Kavels per pagina:

Lotnummer 105

Hendrik Johannes Scheeres (1829-1864) - Vrouw in voorraadkelder

R.o. gesigneerd en gedateerd 1852, aquarel, 10 x 14 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 106

E. van Gorkum - Veldslag

L.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 20 x 30 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 107

Muschart - Franse dragonders ca. 1900

L.o. gesigneerd, marouflé, 69 x 51 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 108

Eugene Brands (1913-2002) - Moonboat

Verso gesigneerd en gedateerd 1998, gouache, 35 x 44.5 cm, lijst voorzien van museumglas, herkomst: Collection d'art Amsterdam.

Verkocht voor € 1000

Lotnummer 109

Europese school - Na het drankgelag

19e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 110

Franz Skarbina (1849-1910) - "Auf Urlaub"

R.o. gesigneerd en gedateerd 1886, gemengde techniek, rokende soldaat op een brug in Parijs, 26 x 16 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 111

Drie mode aquarellen 19e eeuw

Niet gesigneerd, met voorstellingen van een voorname heer en 2 dames in laat 18e-eeuwse kledij, 20.5 x 13 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 112

Leendert van der Vlist (1894-1962) - Zelfportret

Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 22.5 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 114

Nico Eekman (1889-1973) - Man met gesloten ogen en profil

R.o. gesigneerd en gedateerd '20, potloodtekening, 61 x 48 cm.

Verkocht voor € 165

Lotnummer 115

Jacques Doucet (1924-1994) - "Trace du quotidien"

L.o. handgesigneerd, kleurenlitho uit 1989, 130/200, voorzien van blindstempel "Edition Suede", 39.5 x 29.5 cm.

Verkocht voor € 75

Lotnummer 117

Herman Brood (1946-2001) - Naakt

R.o. gesigneerd, zeefdruk, 85 x 66 cm, scheur in papier vanaf onderzijde (niet ingelijst).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 118

Gerrit Willem van Yperen (1882-1955) - Mediterraan stadsgezicht

R.o. gesigneerd, aquarel, 34.5 x 44.5 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 70

Lotnummer 119

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met citroen op tinnen schotel

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 120

Toon Verplak (1901-1966) - Gezicht op de Loosdrechtse Plassen en de Lambrechtskade

L.o. gesigneerd, marouflé, 60 x 100 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 123

Charles Paul Gruppe (1860-1940) - Bomschuiten op het strand

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 125

Johfra (1919-1998) - Sic itur ad astra

M.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 23 x 21.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 126

Franse school - Dolly de kat

Verso toegeschreven aan Suzanne Valadon (1865-1938), l.b. gedateerd 1932, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 129

Een antiquarisch boekwerk: Theophile De Bock - Jacob Maris

"Met 90 Photogravures naar zijne werken en zijn portret naar M. van der Maarel," Scheltema en Holkema's Boekhandel, Amsterdam 1902, 51 x 42 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 132

Maurice Paul (1889-1965) - Industrie aan water

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 35 x 47 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 133

Mary McNicoll Wroe (1861-?) - portret van een jong meisje met bal

l.o. gesigneerd en gedateerd 1902, pastel, 43.5 x 38.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 134

Henk Poeder (1897-1958) - Bomschuit op het strand

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 137

Joseph Schippers (1868-1950) - portret van een King Charles-spaniël

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, geschilderd in ovaal vlak, 25 x 20 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 139

Adrianus Eversen (1818-1897) - Figuren in stadsstraatje

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 22.4 x 18 cm.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 140

Adrianus Jacobus Vrolijk (1834-1862) - Hollands stadsgezicht met figuren

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40.5 x 32 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 141

Paul van der Ven (1892-1972) - gezicht op Amsterdam vanaf het IJ met schepen in de voorgrond

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 37 x 60 cm, niet ingelijst (verfschade).

Verkocht voor € 110

Kavels per pagina: