Kavels per pagina:

Lotnummer 950

Een verzameling vliegtuigmemorabilia van Mej. Inez van den Broek d'Obrenan

Eén van de eerste vrouwelijke vliegeniers, w.o. haar vliegeniersbril en -muts, vluchtkaarten en tankgegevens uit 1937-1938, alles in haar eigen leren tas.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 951

Een kavel diverse tegels, 17e-20e eeuw

W.o. een tegel met gele distel en fleur-de-lis hoekornamenten, 17e eeuw, 2 polychrome Makkum tegels, een tableau van 4 blauwwitte tegels van figuren in landschap en een tegel met een zeilscheepje.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 952

Vier grote Tropische schelpen of "Tritons hoorns"

29-40 cm - enkele met chipjes.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 953

Een beeld van een brullend nijlpaard

Brons, h. 28 en l. 40 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 955

Een paar oorvazen, Deffner, vroege 20e eeuw

Koper met gestileerd reliëfdecor, h. 41 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 956

Een Jugendstil tegeltableau, vroege 20e eeuw

Met reliëfdecor van gestileerde bloemen, 15-pas of 3 rijen van 5, 15 x 15 cm per tegel.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 957

Een kavel divers aardewerk

W.o. 3 Sarreguemines bordjes uit de serie Au Café, een beeldje door Harry Antheunis, De Porceleyne Fles dekselpot, een plateel onderschotel, - defecten.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 960

Een HAC tafelklok, Duitsland, einde 19e eeuw

In gestoken houten kast, bekroond door klossen, h. 47 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 961

Een Gustav Becker pendule, ca. 1930

In eikenhouten kast, Art deco, h. 25 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 962

Een verzameling beeldjes

Polychroom porselein, w.o. enkele Hummeltjes, Goebel, h. 6.5 - 17 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 963

Een kopie van het Lam Gods door Jan van Eijck, te Ghent

Deels goudgeschilderd hout, met litho afbeeldingen, h. 49 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 964

Twee paar embrasses voor gordijnen

Goudkleurig messing, l. 30 en 28 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 965

Walter Keeler (1942) - Kannetje, daarbij een konijnenfiguurtje

Gres met zoutglazuur, h. 13 en 9 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 966

Een koektrommel in de vorm van een vrouwelijke tamboer, vroege 19e eeuw

Polychroom porselein, h. 27 cm - hoofdje gelijmd.

Te koop voor € 30

Lotnummer 967

Een verzameling van 6 wandel- en flaneerstokken, ca. 1900

Een exemplaar met gehamerd zilveren knop, 1 met ivoren knop in de vorm van hazewindhondenkop, 1 met gladde ivoren greep, 1 met knoperen knop en 2 houten exemplaren, w.o. 1 met wandelplaatjes, l. 82 - 92 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 968

Een blauw geglazuurd schenkkannetje, De Kat ca. 1910

Aardewerk, met opgelegd driehoeks decor, naar ontwerp van Chris van der Hoef, h. 18 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 969

Een commode, Holland tweede helft 19e eeuw

Mahoniefineer op eikenhout, 4 lades voorzien van messing beslag, h. 101.5 x b. 104 x d. 48.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 970

Een fauteuil, einde19e eeuw

Notenhout met gros point bekleding met florale motieven, bekleding is beschadigd.

Te koop voor € 35

Lotnummer 973

Een houten sculptuur van St. Clement, Dimitri Jankov, Orhid, Noord-Macedonië, laatste kwart 20e eeuw

H. 35.5 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 975

Een beeld van Maria met kind einde 18e/vroege 19e eeuw

Lindenhout, met resten van vergulding, h. 35 cm - restauraties, op later eikenhouten voetje.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 976

Een kavel moderne keramiek

Bestaande uit twee grote vazen van Marja Derix, een paarse vaas door Lore Beesel naar ontwerp van Mathieu Camps, een blauwgroene vaas van Jolanda Verdegaal, en 2 kleine gemonogrammeerde vaasjes, h. 12 - 24 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 977

Een halbankje, Holland einde 19e eeuw

Eikenhout, met gestoken bladermotieven, met klepvak onder de zitting, h. 108 x b. 98 x d. 42 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 978

Een Biedermeier haltafeltje, midden 19e eeuw

Mahoniefineer op eiken, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 75 x b. 48 x d. 35 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 979

Een tuinjardinière gedragen door drie jongelingen

Beton, h. 57 en ø 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 980

Een globe, Neuer Allgemeiner Verlag, Berlijn ca. 1900

Op zwarthouten voet, ø ca. 34 cm en h. 58 cm.

Verkocht voor € 100

Kavels per pagina: