Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2584

Een zilveren Gaucho mes in schede

3e gehalte, deels verguld, met decor van florale motieven en dier- en mensfiguren, Argentinië en Duitsland, l. 25.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2585

Een antieke geelgouden staafbroche

Vermoedelijk BWG (8 a 9 krt.), centraal een 'camee', lichtblauw portret en profil van een vrouw geplakt op kornalijn, uiteindes broche afgezet met bolletjes, l. 5.5 cm (speld onedel).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2586

Een serie van 12 zilveren pijpenwroeters/cocktailprikkers

1e gehalte, bekroond door driemasters, zwanen, ruiters en paarden, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 20e eeuw, l. 11.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2588

Een serie van 12 djokja sorbetlepels

BWG, bekroond door Wayangfiguren, Indonesië.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2589

Een gouden semi-flexibele gematteerde schakelcollier

18 krt. geelgoud, platte schakels met X-patroon, l. 42 cm.

Verkocht voor € 450

Lotnummer 2590

Een verzameling vnl. zilveren bestekdelen

W.o. een taartschep met palmetheft in cassette, een kaasschaaf en een sardineschepje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2591

Een gouden slavenarmband

BWG 8 krt. geelgoud, hol model.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2592

Een rechaud in verzilverde monturen

Met 2 oliereservoirs, h. 10 x b. 41 x d. 26 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2593

Een gouden rijring met 3 bolsjewiek geslepen diamanten

18 krt. bicolore, diamanten 2.30 ct., maat 18-.

Verkocht voor € 3300

Lotnummer 2594

Een serie van zilveren 12 taartvorkjes en 11 dito lepeltjes

Met getorste steel, bekroond door bollletje, Holland, 20e eeuw, gewicht 225 gram.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2595

Een gouden broche met streepagaat

14 krt. gouden montuur bezet met ovale glad gepolijste oranjerode streepagaat, l. 3.5 cm (speld onedel).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2596

Een serie van 10 zilveren theelepels

2e gehalte, rondfilet, Holland, 1875.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2598

Diverse zilveren bestekdelen

2e gehalte, w.o. een rondfilet kinderbestekje, schuivertje, 2 puntfilet sauslepels en kaasschaaf en een (sleetse) 18e-eeuwse lepel, Hendrik Vrijman, Rotterdam, gewicht 340 gram.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2599

Een polshorloge, Pontiac, in gouden kast en aan dito band

Opwinder, midden 20e eeuw, 14 krt. gouden kast en band (uurwerk dient nagekeken te worden).

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2601

Een uitgebreide zilveren taart en koffieset

2e gehalte, stelen met decor van gedraaid koord en bekroond door gestileerd kroon, bestaande uit 12 koffie/thee lepeltjes, 6 moccalepeltjes, 6 taartvorkjes, taartschep, roomlepel met haak, theezeefje, klontjestang en twee suikerschepjes, Holland 1967

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2602

Een serie van 12 zilveren theelepels

820/1000, puntfilet met acanthusblad bies.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2605

Een antieke gouden broche met bloedkoraal

14 krt. geelgoud, rand bewerkt met gestileerde guirlandes, bloedkoraal cabochon geslepen, Holland einde 19e eeuw.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2606

Drie zilveren dienbestekdelen

2e gehalte, Haags lofje, slacouvert en groentelepel, Van Kempen, 1917, gewicht 283 gram.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2608

Twee zilveren groentelepels en een dinercouvert

2e gehalte, Van Kempen 1922, en het couvert Hooijkaas 1940, Alle Haags lofje, gewicht 360 gram.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2609

Drie kristallen parfumflacons met zilveren doppen

2e gehalte zilver, facetgeslepen kristal, Holland tweede helft 19e eeuw, h. 7-9 cm (1 zonder stopje).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2610

Gouden ring met angelskin en diamanten

18 krt. geelgoud, twee rechthoekige 'tegels' roze koraal daaroverheen vlamvormige gouden zetting bezet met briljantjes, maat 19.

Verkocht voor € 650

Lotnummer 2611

Een paar zilveren Louis XVI-stijl kandelaars

2e gehalte zilver, op vierkante voet en met taps toelopende stam, het geheel rijk versierd met o.a. guirlandes, strikken, rozetten, festoenen en parellijsten, import D. Aubert, h. 23 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2612

Een 6-persoons zilveren hors d'oeuvrebestek

2e gehalte, Haags Lofje, Van Kempen, 1917, gewicht 566 gram.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 2614

Vijf rijkgedecoreerde bestekdelen

Een replica van een 18e-eeuwse geboortelepel bekroond door schip, een dienvork, room- en strooilepel met Oudhollands decor, een strooilepel met gravédecor van rocailles, gewicht 230 gram.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2615

Drie-rijig bloedkoralen armbandje

14 krt. geelgouden slot, rauwarmbandje, middelste deel slot met haarstukje daaromheen een bloemenlijst, Holland 19e eeuw, l. 20 cm.

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: