R.o. gesigneerd, olieverf op board, 44.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
R.o. in de plaat gesigneerd, litho, 41.5 x 33 cm (in passe-partout zonder lijst).
Verkocht voor € 100
Galerie Maeght juni-juli 1962, 68 x 52 cm (in passe-partout zonder lijst).
Verkocht voor € 70
Litho, handgesigneerd, 66.5 x 91.5 cm (in passe-partout zonder lijst).
Verkocht voor € 320
Litho, 97 x 65.5 cm (in passe-partout zonder lijst)..
Verkocht voor € 100
L.o. gesigneerd, in ca. 1900 stijl, olieverf op board, 12 x 17 cm.
Verkocht voor € 140
R.o. gesigneerd, kleurenets, 40 x 30 cm.
Verkocht voor € 50
Niet gesigneerd, verso toegeschreven door de dochter van de kunstenaar in 1931, olieverf op doek, 26 x 28 cm.
Verkocht voor € 900
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 350
R.o. gesigneerd en gedateerd '98, olieverf op doek, 100 x 120 cm.
Verkocht voor € 800
R.o. gesigneerd en gedateerd 1966, collagraph print 143/200, 45 x 31,5 cm.
Verkocht voor € 110
Beide r.o. gesigneerd, gemengde techniek, 63 x 49 cm.
Verkocht voor € 50
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 35 x 45 cm.
Verkocht voor € 90
l.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 80 x 60 cm.
Verkocht voor € 50
M.o. gesigneerd, krijttekening, 36 x 39 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op doek, 85 x 62.5 cm (restauraties).
Verkocht voor € 100
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 27.5 x 37.2 cm.
Verkocht voor € 270
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 120
M.o. gesigneerd, aquarel, 61 x 44 cm.
Verkocht voor € 2400
R.o. gesigneerd en gedateerd 1863, olieverf op doek, 67 x 107 cm.
Verkocht voor € 1100
Gesjabloneerd werk op papier, 30 x 20.5 cm, daarbij 2 "Bank of banksy" bankbiljetten n lijst, 7.5 x 14 cm.
Verkocht voor € 140
R.o. gesigneerd en gedateerd '77, ets 3/35, 15 x 12 cm.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd, pastel, 49 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 85
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm (enige schade en loslatende verf, niet ingelijst).
Verkocht voor € 130
Voorstellende Anthony Ebeling (1828-1872) en Jkvr. Henrietta Cornelia Strick van Linschoten (1835-1892), r.m. en l.m. gesigneerd en gedateerd 1869, olieverf op doek, 105 x 80, incl. ovale vergulde gipsen en houten lijsten.
Verkocht voor € 900