R.o. gesigneerd en gedateerd 1852, aquarel, 10 x 14 cm.
Verkocht voor € 80
L.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 20 x 30 cm.
Verkocht voor € 65
L.o. gesigneerd, marouflé, 69 x 51 cm.
Verkocht voor € 100
Verso gesigneerd en gedateerd 1998, gouache, 35 x 44.5 cm, lijst voorzien van museumglas, herkomst: Collection d'art Amsterdam.
Verkocht voor € 1000
19e eeuw, r.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek.
Verkocht voor € 180
R.o. gesigneerd en gedateerd 1886, gemengde techniek, rokende soldaat op een brug in Parijs, 26 x 16 cm.
Verkocht voor € 600
Niet gesigneerd, met voorstellingen van een voorname heer en 2 dames in laat 18e-eeuwse kledij, 20.5 x 13 cm.
Verkocht voor € 40
Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 22.5 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 190
R.o. gesigneerd en gedateerd '20, potloodtekening, 61 x 48 cm.
Verkocht voor € 165
L.o. handgesigneerd, kleurenlitho uit 1989, 130/200, voorzien van blindstempel "Edition Suede", 39.5 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 75
R.o. gesigneerd, zeefdruk, 85 x 66 cm, scheur in papier vanaf onderzijde (niet ingelijst).
Verkocht voor € 15
R.o. gesigneerd, aquarel, 34.5 x 44.5 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 70
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
L.o. gesigneerd, marouflé, 60 x 100 cm.
Verkocht voor € 50
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 100
M.o. gesigneerd en gedateerd '52, gemengde techniek, 23 x 21.5 cm.
Verkocht voor € 130
Verso toegeschreven aan Suzanne Valadon (1865-1938), l.b. gedateerd 1932, olieverf op paneel, 24 x 33 cm.
Verkocht voor € 80
"Met 90 Photogravures naar zijne werken en zijn portret naar M. van der Maarel," Scheltema en Holkema's Boekhandel, Amsterdam 1902, 51 x 42 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 35 x 47 cm.
Verkocht voor € 70
l.o. gesigneerd en gedateerd 1902, pastel, 43.5 x 38.5 cm.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, geschilderd in ovaal vlak, 25 x 20 cm.
Verkocht voor € 320
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 22.4 x 18 cm.
Verkocht voor € 1600
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40.5 x 32 cm.
Verkocht voor € 900
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 37 x 60 cm, niet ingelijst (verfschade).
Verkocht voor € 110