Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2530

Een paar zilveren zoutvaatjes

1e gehalte, met geschulpte randjes en voorzien van blauwglazen binnenbakjes, Mappin & Webb, Birmingham 1922, h. 3 en ø 5 cm, daarbij 2 niet bijbehorende zoutlepeltjes.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2531

Een lot divers antiek zilver

Alle 2e gehalte zilver Holland, bestaande uit 2 vorkjes met kornalijnen heft, roomlepel, natfruitlepeltje en een kaasmesje.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2531

Een kavel zilveren bestekdelen

Hollands glad en Haags lofje, gewicht 2216 gram (defecten, sleets).

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2531

2e gehalte, rondfilet, 1088 gram.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2532

Een zilveren nootmuskaatrasp

1e gehalte, met floraal gravédecor, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 7 cm (in etui).

Verkocht voor € 82

Lotnummer 2533

Een kavel divers voornamelijk zilver

Het meeste 2e gehalte, sommige BWG/verzilverd, o.a. strooilepels, suikerschepjes, servetringen, druivenscharen, brillenkoker, klontjestang, taartschep, etc., 953 gram.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2534

Een zilveren kurkentrekker

1e gehalte, het heft bekroond door een paard, Koninklijke Begeer, 1994, h. 9.5 cm (in etui).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2535

Een zilveren miniatuur van een putto staand op bal onder bloemenboog

3e gehalte, vermoedelijk antiek, h. 6.2 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2536

Een cabaret met gecontourneerde rand

1e gehalte, rustend op voluterende pootjes, Sheffield, 1964, ø 25 cm, gewicht 430 gram.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2538

Een gouden koordcollier

14 krt. bicolore goud, l. 46 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2538

Een zilveren lakkoker en reiskandelaar

1e gehalte, naar 18e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 6.5 en 8 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2539

Lot divers zilver

Maliënbeursje, dekseldoosje met decor van de Nachtwacht (rozenkransdoosje), patchbox met vergulde binnenbak en roosmotieven en een rijk bewerkt zwavelstokjes doosje.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2540

Een verzilverde kaviaarschaal

Saint Hilaire, Frankrijk midden 20e eeuw, h. 13 en ø 15 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2541

Vier diverse lakstempels

Twee met agaten heft, waarvan 1 met zilveren zegel waarin een blauwlagensteen met wapen (chipje in zegel), twee zegels zonder heft waarvan 1 met wapen met wijn/boekenpers, 19e eeuw.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2542

Vier kristallen objecten met zilveren monturen

Een roomkkannetje, een geëtste dekselpot op onderschotel, presenteerschaaltje en een wijnglas, vnl. 19e eeuw, h. 10-19 cm (enkele minieme chipjes).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2543

Een verzameling bureau accessoires

Enkele lakstempels, inktstempels, lak, inktkussens, etc.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2544

Een zilveren miniatuur piano en draaiorgel

1e en 2e gehalte, w.o. Hooijkaas, 20e eeuw, h. 4.5 en 5 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2546

Zes zilveren (miniatuur) drinkbekertjes

1e gehalte, met gravédecor van deugden, naar 18e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 5.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2548

Twee zilveren miniaturen van ophaalbruggen

2e gehalte, w.o. Koninklijke Begeer, l. 5.5 en 8.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2549

Een massieve zilveren koordketting

1e gehalte, > 300 gram, l. 80 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2550

Vijf zilveren miniatuurtjes

1e en 2e gehalte: stoofje, kandelaar, pianist, molen en badgast, 20e eeuw, h. 1.6-4.2 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2551

Vijf diverse zilveren schakelarmbanden

Diverse gehaltes, 3 x gourmet, een closed-forever en een vierkantige fantasie schakel.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2552

Een zilveren kaarsensnuiter en roomlepel

1e gehalte, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, 10.5 en 13.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2553

Een kavel diverse vnl. zilveren sieraden

W.o. ringen met diverse edelstenen en koralen cabochons bezet, een Jugendstil-stijlcollier met kornalijnen hanger, etc.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2554

Een zilveren boekvormig tondeldoosje en tafelbelletje

1e gehalte, naar antiek voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 5 en 6 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: