Het Huis te Kleef en Gezicht op Huize Spaerryck; aan de achterzijde, de toegangspoort en de boomgaard, 16 x 20 per prent, in 2 lijsten.
Verkocht voor € 50
17e eeuw, olieverf op doek, 95 x 65 cm (gaatjes, restauraties etc.).
Verkocht voor € 200
"Le Bassa et le marchand" door Prevost, en 2 in één lijst m.b.t. het kerkgenootschap van de Collegianten: "Assemblé de ceux qu'on appelle Collegiants à Amsterdam" en "Leur cene à Rijnsburg."
Verkocht voor € 35
W.o. een sterfscène van Philippe I, een blad met 6 Pauselijke scènes, veldslag met Oranje prins, etc.
Verkocht voor € 30
W.o. Napoleon met kind op bank en een kleurenets van Van Gelder.
Verkocht voor € 40
W.o. portretten van Hollandse prominenten, topografische afbeeldingen, een aquatint naar Raphael, etc.
Verkocht voor € 80
W.o. topografische afbeeldingen en portretten.
Verkocht voor € 50
L.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 80 cm.
Verkocht voor € 40
Verso (hand)gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 100 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, houtskooltekening, 67 x 55 cm.
Verkocht voor € 50
L.b. in de plaat gesigneerd en gedateerd '24, litho, 22.5 x 26 cm.
Verkocht voor € 100
L.o. Martens gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 25 x 36 cm.
Verkocht voor € 20
R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '52, verso voluit gesigneerd, olieverf op doek, 60.5 x 45.5 cm.
Verkocht voor € 200
R.o.gesigneerd, olieverf op tegel, 10 x 20 cm.
Verkocht voor € 60
Naar Jacob Maris, r.o. hand gesigneerd, ets no. 435, 36 x 43.5 cm (glasplaat ontbreekt).
Verkocht voor € 15
Deels handgekleurd, 24 x 39 cm.
Verkocht voor € 20
R.o. gesigneerd en gedateerd 2 april 1981, gouache, 15 x 15 cm (aangekocht bij galerie De Sluis).
Verkocht voor € 170
L.o. gemonogrammeerd in de plaat, gravure, 16 x 24 cm.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 38 x 46 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, 32 x 22 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op paneel, 56 x 70 cm.
Verkocht voor € 240
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 72 x 50 cm.
Verkocht voor € 50
Met voorstelling van roodrokken te paard, naar ontwerp van David Lith, 27.5 x 21 cm.
Verkocht voor € 40
L.o. gesigneerd, lithografie E.A., 50 x 63 cm.
Verkocht voor € 80