Kavels per pagina:

Lotnummer 552

Een paar Mason's dekselpotten

Met Chartreuse decor, h. 23 cm (1 pot met chip aan standring).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 553

Een verzameling Herend porselein

Apponyi verte: kop-en-schotel, 2 dekseldoosjes, jardinière en asbak, en Rotschild: kop-en-schotel, 3 schotels, suikerpotje, 3 vaasjes, w.o. 1 met deksel, jardinière, daarbij een vogelminiatuurtje, h. tot 9.2 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 554

Een mammoetkies en drie fossielen

Een triboliet gevonden in Ohio, ca. 300 miljoen jaar oud, 7.5 x 6.6. cm, een fossiele plantenrest, gevonden in de Jura, ca. 150 miljoen jaar oud, l. 14.7 x 10 cm, (beide met aankoopcertificaat van D. Meijer, d.d. 1993 ) en een dactylioceras, ca. 185 miljoen jaar oud, 11.5 x 8 cm, de mammoetkies l. 21 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 555

Een schoorsteenspiegel

Facetgeslepen spiegel in verguld houten en gipsen kuiflijst, 168 x 91 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 556

Een 12-armige kaarsenkroon, einde 19e eeuw

Koper, met decor van grotesken, h. 110 cm, ø 90 cm - dient opnieuw te worden geëlektrificeerd te worden.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 557

Zeven diverse stereokijkers, 19e/20e eeuw

Daarbij een kist met plaatjes.

Verkocht voor € 102

Lotnummer 558

Een handharmonium

In mahoniefineer kast, h. 16 x b. 55 x d. 26 cm (ingeklapt) - defecten, w.o. missend parelmoer.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 559

Een Louis XVI stijl bijzettafel, einde 19e eeuw

Deels verguld, met decor van parelrand en rozetten, voorzien van groen geaderd marmeren blad, rustend op gecanneleerde poten, h. 64.5 x b. 66 x d. 49 cm - blad gelijmd.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 560

Een pendantspiegel met medaillon

Facetgeslepen glas in verguld houten en gipsen kuiflijst, spiegelglas heeft kleine beschadiging rechtsonder, 176 x 56 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 561

Een ovale spiegel, Napoleon III

In deels vergulde zwarte lijst met reliëfdecor, 76 x 57 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 562

Een lantaarn vermaakt tot bijzettafel, China, midden 20e eeuw

Rood en goud geschilderd hout, h. 69.5 en ø 42 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 563

Een drijfschaal, Copier

Blank glas, ø 32 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 565

Een butlerspiegel

Glas in verguld houten en gipsen lijst met parelrand, kras in spiegelglas, ø 59 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 567

Een allegorisch beeld van een engel met harp

Brons gepatineerde zinklegering, naar Hyppolite Francois Moreau, h. 57.5 cm - scheurtje in arm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 568

Een marmeren bureauset, vroege 20e eeuw

Rood en zwart geaderd, l. 32 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 569

Drie bordjes, Delft 18e eeuw

Polychroom aardewerk, een paar en een los exemplaar, met florale motieven, 22.5 en 23 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 570

Een Louis XV stijl tafel

Mahoniefineer met geometrisch inlegwerk, messing appliques en beslag en marmeren blad, 1 lade, h. 78 x b. 106 x d. 76 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 572

Een donkergebeitst bankje

Teakhout, h. 47.5 x l. 160 x d. 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 573

Een Louis XV stijl spiegel

In faux-wortelnoten lijst met goudkleurige volutenrand, 56 x 68 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 574

Een Amsterdamse school kleed

265 x 140 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 575

Een vitrine tafeltje in 18e eeuwse stijl

Mahoniefineer met geometrisch intarsia, messing appliques en beslag, beglaasde klep en interieur met rood fluweel en vilt, h. 74 x b. 60 x d. 46 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 576

Twee diverse merklappen, 1721 en 19e eeuw

Maten incl. lijsten: 44 x 75 cm en 59 x 69.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 577

Een boekenmolen, Holland, ca. 1930

Eikenhout, rustend op zwenkwieltjes, h. 77 x b. 45 x d. 45 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 578

Een bibliotheektrapje

Teakhout, kwartrond, h. 121.5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 580

Een empire stijl harp tafeltje

Deels zwart gelakt wortelnotenfineer, 1 lade, h. x b. x d. cm.

Verkocht voor € 180

Kavels per pagina: