W.o. een groot aantal armbanden.
Verkocht voor € 25
W.o. flessenbakken, vaasjes etc, daarbij een aardewerk theebus en een bord met Maxima en Willem-Alexander.
Verkocht voor € 45
Flessenbakken, schalen, dienlepels, sierkurken, etc.
Verkocht voor € 35
Twaalf dinermessen, negen hors-d'oeuvremessen, groentelepel en twee sauslepels.
Verkocht voor € 15
14 krt. roségoud, Diamonde, maat 17.5.
Verkocht voor € 120
W.o. aanstekers, poederdoos, medailles, kettingen, hangers, etc.
Verkocht voor € 40
2e gehalte, met voorstellingen van ambachten: ijscowagen (defect), bakkerskar, visboer en wafelbakker, Holland, 20e eeuw, l. 4-5.5 cm.
Verkocht voor € 70
2e gehalte, zeilboot en kramersfiets, Holland, en een Oldtimer, Italië, 5-7 cm.
Verkocht voor € 80
W.o. 2 zilveren exemplaren, 2e gehalte, alle in de vorm van rijtuigen, (1 bak rijtuig los).
Verkocht voor € 80
2e gehalte, hobbelpaard, driewieler en kinderwagen, Holland, 20e eeuw, l. 4.5-5.5 cm,
Verkocht voor € 50
W.o. zilveren exemplaren, w.o. een miniatuur naaimachine, Holland, en een verzilverde zoutzwaan, een sigarettenkistje etc., l. 3.5-8 cm.
Verkocht voor € 90
2e gehalte, een hexagonaal exemplaar met gedecoreerde banden, h. 4 cm, en een vierkant exemplaar met gravédecor, 4.5 x 4.5 cm, Holland, 20e eeuw.
Verkocht voor € 50
1e gehalte, gelobde modellen, bestaande uit een thee- en een koffiekan, een melkkan, suikerpot en koekjesschaal op dienblad, l. 65 cm, 5460 gram.
Verkocht voor € 1500
2e gehalte, Haags lofje.
Verkocht voor € 60
1 set bekroond door verschillende fruitsoorten, Elysé, en 1 set met ajour rocaillemotief, Van Kempen & Begeer, beide in doos.
Verkocht voor € 35
Daarbij kristallen messenlegers, twee messensets van Stroma.
Verkocht voor € 45