Opwinder, in 14 krt. geelgouden kast en aan dito band, Zwitserland derde kwart 20e eeuw, loopt.
Verkocht voor € 250
14 krt. geelgoud, grote briljant geslepen saffier, chaton gezet, op elke chaton een briljantje, maat 18-.
Verkocht voor € 300
18 krt. geelgouden collier, Venetiaanse schakel, l. 42 cm, hanger met grote briljant geslepen saffier, chaton gezet, op elke chaton een briljantje.
Verkocht voor € 130
14 krt. geelgoud, een Venetiaanse en een gourmet schakel collier.
Verkocht voor € 250
14 krt. geelgoud, w.o. 2 armbandjes met naamplaatjes (1 gegraveerd, 1 ongegraveerd), een dasspeld met parel en een horlogeketting-sluiting, 19.8 gram.
Verkocht voor € 320
Voornamelijk 14 krt. geelgoud, w.o. een hanger met bijbehorende oorsteker (1 mist) met groene steentjes en een art deco hanger met diamantje.
Verkocht voor € 120
14 krt. bicolore, 1 bezet met robijn, 1 met smaragd en 1 met saffier, alle met diamantjes, maat 17.5.
Verkocht voor € 60
Alle 14 krt. geelgoud, 1 met facet geslepen granaat, maat 17, 1 met bloedkoraal, maat 17.25, en 1 met diverse groene steentjes, maat 17.
Verkocht voor € 120
W.o. Zeeuwse knop, parelhangers, solitairs, etc. (voornamelijk paren, enkele losse exemplaren).
Verkocht voor € 45
6 bedels, w.o. Manneke Pis en waterput, dubbeltjes armband met bij sluiting een 1/2 gulden.
Verkocht voor € 50
Diverse gehaltes, BWG, 2e en 1e, o.a. armbanden en hangers.
Verkocht voor € 50
Diverse gehaltes, BWG, 2e en 1e, bestaande o.a. uit een horloge, armbanden, ringen, kettingen, etc.
Verkocht voor € 50
2e gehalte zilver, 1 met opengewerkte beugel.
Verkocht voor € 20
W.o. art deco en belle epoque-stijl, vele manchetknopen, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 40
Voornamelijk ringarmbanden en kettingen met imitatie-parels en imitatie-edelstenen.
Verkocht voor € 15
Zeer divers, w.o. horloges.
Verkocht voor € 20
Puntfilet, in cassette.
Verkocht voor € 30
Een paar oorbellen, gemerkt "AP," en een staafbroche, gemerkt "VI" alle bezet met cultivé parels en Italië, ca. 1900, l. 8 en b. 9.5 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. armbanden, hangers, ringen, horloges, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, Hillebrand Jan Zwaneburg, Harlingen, 1850, l. 19 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, Jan Kalis, Franeker 1879, l. 20 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, Holland, 19e en vroege 20e eeuw, gewicht 250 gram (alle gemonogrammeerd).
Verkocht voor € 70
BWG 8 krt. Engeland, maat 17-.
Verkocht voor € 70
Een paar 2e gehalte en een paar (defecte) 1e gehalte, h. 6 en 6.5 cm.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, met zeemleren tasje omkleed met zeer fijn kraalwerk in florale motieven, Holland 1919, l. 15.5 cm.
Verkocht voor € 60