Drie keer 3e gehalte en één keer 1e gehalte, waarvan twee aan ketting.
Verkocht voor € 60
Kristal met stervormig- en olijfslijpsel, zilver 2e gehalte, h. 23.5, ø 24 cm.
Verkocht voor € 80
1e gehalte zilver, Louis XVI-stijl, decor van rozetten en voluten, gecontourneerd afegezet met filetrand, Gerritsen & van Kempen 1955, met verzilverde binnenbak, l. 33 x h. 9.5 cm, mand in goede conditie, binnenbak mist hengseltje.
Verkocht voor € 400
2e gehalte zilver, schuitvormig afgezet met parelrand en hengsels, blauwglazen binnenbak, rustend op taps toelopende pootjes, F.H. Daudt, Rotterdam ca. 1877, l. 13 cm.
Verkocht voor € 100
Theepot 1e gehalte zilver, deels geribd, met gregraveerde panter aan bovenzijde, voorzien van mahoniehouten monturen, Bentveld Amsterdam, 1825, het komfoor 2e gehalte zilver, met floraal gravédecor, voluterende pootjes op houten basement, Holland 1846, h. 22 cm (totaal).
Verkocht voor € 340
1e gehalte, de theepot deels geribd en de deksel bekroond door een slang, Johan Georg Meijer, 1835, de roomkan afgezet met filetrand, Holland 1840 (deukjes, meesterteken verpoetst), h. 12.5 en 16 cm.
Verkocht voor € 200
2e gehalte, opengewerkt floraal decor, aan ketting, b. 13.5 cm.
Verkocht voor € 50
BWG, bekroond door zwanen (hoofdjes afgebroken), waaraan een geborduurd tasje met floraal decor, midden 19e eeuw, l. 20 cm.
Verkocht voor € 25
14 krt., met diverse gravédecors, gewicht 8.3 gram (deukjes).
Verkocht voor € 150
De schaal met 2e gehalte zilveren hengsel met parelrand, Holland, 1891, ø 25 cm, persglazen flacon met Russisch slijpsel en 1e gehalte zilveren monturen, Londen, h. 13 cm (kleine chipjes).
Verkocht voor € 40
Puntfilet, Holland 1944.
Verkocht voor € 60
2e gehalte, met decor van ramskoppen, festoenen en rozetten, met blauwglazen binnenbak (behalve peperstrooier), Louis XVI stijl, vroege 20e eeuw, h. 4-11 cm.
Verkocht voor € 50
14 krt., bezet met cultivé parel, robijntjes, bruto gewicht 5.5 gram, ø 1.7 cm.
Verkocht voor € 80
2e gehalte, bestaande uit een paar manchetknopen met Zeeuwse knoop en 2 schoengespen, etc.
Verkocht voor € 60
W.o. zilveren exemplaren, vingerhoedjes, horloges, vergulde armband, etc.
Verkocht voor € 45
Art deco rand, Gero, l. 37 cm.
Verkocht voor € 100
2e gehalte, theelepels afgezet met parelrand, Holland, 20e eeuw.
Verkocht voor € 35
W.o. Haags lofje dinerbestekdelen, een serie van 6 theelepels met palmetten, rondfilet soeplepel, etc.
Verkocht voor € 20
18 krt. geelgoud, closed forever met massieve schakels, hangers met figuren, l. 21 cm, 78.6 gram.
Verkocht voor € 1400
18 krt. geelgoud, naamplaatje met inscriptie, l. 21 cm, 21.3 gram, doorgeknipt.
Verkocht voor € 360
Bestaande uit: een serie van 3 kaptafel flacons met verzilverde doppen met geëmailleerd decor van viooltjes, midden 20e eeuw, h. 10.5 en 2 kledingborstels in zilveren monturen met gestileerd gravédecor, max. 18 cm, daarbij 2 kristallen parfumflacons met zilveren monturen (defecten).
Verkocht voor € 60
2e gehalte, deels ajour, afgezet met parelrand, Van Kempen & Beer, 1920, l. 17 cm.
Verkocht voor € 50
2e gehalte, met bindmotief en parelrand, Holland 1818, l. 8 cm, daarbij een groen geëmailleerd zilveren reiskammetje, Amerika 2e kwart 20e eeuw, l. 9 cm.
Verkocht voor € 40
Aan onedele sloten, l. 18.5 en 46 cm.
Verkocht voor € 60
14 krt., bezet met bloedkoraal en een cultivé pareltje, l. 47.5 cm, bruto gewicht 14 gram.
Verkocht voor € 180