Porselein met blauw onderglazuur, houten handvat en vergulde monturen, deksel met afdekbaar gat, gemerkt met gekruisde zwaarden met sterretje ertussen, daaronder vermoedelijk een schildersmerk, Duitsland 1774-1813, h. 18 cm.
Verkocht voor € 320
Notenhout, in hoogte verstelbaar, h. 67 cm, b. 60 cm.
Verkocht voor € 80
Palissanderhouten behuizing,h. 98 cm.
Verkocht voor € 300
Een roomstel met zilveren monturen en twee diverse dekseldoosjes.
Verkocht voor € 20
Gesatineerd glas, beide met reliëfdecor, één met vissen, h. 18.3 cm, en ander met druiven, h. 19.5 cm.
Verkocht voor € 40
Grijs glas, h. 22.6 en 24.5 cm.
Verkocht voor € 70
Blauwgeglazuurd aardewerk, randschilver in rand, h. 25 cm.
Verkocht voor € 160
Messing en deels geslepen glas, h. excl. ketting: 40 cm.
Verkocht voor € 50
16 verschillende waarvan er één ontbreekt
Verkocht voor € 130
W.o. karaffen, barometers, tegels, enz.
Verkocht voor € 40
Notenhout met gestoken boogmotieven, voorzien van florale intarsia, h. 90 x b. 100 x d. 27 cm.
Verkocht voor € 80
Polychroom beschilderd porselein, w.o. ooievaar, papegaai, kip, h. 4.2 - 7 cm.
Verkocht voor € 250
Greep in de vorm van een sabelgreep met leeuwenkop, vermoedelijk België derde kwart 19e eeuw, l. 68 cm (inclusief greep).
Verkocht voor € 360
Blauwwit aardewerk met voorstelling van Saskia, schildersmonogram: BNG, ø 41 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit aardewerk met voorstelling van Titus, geschilderd door J.B.J. van der Horst, ø 41 cm.
Verkocht voor € 150
Mahoniefineer, met marmeren bovenblad en bovenlade, op 2-deurs onderstel met interieur voorzien van vak en laatjes, geflankeerd door volle pilaren afgezet met messing, h. 149 x b. 99 x d. 48 cm.
Verkocht voor € 120
Mahoniehout, met gecanneleerde zijstijlen,afgezet met tandenlijst, rustend op klauwpootjes, binnenwerk met tinnen kraantje en lekbak, aan beide zijden twee kleppen, dicht: h. 97 x b. 116 x d. 62 cm, uitgeklapt: h. 150 x b. 207 x d. 62 cm - scheur in bovenblad.
Verkocht voor € 300
Zinklegering, polychroom beschilderd, h. 67 cm.
Verkocht voor € 60
Messing en emaille, met voorstelling van Johannes de Voorloper (Doper), 13.5 x 12 cm.
Verkocht voor € 60
Messing en emaille, met voorstellingen van Christus, geflankeerd door Maria en Johannes de Voorloper (Doper), 15 x 39/5 cm.
Verkocht voor € 120
Messing en emaille, met voorstellingen van Bijbelse scènes, 21 x 5.5 cm.
Verkocht voor € 1100
Hol gegoten brons, vermoedelijk Azië, h. 5 en l. 9 cm.
Verkocht voor € 30