Kavels per pagina:

Lotnummer 500

Een chocoladekan met 'Strohblume' decor, Meissen ca. 1800

Porselein met blauw onderglazuur, houten handvat en vergulde monturen, deksel met afdekbaar gat, gemerkt met gekruisde zwaarden met sterretje ertussen, daaronder vermoedelijk een schildersmerk, Duitsland 1774-1813, h. 18 cm.

Verkocht voor € 320

Een bed tray

Notenhout, in hoogte verstelbaar, h. 67 cm, b. 60 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 502

Een baro- en thermometer, Frankham Londen, tweede helft 19e eeuw

Palissanderhouten behuizing,h. 98 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 503

Een doofpot en stoof met ketel, Holland 19e eeuw

Verkocht voor € 25

Een kavel ruit- en stergeslepen kristal

Een roomstel met zilveren monturen en twee diverse dekseldoosjes.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 505

Twee art deco bolvazen

Gesatineerd glas, beide met reliëfdecor, één met vissen, h. 18.3 cm, en ander met druiven, h. 19.5 cm.

Verkocht voor € 40

Twee vazen, Copier Leerdam

Grijs glas, h. 22.6 en 24.5 cm.

Verkocht voor € 70

Een vaas, Chris Lanooy

Blauwgeglazuurd aardewerk, randschilver in rand, h. 25 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 508

Een 1-lichts hallantaarn, ca. 1900

Messing en deels geslepen glas, h. excl. ketting: 40 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 509

Een cassette met replica's van beroemde diamanten, einde 19e eeuw

16 verschillende waarvan er één ontbreekt

Verkocht voor € 130

Een kavel divers

W.o. karaffen, barometers, tegels, enz.

Verkocht voor € 40

Een handgeknoopte Ziegler, 243 x 193 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 513

Een wandconsole, Noord Afrika, 1e helft 20e eeuw

Notenhout met gestoken boogmotieven, voorzien van florale intarsia, h. 90 x b. 100 x d. 27 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 514

Vijf miniatuur vogelbeeldjes, Meissen

Polychroom beschilderd porselein, w.o. ooievaar, papegaai, kip, h. 4.2 - 7 cm.

Verkocht voor € 250

Twee bajonetten, periode WOI en WOII

l. 60 en 26 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 516

Een bajonet model 1857 met messing greep

Greep in de vorm van een sabelgreep met leeuwenkop, vermoedelijk België derde kwart 19e eeuw, l. 68 cm (inclusief greep).

Verkocht voor € 360

Lotnummer 517

Een Rembrandt schotel, De Porceleyne Fles, Delft, 1960

Blauwwit aardewerk met voorstelling van Saskia, schildersmonogram: BNG, ø 41 cm.

Verkocht voor € 150

Een Rembrandt schotel, De Porceleyne Fles, Delft, 1912

Blauwwit aardewerk met voorstelling van Titus, geschilderd door J.B.J. van der Horst, ø 41 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 519

Een Empire secretaire à abattant, 1e helft 19e eeuw

Mahoniefineer, met marmeren bovenblad en bovenlade, op 2-deurs onderstel met interieur voorzien van vak en laatjes, geflankeerd door volle pilaren afgezet met messing, h. 149 x b. 99 x d. 48 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 520

Een Louis XVI tinbuffet, Holland ca. 1780

Mahoniehout, met gecanneleerde zijstijlen,afgezet met tandenlijst, rustend op klauwpootjes, binnenwerk met tinnen kraantje en lekbak, aan beide zijden twee kleppen, dicht: h. 97 x b. 116 x d. 62 cm, uitgeklapt: h. 150 x b. 207 x d. 62 cm - scheur in bovenblad.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 521

Een lampvoet in de vorm van een toortsdragende Spaanse soldaat

Zinklegering, polychroom beschilderd, h. 67 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 522

Een reis ikoon, Rusland 19e eeuw

Messing en emaille, met voorstelling van Johannes de Voorloper (Doper), 13.5 x 12 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 523

Een reis ikoon, triptiek, Rusland 19e eeuw

Messing en emaille, met voorstellingen van Christus, geflankeerd door Maria en Johannes de Voorloper (Doper), 15 x 39/5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 524

Een reisikoon, vierslags, Rusland 19e eeuw

Messing en emaille, met voorstellingen van Bijbelse scènes, 21 x 5.5 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 525

Een paar kikker beeldjes

Hol gegoten brons, vermoedelijk Azië, h. 5 en l. 9 cm.

Verkocht voor € 30

Kavels per pagina: