Kavels per pagina:

Lotnummer 71

Vladimir Sotnikoff (1952) - Dame onder blauwe regen

Verso gesigneerd, olieverf op doek, 69 x 59 cm

Verkocht voor € 160

Lotnummer 72

Vladimir Sotnikoff (1952) - Theetijd bij blauwe regen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 80 cm.

Verkocht voor € 260

Lotnummer 73

Vladimir Sotnikoff (1952) - Twee dames op een terras bij blauwe regen

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 88 cm.

Verkocht voor € 370

Lotnummer 74

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met oesters, citroen en berkemeier

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 76

Lodewijk Karel "Loki" Bruckman (1903-1995) - Stilleven met rode appels bij bakstenen

R.b. gesigneerd en gedateerd '70, olieverf op doek, 31.5 x 46 cm, scheurtje in doek l.b.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 77

Lodewijk Karel "Loki" Bruckman (1903-1995) - "Fruit for Mercury"

L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1972-1973, olieverf op doek, 85 x 85 cm, krasjes r. en l.b.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 78

Hollandse school - Geabstraheerd dorpsgezicht

R.o. onduidelijk (Willem Bu?) gesigneerd en gedateerd '72, 85 x 110 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 79

Raoul Martinez (1876-1973) - Bloemstilleven

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 56 x 50 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 80

Alexander Frederic van Noort (1953) - Bollenvelden bij Heemstede

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 81

Abel Jules Faivre (1867-1945) - Portret van een jongedame

R.m. olieverf op doek, 32 x 25 cm (in rijk gedecoreerde vergulde lijst).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 83

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling met masker in vogelnest

R.o. gesigneerd en gedateerd '73, olieverf op doek, 86.5 x 82.5 cm, scheurtje r.b.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 84

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling schaaltje met eieren met drijfhout

R.o. gesigneerd en gedateerd 1972, olieverf op doek, 120 x 60 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 85

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - "Beauty is Transitory"

L.o. gemonogrammeerd en gedateerd '54, verso gesigneerd, gedateerd en getiteld, 89 x 69 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 86

Toegeschreven aan Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling marmeren buste

Niet gesigneerd, olieverf op doek, 85.5 x 70.5 cm, krassen r.o.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 87

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling druiventrossen en appels bij bakstenen met kippengaas

R.o. gesigneerd en gedateerd 1960, olieverf op doek, 51 x 41 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 88

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - "The Sleeping Faun"

L.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1957, olieverf op doek, 60.5 x 71 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 89

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling met gouden roos en kroon

R.o. gesigneerd en gedateerd 1969, olieverf op doek, 80.5 x 65 cm.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 90

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling bronzen kop boven winters dorpsgezicht

R.o. gesigneerd en gedateerd 1970, olieverf op doek, 45 x 60 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 91

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - Surrealistische voorstelling met platvis

R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '69, olieverf op doek, 43 x 38 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 92

Twee mappen met werk van Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982)

Een map met vele studie en ontwerpschetsen, o.a. van opera's (de kunstenaar was decorbouwer te Amsterdam), daarbij een map met vele dezelfde posters.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 93

Achterglasschildering - The resurrection

19e eeuw, 27 x 34 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 95

Josephus Gerardus Hans (1826-1891) - Scheepjes bij ondergaande zon

M.o. gesigneerd en gedateerd '51, olieverf op paneel, 19 x 27 cm.

Verkocht voor € 310

Lotnummer 96

Henk Poeder (1964) - Muisje op schaatsen

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 103

Victor Vasarely (1906-1997) - Optical cube

R.o. gesigneerd, zeefdruk 29/125, 46 x 46 cm, afmetingen incl. lijst: 87 x 67 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 104

Onbekend, 19 eeuw - Man en vrouw te paard

R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op koper, 24 x 17 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: