Kavels per pagina:

Lotnummer 407

Vier ingelijste topografische gravures 18e eeuw

Het Huis te Kleef en Gezicht op Huize Spaerryck; aan de achterzijde, de toegangspoort en de boomgaard, 16 x 20 per prent, in 2 lijsten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 409

Hollandse/Vlaamse school - De goudwegers

17e eeuw, olieverf op doek, 95 x 65 cm (gaatjes, restauraties etc.).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 410

Drie antieke gravures

"Le Bassa et le marchand" door Prevost, en 2 in één lijst m.b.t. het kerkgenootschap van de Collegianten: "Assemblé de ceux qu'on appelle Collegiants à Amsterdam" en "Leur cene à Rijnsburg."

Verkocht voor € 35

Lotnummer 411

Een kavel met 7 ingelijste antieke gravures

W.o. een sterfscène van Philippe I, een blad met 6 Pauselijke scènes, veldslag met Oranje prins, etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 412

Een kavel diverse 19e en 20e eeuwse prenten, alle ingelijst

W.o. Napoleon met kind op bank en een kleurenets van Van Gelder.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 414

Een map met diverse 18e, 19e en 20e-eeuwse grafiek

W.o. portretten van Hollandse prominenten, topografische afbeeldingen, een aquatint naar Raphael, etc.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 415

Een map met diverse 18e, 19e en 20-eeuwse grafiek

W.o. topografische afbeeldingen en portretten.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 417

Scandinavische school - Ondergaande zon boven zee

L.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 80 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 419

Eveline gesigneerd - abstracte compositie

Verso (hand)gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 100 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 420

Han van Meegeren (1889-1947) - Man met baard

R.o. gesigneerd, houtskooltekening, 67 x 55 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 423

Jan Toorop (1858-1928) - "Bezonkenheid Meditatie Vuur"

L.b. in de plaat gesigneerd en gedateerd '24, litho, 22.5 x 26 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 424

Hollandse school - Rembrandteske tronie

L.o. Martens gesigneerd, olieverf op paneel, 25 x 20 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 425

Pieter Giltaij (1916-1999) - Ophaalbruggetje in Hollands landschap

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 25 x 36 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 426

Karel Lodewijk Bruckman (1903-1982) - "The Lost Kingdom"

R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '52, verso voluit gesigneerd, olieverf op doek, 60.5 x 45.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 427

Toon Koster (1913-1990) - Nieuwkoop in de sneeuw

R.o.gesigneerd, olieverf op tegel, 10 x 20 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 432

Philip Zilcken (1857-1930) - Gezicht op Schiedam

Naar Jacob Maris, r.o. hand gesigneerd, ets no. 435, 36 x 43.5 cm (glasplaat ontbreekt).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 434

Een opticaprent "Salles des concerts" te Venetië

Deels handgekleurd, 24 x 39 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 437

Horacio García Rossi (1929-2012) - Geometrische compositie

R.o. gesigneerd en gedateerd 2 april 1981, gouache, 15 x 15 cm (aangekocht bij galerie De Sluis).

Verkocht voor € 170

Lotnummer 439

Johann Georg Hertel (18e eeuw) - Ontwerpprent met zes grotesken

L.o. gemonogrammeerd in de plaat, gravure, 16 x 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 441

Jacques Michel G. Dunoyer (1933-2000) - Frans landschap met klaprozen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 38 x 46 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 442

Franse school 19e eeuw - Elegante scène in 18e eeuwse trant

Olieverf op paneel, 32 x 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 445

Hollandse school 19e eeuw - Landschap met figuren op veldweg

Olieverf op paneel, 56 x 70 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 446

N. de Bruin - Vrachtschepen aan Amsterdamse kade

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 72 x 50 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 447

Een handgekleurde litho "Maison du Roi"

Met voorstelling van roodrokken te paard, naar ontwerp van David Lith, 27.5 x 21 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 448

Paul Citroen (1896-1983) - Twee paardenhoofden

L.o. gesigneerd, lithografie E.A., 50 x 63 cm.

Verkocht voor € 80

Kavels per pagina: