Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2528

Een zilveren reisbestekje

1e gehalte, naar 17e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, l. 11.5 cm (in etui).

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2529

Een serie van 5 zilveren botermesjes

2e gehalte zilver, Hollands glad, 1914.

Richtprijs € 70 - 100

Lotnummer 2530

Een paar zilveren zoutvaatjes

1e gehalte, met geschulpte randjes en voorzien van blauwglazen binnenbakjes, Mappin & Webb, Birmingham 1922, h. 3 en ø 5 cm, daarbij 2 niet bijbehorende zoutlepeltjes.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2531

Een kavel zilveren bestekdelen

Hollands glad en Haags lofje, gewicht 2216 gram (defecten, sleets).

Richtprijs € 400 - 500

Lotnummer 2531

2e gehalte, rondfilet, 1088 gram.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2531

Een lot divers antiek zilver

Alle 2e gehalte zilver Holland, bestaande uit 2 vorkjes met kornalijnen heft, roomlepel, natfruitlepeltje en een kaasmesje.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2532

Een zilveren nootmuskaatrasp

1e gehalte, met floraal gravédecor, naar 18e-eeuws voorbeeld, h. 7 cm (in etui).

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2533

Een kavel divers voornamelijk zilver

Het meeste 2e gehalte, sommige BWG/verzilverd, o.a. strooilepels, suikerschepjes, servetringen, druivenscharen, brillenkoker, klontjestang, taartschep, etc., 953 gram.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2534

Een zilveren kurkentrekker

1e gehalte, het heft bekroond door een paard, Koninklijke Begeer, 1994, h. 9.5 cm (in etui).

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2535

Een zilveren miniatuur van een putto staand op bal onder bloemenboog

3e gehalte, vermoedelijk antiek, h. 6.2 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2536

Een cabaret met gecontourneerde rand

1e gehalte, rustend op voluterende pootjes, Sheffield, 1964, ø 25 cm, gewicht 430 gram.

Richtprijs € 150 - 250

Lotnummer 2538

Een gouden koordcollier

14 krt. bicolore goud, l. 46 cm.

Richtprijs € 400 - 500

Lotnummer 2538

Een zilveren lakkoker en reiskandelaar

1e gehalte, naar 18e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 6.5 en 8 cm.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2539

Lot divers zilver

Maliënbeursje, dekseldoosje met decor van de Nachtwacht (rozenkransdoosje), patchbox met vergulde binnenbak en roosmotieven en een rijk bewerkt zwavelstokjes doosje.

Richtprijs € 60 - 90

Lotnummer 2540

Een verzilverde kaviaarschaal

Saint Hilaire, Frankrijk midden 20e eeuw, h. 13 en ø 15 cm.

Richtprijs A.T.P.

Lotnummer 2541

Vier diverse lakstempels

Twee met agaten heft, waarvan 1 met zilveren zegel waarin een blauwlagensteen met wapen (chipje in zegel), twee zegels zonder heft waarvan 1 met wapen met wijn/boekenpers, 19e eeuw.

Richtprijs € 80 - 120

Lotnummer 2542

Vier kristallen objecten met zilveren monturen

Een roomkkannetje, een geëtste dekselpot op onderschotel, presenteerschaaltje en een wijnglas, vnl. 19e eeuw, h. 10-19 cm (enkele minieme chipjes).

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2543

Een verzameling bureau accessoires

Enkele lakstempels, inktstempels, lak, inktkussens, etc.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 2544

Een zilveren miniatuur piano en draaiorgel

1e en 2e gehalte, w.o. Hooijkaas, 20e eeuw, h. 4.5 en 5 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Lotnummer 2545

Een zilveren dubbele beursbeugel, ca. 1800

2e gehalte zilver, classicistisch decor van o.a. Romeinse kop en personificaties in de vorm van klassieke vrouwen, voorzien van ketting, meesterteken AS, vermoedelijk Venlo late 18e/vroege 19e eeuw, zwaar uitgevoerd, fraaie kwaliteit, l. 16 cm.

Richtprijs € 200 - 300

Lotnummer 2546

Zes zilveren (miniatuur) drinkbekertjes

1e gehalte, met gravédecor van deugden, naar 18e-eeuws voorbeeld, Koninklijke Begeer, h. 5.5 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2547

Een bicolore rivière ring

18 krt. goud, bezet met 5 briljanten, 0.35 ct. Si/P1 Top Wesselton, maat 17.25.

Richtprijs € 300 - 400

Lotnummer 2548

Twee zilveren miniaturen van ophaalbruggen

2e gehalte, w.o. Koninklijke Begeer, l. 5.5 en 8.5 cm.

Richtprijs € 40 - 60

Lotnummer 2549

Een massieve zilveren koordketting

1e gehalte, > 300 gram, l. 80 cm.

Richtprijs € 100 - 150

Lotnummer 2550

Vijf zilveren miniatuurtjes

1e en 2e gehalte: stoofje, kandelaar, pianist, molen en badgast, 20e eeuw, h. 1.6-4.2 cm.

Richtprijs € 50 - 80

Kavels per pagina: