Witte Majorica parels, ca. ø 6 mm, 14 krt. gouden bolsluiting met verguld veiligheidskettinkje, l. ca. 20 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte (900/1000), bekroond door bloemvormige knopjes, gemerkt Damar, Turkije, h. 8-10 cm, gewicht 475 gram.
Verkocht voor € 90
BWG, met florale motieven, Indonesië, 20e eeuw, 4.5 x 8.5 x 12.5 cm.
Verkocht voor € 50
Diverse gehaltes, hanger aan ketting, alle bezet met diverse stenen, w.o. edelstenen, amethist, malachiet, lapis lazuli, been, tijgeroog, etc.
Verkocht voor € 60
1e gehalte, Sheffield, 1924, h. 15 en ø 19.5 cm, gewicht 462 gram.
Verkocht voor € 180
Alle Holland, 2e gehalte, een serie van 11 art deco lepels met naar buiten wijkende steel met gestileerde gravering, 1925, een serie van 6 moccalepeltjes met parelrand, ca. 1900, een serie van 6 apostel-moccalepeltjes, een suikerschep met gravédecor en een KLM Pelikaan lepeltje.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, Zöllner & Beijder, Rotterdam 1868, op zwart houten voet (gesoldeerd, pootjes vervangen, kristal met chipjes, etc.).
Verkocht voor € 70
2e gehalte zilver, 4 normale en 3 miniatuur exemplaren.
Verkocht voor € 120
Met 14 krt gouden montuur, de dop in de vorm van een vogel, 19e eeuw, h. 11 cm, in origineel foedraal.
Verkocht voor € 160
18 krt. witgouden, elk bezet met een witte zoetwater cultivé parel, ø 8 mm, en een briljant, tot. 0.04 ct. Si/P1 Top Wesselton.
Verkocht voor € 200
1e gehalte, glad model, voet voorzien van omgeslagen rand, h. 17.5 cm.
Verkocht voor € 150
14 krt. geelgoud, l. 20 cm.
Verkocht voor € 300
Met polychroom arcadisch decor, met 14 krt. gouden dop en monturen, 19e eeuw, h. 9.2 cm, in origineel foedraal.
Verkocht voor € 120
14 krt. geelgoud, l. 19.5 cm.
Verkocht voor € 500
14 krt., geslepen kristal, 3e kwart 19e eeuw, h. 4.5 cm.
Verkocht voor € 240
2e gehalte, gecontourneerd model met gravé decor, greep, twee kristallen potjes met zilveren doppen en het geheel rustend op leeuwenpootjes, h. 12 x b. 18 x d. 11 cm.
Verkocht voor € 90
14 krt. geelgoud, rand afgewerkt met open lusjes, portret en profil van een klassieke vrouw met lier, h. 4 cm.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, h. 8.3 cm, ø 7 cm.
Verkocht voor € 25
18 krt., bezet met gefacetteerde citrien en 2 rijen briljantjes in de scheen, maat 18-.
Verkocht voor € 160
Porselein, met Imari decor, Japan, het hengsel met gravédecor, Holland, 1853, ø 24 cm (chip aan standring).
Verkocht voor € 50
14 krt. geelgoud, munt: Britse sovereign 1958.
Verkocht voor € 380
Met gravédecor van rocailles en florale motieven, Van Kempen, Voorschoten 1876.
Verkocht voor € 50
4 ringen waarvan 2 met emaille en een art deco ring met groene steen, daarbij 2 broches w.o. een ruitvormige met onyx.
Verkocht voor € 60
BWG, met gehamerd decor van dieren en gravédecor van een dansende demoon in de bodem, Indonesië, 1e helft 20e eeuw, l. 24 cm.
Verkocht voor € 80
14 krt. witgoud, centrale facet geslepen ovale topaas, daaromheen 14 briljanten, 0.30 ct., maat 16.5.
Verkocht voor € 390