3e gehalte, deels verguld, met decor van florale motieven en dier- en mensfiguren, Argentinië en Duitsland, l. 25.5 cm.
Verkocht voor € 60
Vermoedelijk BWG (8 a 9 krt.), centraal een 'camee', lichtblauw portret en profil van een vrouw geplakt op kornalijn, uiteindes broche afgezet met bolletjes, l. 5.5 cm (speld onedel).
Verkocht voor € 60
1e gehalte, bekroond door driemasters, zwanen, ruiters en paarden, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 20e eeuw, l. 11.5 cm.
Verkocht voor € 120
BWG, bekroond door Wayangfiguren, Indonesië.
Verkocht voor € 40
18 krt. geelgoud, platte schakels met X-patroon, l. 42 cm.
Verkocht voor € 450
W.o. een taartschep met palmetheft in cassette, een kaasschaaf en een sardineschepje.
Verkocht voor € 60
BWG 8 krt. geelgoud, hol model.
Verkocht voor € 130
Met 2 oliereservoirs, h. 10 x b. 41 x d. 26 cm.
Verkocht voor € 25
18 krt. bicolore, diamanten 2.30 ct., maat 18-.
Verkocht voor € 3300
Met getorste steel, bekroond door bollletje, Holland, 20e eeuw, gewicht 225 gram.
Verkocht voor € 60
14 krt. gouden montuur bezet met ovale glad gepolijste oranjerode streepagaat, l. 3.5 cm (speld onedel).
Verkocht voor € 70
2e gehalte, rondfilet, Holland, 1875.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, w.o. een rondfilet kinderbestekje, schuivertje, 2 puntfilet sauslepels en kaasschaaf en een (sleetse) 18e-eeuwse lepel, Hendrik Vrijman, Rotterdam, gewicht 340 gram.
Verkocht voor € 90
Opwinder, midden 20e eeuw, 14 krt. gouden kast en band (uurwerk dient nagekeken te worden).
Verkocht voor € 250
2e gehalte, stelen met decor van gedraaid koord en bekroond door gestileerd kroon, bestaande uit 12 koffie/thee lepeltjes, 6 moccalepeltjes, 6 taartvorkjes, taartschep, roomlepel met haak, theezeefje, klontjestang en twee suikerschepjes, Holland 1967
Verkocht voor € 110
820/1000, puntfilet met acanthusblad bies.
Verkocht voor € 50
14 krt. geelgoud, rand bewerkt met gestileerde guirlandes, bloedkoraal cabochon geslepen, Holland einde 19e eeuw.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, Haags lofje, slacouvert en groentelepel, Van Kempen, 1917, gewicht 283 gram.
Verkocht voor € 130
2e gehalte, Van Kempen 1922, en het couvert Hooijkaas 1940, Alle Haags lofje, gewicht 360 gram.
Verkocht voor € 90
2e gehalte zilver, facetgeslepen kristal, Holland tweede helft 19e eeuw, h. 7-9 cm (1 zonder stopje).
Verkocht voor € 70
18 krt. geelgoud, twee rechthoekige 'tegels' roze koraal daaroverheen vlamvormige gouden zetting bezet met briljantjes, maat 19.
Verkocht voor € 650
2e gehalte zilver, op vierkante voet en met taps toelopende stam, het geheel rijk versierd met o.a. guirlandes, strikken, rozetten, festoenen en parellijsten, import D. Aubert, h. 23 cm.
Verkocht voor € 260
2e gehalte, Haags Lofje, Van Kempen, 1917, gewicht 566 gram.
Verkocht voor € 260
Een replica van een 18e-eeuwse geboortelepel bekroond door schip, een dienvork, room- en strooilepel met Oudhollands decor, een strooilepel met gravédecor van rocailles, gewicht 230 gram.
Verkocht voor € 70
14 krt. geelgouden slot, rauwarmbandje, middelste deel slot met haarstukje daaromheen een bloemenlijst, Holland 19e eeuw, l. 20 cm.
Verkocht voor € 110