Eén van de eerste vrouwelijke vliegeniers, w.o. haar vliegeniersbril en -muts, vluchtkaarten en tankgegevens uit 1937-1938, alles in haar eigen leren tas.
Verkocht voor € 170
W.o. een tegel met gele distel en fleur-de-lis hoekornamenten, 17e eeuw, 2 polychrome Makkum tegels, een tableau van 4 blauwwitte tegels van figuren in landschap en een tegel met een zeilscheepje.
Verkocht voor € 90
29-40 cm - enkele met chipjes.
Verkocht voor € 35
Brons, h. 28 en l. 40 cm.
Verkocht voor € 100
Koper met gestileerd reliëfdecor, h. 41 cm.
Verkocht voor € 50
Met reliëfdecor van gestileerde bloemen, 15-pas of 3 rijen van 5, 15 x 15 cm per tegel.
Verkocht voor € 60
W.o. 3 Sarreguemines bordjes uit de serie Au Café, een beeldje door Harry Antheunis, De Porceleyne Fles dekselpot, een plateel onderschotel, - defecten.
Verkocht voor € 40
In gestoken houten kast, bekroond door klossen, h. 47 cm.
Verkocht voor € 70
In eikenhouten kast, Art deco, h. 25 cm.
Verkocht voor € 40
Polychroom porselein, w.o. enkele Hummeltjes, Goebel, h. 6.5 - 17 cm.
Verkocht voor € 40
Deels goudgeschilderd hout, met litho afbeeldingen, h. 49 cm.
Verkocht voor € 30
Goudkleurig messing, l. 30 en 28 cm.
Verkocht voor € 35
Gres met zoutglazuur, h. 13 en 9 cm.
Te koop voor € 40
Polychroom porselein, h. 27 cm - hoofdje gelijmd.
Te koop voor € 30
Een exemplaar met gehamerd zilveren knop, 1 met ivoren knop in de vorm van hazewindhondenkop, 1 met gladde ivoren greep, 1 met knoperen knop en 2 houten exemplaren, w.o. 1 met wandelplaatjes, l. 82 - 92 cm.
Verkocht voor € 70
Aardewerk, met opgelegd driehoeks decor, naar ontwerp van Chris van der Hoef, h. 18 cm.
Verkocht voor € 100
Mahoniefineer op eikenhout, 4 lades voorzien van messing beslag, h. 101.5 x b. 104 x d. 48.5 cm.
Verkocht voor € 80
Notenhout met gros point bekleding met florale motieven, bekleding is beschadigd.
Te koop voor € 35
H. 35.5 cm.
Verkocht voor € 15
Lindenhout, met resten van vergulding, h. 35 cm - restauraties, op later eikenhouten voetje.
Verkocht voor € 100
Bestaande uit twee grote vazen van Marja Derix, een paarse vaas door Lore Beesel naar ontwerp van Mathieu Camps, een blauwgroene vaas van Jolanda Verdegaal, en 2 kleine gemonogrammeerde vaasjes, h. 12 - 24 cm.
Verkocht voor € 60
Eikenhout, met gestoken bladermotieven, met klepvak onder de zitting, h. 108 x b. 98 x d. 42 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniefineer op eiken, rustend op balustervormige poot uitlopend in 3-spant, h. 75 x b. 48 x d. 35 cm.
Verkocht voor € 40
Beton, h. 57 en ø 30 cm.
Verkocht voor € 60
Op zwarthouten voet, ø ca. 34 cm en h. 58 cm.
Verkocht voor € 100