Verso gesigneerd, olieverf op doek, 69 x 59 cm
Verkocht voor € 160
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 70 x 80 cm.
Verkocht voor € 260
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 80 x 88 cm.
Verkocht voor € 370
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 110
R.b. gesigneerd en gedateerd '70, olieverf op doek, 31.5 x 46 cm, scheurtje in doek l.b.
Verkocht voor € 240
L.o. en verso gesigneerd en gedateerd 1972-1973, olieverf op doek, 85 x 85 cm, krasjes r. en l.b.
Verkocht voor € 320
R.o. onduidelijk (Willem Bu?) gesigneerd en gedateerd '72, 85 x 110 cm.
Verkocht voor € 240
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 56 x 50 cm.
Verkocht voor € 360
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 360
R.m. olieverf op doek, 32 x 25 cm (in rijk gedecoreerde vergulde lijst).
Verkocht voor € 200
R.o. gesigneerd en gedateerd '73, olieverf op doek, 86.5 x 82.5 cm, scheurtje r.b.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd en gedateerd 1972, olieverf op doek, 120 x 60 cm.
Verkocht voor € 140
L.o. gemonogrammeerd en gedateerd '54, verso gesigneerd, gedateerd en getiteld, 89 x 69 cm.
Verkocht voor € 240
Niet gesigneerd, olieverf op doek, 85.5 x 70.5 cm, krassen r.o.
Verkocht voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd 1960, olieverf op doek, 51 x 41 cm.
Verkocht voor € 160
L.b. en verso gesigneerd en gedateerd 1957, olieverf op doek, 60.5 x 71 cm.
Verkocht voor € 200
R.o. gesigneerd en gedateerd 1969, olieverf op doek, 80.5 x 65 cm.
Verkocht voor € 320
R.o. gesigneerd en gedateerd 1970, olieverf op doek, 45 x 60 cm.
Verkocht voor € 280
R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '69, olieverf op doek, 43 x 38 cm.
Verkocht voor € 80
Een map met vele studie en ontwerpschetsen, o.a. van opera's (de kunstenaar was decorbouwer te Amsterdam), daarbij een map met vele dezelfde posters.
Verkocht voor € 50
19e eeuw, 27 x 34 cm.
Verkocht voor € 50
M.o. gesigneerd en gedateerd '51, olieverf op paneel, 19 x 27 cm.
Verkocht voor € 310
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 24 x 30 cm.
Verkocht voor € 70
R.o. gesigneerd, zeefdruk 29/125, 46 x 46 cm, afmetingen incl. lijst: 87 x 67 cm.
Verkocht voor € 270
R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op koper, 24 x 17 cm.
Verkocht voor € 60