Aziatica en etnografica

Vrijdag 30 november, 18:30 uur.

Lotnummer 2176

Drie Henan jade sculpturen, China tweede helft 20e eeuw

Een kameel en paar feniksen op houten voetjes, h. 25 - 35 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2177

Een rijkgestoken houten hocker

Met roodmarmeren blad, China, vroege 20e eeuw, h. 62 en ø 35 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2178

Een Satsuma vaas, Japan ca. 1900

Polychroom porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 61 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2179

Vijf Balinese sculpturen

Diverse houtsoorten, een paar vrouwen met manden, h. 69 cm, een danseres, h. 61.5 cm, een paar danseressen, h. 62 cm, en vrouwengezicht en profil, h. 26.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2180

Vijf Afrikaanse beelden en sculpturen

Brons en hout, h. 17 - 71 cm, daarbij een stoffer.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2181

Twee plaquettes, Zuidoost-Azië

Gesneden hout, waarvan één met voorstelling van Hanoeman in gevecht met Surasa, 39 x 23 cm, en de ander met voorstelling van olifanten in landschap, 30.5 x 59.5 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2182

Een mandau en een speer, Dayak, Borneo

Polychroom hout, dierenhaar, been en metaal, l. 64 en 98 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2183

Een kris, Indonesië midden 20e eeuw

Houten schede en greep, l. 49 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2184

Een kavel divers, Zuidoost-Azië

Een messing vaas met reliëfdecor van vogels, karbouwen en florale motieven, h. 35 cm, een bronzen olifant, h. 13 cm, en vijf houten hockers, ø 9 -27 cm.

Verkocht voor € 60