Goud, zilver, juwelen & horloges (nrs. 2500-3191)

Kavels per pagina:

Lotnummer 2555

Een (imitatie) parelarmbandje met gouden slot

Witte Majorica parels, ca. ø 6 mm, 14 krt. gouden bolsluiting met verguld veiligheidskettinkje, l. ca. 20 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2556

Drie geribde dekseldozen

2e gehalte (900/1000), bekroond door bloemvormige knopjes, gemerkt Damar, Turkije, h. 8-10 cm, gewicht 475 gram.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2558

Een zilveren sigaren-/kostbaarhedenkistje

BWG, met florale motieven, Indonesië, 20e eeuw, 4.5 x 8.5 x 12.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2559

Een kavel van 8 zilveren ringen en een hanger

Diverse gehaltes, hanger aan ketting, alle bezet met diverse stenen, w.o. edelstenen, amethist, malachiet, lapis lazuli, been, tijgeroog, etc.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2560

Een ajour zilveren schaal op voet

1e gehalte, Sheffield, 1924, h. 15 en ø 19.5 cm, gewicht 462 gram.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2561

Een kavel diverse zilveren lepeltjes

Alle Holland, 2e gehalte, een serie van 11 art deco lepels met naar buiten wijkende steel met gestileerde gravering, 1925, een serie van 6 moccalepeltjes met parelrand, ca. 1900, een serie van 6 apostel-moccalepeltjes, een suikerschep met gravédecor en een KLM Pelikaan lepeltje.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2564

Een cruetset met zilveren monturen

2e gehalte, Zöllner & Beijder, Rotterdam 1868, op zwart houten voet (gesoldeerd, pootjes vervangen, kristal met chipjes, etc.).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2565

Zeven zilveren vingerhoedjes

2e gehalte zilver, 4 normale en 3 miniatuur exemplaren.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2566

Een kristallen parfumflacon

Met 14 krt gouden montuur, de dop in de vorm van een vogel, 19e eeuw, h. 11 cm, in origineel foedraal.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2567

Een paar witgouden parel oorstekers

18 krt. witgouden, elk bezet met een witte zoetwater cultivé parel, ø 8 mm, en een briljant, tot. 0.04 ct. Si/P1 Top Wesselton.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2568

Een zilveren kandelaar, Walker & Hall, Sheffield 1927

1e gehalte, glad model, voet voorzien van omgeslagen rand, h. 17.5 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2569

Een gouden dubbele gourmet schakelarmband

14 krt. geelgoud, l. 20 cm.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 2570

Een porseleinen parfumflacon

Met polychroom arcadisch decor, met 14 krt. gouden dop en monturen, 19e eeuw, h. 9.2 cm, in origineel foedraal.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2571

14 krt. geelgoud, l. 19.5 cm.

Verkocht voor € 500

Lotnummer 2572

Een parfumflacon met gouden dop en monturen

14 krt., geslepen kristal, 3e kwart 19e eeuw, h. 4.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 2574

Een zilveren inktstel, Holland 1860

2e gehalte, gecontourneerd model met gravé decor, greep, twee kristallen potjes met zilveren doppen en het geheel rustend op leeuwenpootjes, h. 12 x b. 18 x d. 11 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2575

Een schelpcamee met gouden broche/hang montuur

14 krt. geelgoud, rand afgewerkt met open lusjes, portret en profil van een klassieke vrouw met lier, h. 4 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2576

Een zilveren geboortebeker, Zilverfabriek Voorschoten 1935

2e gehalte, h. 8.3 cm, ø 7 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2577

Een witgouden design ring

18 krt., bezet met gefacetteerde citrien en 2 rijen briljantjes in de scheen, maat 18-.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2578

Een ocatagonaal bord met zilveren hengsel

Porselein, met Imari decor, Japan, het hengsel met gravédecor, Holland, 1853, ø 24 cm (chip aan standring).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2579

Een gouden gourmet schakelarmbandje met daaraan een munt

14 krt. geelgoud, munt: Britse sovereign 1958.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2580

Een zilveren soeplepel

Met gravédecor van rocailles en florale motieven, Van Kempen, Voorschoten 1876.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2581

Een kavel diverse zilveren sieraden

4 ringen waarvan 2 met emaille en een art deco ring met groene steen, daarbij 2 broches w.o. een ruitvormige met onyx.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2582

Een langwerpig Djokja schaaltje

BWG, met gehamerd decor van dieren en gravédecor van een dansende demoon in de bodem, Indonesië, 1e helft 20e eeuw, l. 24 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2583

Een gouden entourage ring met blauwe topaas en briljanten

14 krt. witgoud, centrale facet geslepen ovale topaas, daaromheen 14 briljanten, 0.30 ct., maat 16.5.

Verkocht voor € 390

Kavels per pagina: