Aziatica en etnografica

Vrijdag 30 november, 18:30 uur.

Een monumentaal beeld van de Godin Shiva

Brons, In lotushouding, h. 87 cm.

Te koop voor € 500

Drie diverse reuzenwaaiers

Met o.a. voorstelling van bloesem op gouden fond, China, h. 89-122 cm.

Te koop voor € 100

Twee bronzen dekselvazen

Deels cloisonné, China, vroege 20e eeuw, h. 30 cm.

Te koop voor € 50

Een kalebasvormig vaasje

Met blauwwit decor van lange lijzen in landschap, China, Transitional, late 17e eeuw, h. 21 cm (scherf gerestaureerd).

Verkocht voor € 140

Een paar famille verte gemberpotten

Met decor van nachtegalen op bloesemtakken in cartouches, waaromheen florale motieven, Kangxi gemerkt met dubbele ring, latere periode, China 19e eeuw, h. 34 en 32.5 cm (randchipjes aan deksel en 1 deksel mogelijk afgeslepen). Aangekocht bij J.H. Lempers in Den Haag.

Verkocht voor € 950

Een paar blauwwitte kraak porseleinen kommen

Met centraal "Master of the rocks" decor en florale motieven in de rand, China, Wanli, ca. 1600, ø 22 cm (1 met fritting en bakfoutje, de ander met haarlijn en gaatje in bodem, vermoedelijk bakfout).

Verkocht voor € 350

Een blauwwit porseleinen serveerschotel

Met "Master of the rocks" decor en meanderrand, China, Qianlong, l. 42 x 34 cm (kleine glazuur frittings).

Verkocht voor € 260

Zes Imari kop-en-schotels

Met geschulpte rand en decor van bloemenmanden in vakverdeling, China, 18e eeuw, h. 4 en ø 11.3 cm (1 kop met haarlijn, enkele met bakfoutjes en randfrittings).

Verkocht voor € 300

Een blauwwit porseleinen wijnkan

Met decor van man varend op blad en met knapzak, China, vermoedelijk 19e eeuw, h. 17 cm.

Verkocht voor € 2200

Een papieren scroll

Met decor van karakters, 106 x 32 en gehele scroll 154 x 49 cm.

Te koop voor € 35

Een 5-delige bronzen altaarset

Bestaande uit 2 kandelaars, 2 vaasjes en een wierookbrander, met decor van gestileerde kwastjes, aan onderzijde met 4 karakters gemerkt, China, einde 19e eeuw, h. 9-23 cm (deksel brander mogelijk later).

Te koop voor € 240

Een 2-delige bronzen oorvaas met gestileerd decor

Het bovengedeelte met ronde schaal met opstaande rand, China/Japan, einde 19e eeuw, met stempel gemerkt, h. 26 en ø 29.5 cm.

Verkocht voor € 100

Een paar Wucai trekpotjes

Porselein, met decor van feniks en bloesem, China, vroege 20e eeuw, h. 10 cm (minieme chipjes van tuit, 1 knopje gelijmd).

Te koop voor € 80

Een borduurwerk op zijde

Met decor van pioenen, China, vroege 20e eeuw, 58 x 29.5 cm.

Verkocht voor € 45

Een tafelscherm met borduurwerk van een poesje

In tropisch houten monturen, China, 20e eeuw, h. 50.5 cm.

Verkocht voor € 70

Een blauwwitte dekselkom

Met florale motieven, Kangxi gemerkt en latere periode, ø 10 cm (randchips).

Verkocht voor € 100

Een documentenkist

Met latoenkoper omkleed, met decor van hanengevechten bij Minang Kabau huis, 1e kwart 20e eeuw, h. 21 x b. 46 x d. 28 cm.

Verkocht voor € 35

Een Sawankalokh beeldje van een zogende vrouwfiguur

Met Celadon glazuur, antiek, Thailand, vermoedelijk 14-16e eeuw, h. 12 cm.

Verkocht voor € 60

Twee ceremoniële bellen

1 bekroond door olifant de ander deels met cloisonné decor, Indonesië en vermoedelijk Tibet, h. 12 en 14 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2020

Een hardstenen beeld van een liggende Guanyin, 19e eeuw

Zuid-Oost Azië, l. 58 cm.

Te koop voor € 250

Twee Yixing trekpotjes

1 in de vorm van een ananas, de ander bekroond door een miniatuur landschap, beide gemerkt, China, 20e eeuw, h. 7 cm.

Verkocht voor € 35

2 tempelleeuwen en 3 medicijnpotjes

Alle van jadekleurige kunststof, l. 16 en 18 cm en h. 9 en 12 cm.

Verkocht voor € 30

Een verzameling blauwwit porseleinen figuren, w.o. keizers

Rijk gedecoreerd, China 20e eeuw, h. 22-34 cm.

Verkocht voor € 100

Een royaal model Japanse blauwwit schotel

porselein, decor van bloesemtak in vaas, Japan ca. 1900, ø 40.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2025

Een paar porseleinen dekselvazen

Met blauwwit landschaps decor, China, naar antiek voorbeeld, h. 33 cm.

Te koop voor € 240