Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 3227

Een dames polshorloge, Glycine Althus

Opwinder, in 14 krt. geelgouden kast en aan dito band, Zwitserland derde kwart 20e eeuw, loopt.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 3228

Een gouden ring met saffier en briljant

14 krt. geelgoud, grote briljant geslepen saffier, chaton gezet, op elke chaton een briljantje, maat 18-.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 3229

Een hanger bezet met saffier en briljant, aan lengtecollier

18 krt. geelgouden collier, Venetiaanse schakel, l. 42 cm, hanger met grote briljant geslepen saffier, chaton gezet, op elke chaton een briljantje.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 3230

Twee gouden lengtecolliers met hangers, amethist en (vermoedelijk) aquamarijn

14 krt. geelgoud, een Venetiaanse en een gourmet schakel collier.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 3231

Een kaveltje diverse gouden sieraden

14 krt. geelgoud, w.o. 2 armbandjes met naamplaatjes (1 gegraveerd, 1 ongegraveerd), een dasspeld met parel en een horlogeketting-sluiting, 19.8 gram.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 3232

Een kavel diverse gouden sieraden

Voornamelijk 14 krt. geelgoud, w.o. een hanger met bijbehorende oorsteker (1 mist) met groene steentjes en een art deco hanger met diamantje.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3233

Drie in elkaar schuivende gouden ringen met V-vorm

14 krt. bicolore, 1 bezet met robijn, 1 met smaragd en 1 met saffier, alle met diamantjes, maat 17.5.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3234

Drie gouden streekdracht ringen

Alle 14 krt. geelgoud, 1 met facet geslepen granaat, maat 17, 1 met bloedkoraal, maat 17.25, en 1 met diverse groene steentjes, maat 17.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 3235

Vele paren voornamelijk zilveren oorstekers

W.o. Zeeuwse knop, parelhangers, solitairs, etc. (voornamelijk paren, enkele losse exemplaren).

Verkocht voor € 45

Lotnummer 3236

Twee zilveren armbandjes, bedel en dubbeltjes

6 bedels, w.o. Manneke Pis en waterput, dubbeltjes armband met bij sluiting een 1/2 gulden.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3237

Diverse zilveren sieraden, voornamelijk Azië

Diverse gehaltes, BWG, 2e en 1e, o.a. armbanden en hangers.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3238

Een kavel diverse zilveren sieraden

Diverse gehaltes, BWG, 2e en 1e, bestaande o.a. uit een horloge, armbanden, ringen, kettingen, etc.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3239

Twee zilveren maliën beursjes

2e gehalte zilver, 1 met opengewerkte beugel.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3240

Een kavel diverse bijouteriën

W.o. art deco en belle epoque-stijl, vele manchetknopen, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3241

Een kavel diverse bijouteriën

Voornamelijk ringarmbanden en kettingen met imitatie-parels en imitatie-edelstenen.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 3242

Een kavel diverse bijouteriën

Zeer divers, w.o. horloges.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 3243

Zes zilveren lepeltjes, van Kempen, en zes verzilverde vorkjes

Puntfilet, in cassette.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 3244

Een verzameling vergulde juwelen

Een paar oorbellen, gemerkt "AP," en een staafbroche, gemerkt "VI" alle bezet met cultivé parels en Italië, ca. 1900, l. 8 en b. 9.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 3245

Een kavel diverse bijouterieën

W.o. armbanden, hangers, ringen, horloges, etc., daarbij enkele zilveren exemplaren.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3247

Een zilveren gelegenheidslepel bekroond door een gezin

2e gehalte, Hillebrand Jan Zwaneburg, Harlingen, 1850, l. 19 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3248

Een zilveren gelegenheidslepel bekroond door een engel

2e gehalte, Jan Kalis, Franeker 1879, l. 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 3249

Vier diverse antieke zilveren lepels

2e gehalte, Holland, 19e en vroege 20e eeuw, gewicht 250 gram (alle gemonogrammeerd).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3251

Een gouden ring bezet met aquamarijn

BWG 8 krt. Engeland, maat 17-.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 3253

Twee paar zilveren kandelaars

Een paar 2e gehalte en een paar (defecte) 1e gehalte, h. 6 en 6.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 3254

Een zilveren tasbeugel met Oudhollands decor

2e gehalte, met zeemleren tasje omkleed met zeer fijn kraalwerk in florale motieven, Holland 1919, l. 15.5 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: