Achtender, op houten achterplaatje, h. 78 x b. 86 cm.
Verkocht voor € 80
Diverse houtsoorten, h. 28.5, 33.5 en 41 cm.
Verkocht voor € 90
Kastanje- en vruchtenhout, h. 60 x b. 84 x d. 54 cm - gebruikssporen.
Verkocht voor € 260
Mahoniefineer met divers inlegwerk, messing appliques en beslag en uittrekbaar blad, h. 72.5 x b. 84 x d. 47 cm.
Te koop voor € 250
Voorzien van benen inlegwerk, l. 150 cm - kolf gelijmd.
Verkocht voor € 90
42.5 x 52.5 cm - gaatje linksonder
Verkocht voor € 40
Opaline glas, Maria met kind, 28 x 20 cm, en Maria die de slang vertrapt, 40 x 15 cm.
Verkocht voor € 30
Handgeknoopt, 42 x 53 cm.
Verkocht voor € 30
Verguld hout en gips snijwerk op moderne rood houten plaat, 82 x 231
Verkocht voor € 1620
Karafjes voorzien van metalen monturen, kelken van glazen met geëtst floraal decor, h. ca. 21.5 en 10.5 cm.
Verkocht voor € 25
Persglas, h. 12.5 - 31.5 cm, daarbij een glazen plateau voor waxine lichtjes, Scandinavië, h. 9, l. 33 cm.
Verkocht voor € 130
Brons, op zwartmarmeren sokkel, h. 42 cm.
Verkocht voor € 300
Van Voorst van Beest, 7 september - 1 december, in zwarte laklijst, 133 x 98 cm.
Verkocht voor € 35
Voorzien van deels geornamenteerde omlijsting, 77 x 39.5 cm.
Te koop voor € 60
De Vlucht naar Egypte en Jozef, Goebel, en "Swan Lake," Franklin - 1 vinger missend, h. 16 - 23.5 cm.
Verkocht voor € 25
Drie maal croco leer, één maal faux-struisvogelleer en twee stoffen exemplaren.
Verkocht voor € 30
Brons, h. 10 en ø 15 cm.
Verkocht voor € 15
Achtarmig en 8-lichts, rookglas, h. 92 en ø 109 cm.
Verkocht voor € 100
W.o. 4 spaarpotten, doedelzakspelers en dansers, h. 12.5 - 27 cm.
Verkocht voor € 25
Bestaande uit: 3 dekselterrines, 2 sauskommen, 2 platte en 2 vierkante dienschalen, 11 dinerborden, 10 diepe borden en 8 hors d'oeuvreborden - minieme defectjes.
Verkocht voor € 130
Brons op zwart marmeren voetstuk, h. 35 cm.
Verkocht voor € 160
Met beweegbare houten armen en benen en geglazuurd gipsen hoofd - chipjes, h. 145 cm.
Verkocht voor € 110
Te koop voor € 60