1e gehalte, met geschulpte randjes en voorzien van blauwglazen binnenbakjes, Mappin & Webb, Birmingham 1922, h. 3 en ø 5 cm, daarbij 2 niet bijbehorende zoutlepeltjes.
Verkocht voor € 40
Alle 2e gehalte zilver Holland, bestaande uit 2 vorkjes met kornalijnen heft, roomlepel, natfruitlepeltje en een kaasmesje.
Verkocht voor € 50
Hollands glad en Haags lofje, gewicht 2216 gram (defecten, sleets).
Verkocht voor € 480
2e gehalte, rondfilet, 1088 gram.
Verkocht voor € 200
1e gehalte, met floraal gravédecor, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 7 cm (in etui).
Verkocht voor € 82
Het meeste 2e gehalte, sommige BWG/verzilverd, o.a. strooilepels, suikerschepjes, servetringen, druivenscharen, brillenkoker, klontjestang, taartschep, etc., 953 gram.
Verkocht voor € 250
1e gehalte, het heft bekroond door een paard, Koninklijke Begeer, 1994, h. 9.5 cm (in etui).
Verkocht voor € 80
3e gehalte, vermoedelijk antiek, h. 6.2 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte, rustend op voluterende pootjes, Sheffield, 1964, ø 25 cm, gewicht 430 gram.
Verkocht voor € 120
14 krt. bicolore goud, l. 46 cm.
Verkocht voor € 400
1e gehalte, naar 18e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 6.5 en 8 cm.
Verkocht voor € 80
Maliënbeursje, dekseldoosje met decor van de Nachtwacht (rozenkransdoosje), patchbox met vergulde binnenbak en roosmotieven en een rijk bewerkt zwavelstokjes doosje.
Verkocht voor € 60
Saint Hilaire, Frankrijk midden 20e eeuw, h. 13 en ø 15 cm.
Verkocht voor € 25
Twee met agaten heft, waarvan 1 met zilveren zegel waarin een blauwlagensteen met wapen (chipje in zegel), twee zegels zonder heft waarvan 1 met wapen met wijn/boekenpers, 19e eeuw.
Verkocht voor € 45
Een roomkkannetje, een geëtste dekselpot op onderschotel, presenteerschaaltje en een wijnglas, vnl. 19e eeuw, h. 10-19 cm (enkele minieme chipjes).
Verkocht voor € 80
Enkele lakstempels, inktstempels, lak, inktkussens, etc.
Verkocht voor € 45
1e en 2e gehalte, w.o. Hooijkaas, 20e eeuw, h. 4.5 en 5 cm.
Verkocht voor € 100
1e gehalte, met gravédecor van deugden, naar 18e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 5.5 cm.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, w.o. Koninklijke Begeer, l. 5.5 en 8.5 cm.
Verkocht voor € 60
1e gehalte, > 300 gram, l. 80 cm.
Verkocht voor € 130
1e en 2e gehalte: stoofje, kandelaar, pianist, molen en badgast, 20e eeuw, h. 1.6-4.2 cm.
Verkocht voor € 50
Diverse gehaltes, 3 x gourmet, een closed-forever en een vierkantige fantasie schakel.
Verkocht voor € 80
1e gehalte, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 10.5 en 13.5 cm.
Verkocht voor € 50
W.o. ringen met diverse edelstenen en koralen cabochons bezet, een Jugendstil-stijlcollier met kornalijnen hanger, etc.
Verkocht voor € 100
1e gehalte, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 5 en 6 cm.
Verkocht voor € 40