Kavels per pagina:

Lotnummer 30

Abdullah - Waterval op Bali

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 44.5 x 34.5 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Joan Miró (1893-1983) - À la memoire de Hartman, Hommage de Miró

R.o. in de plaat gesigneerd, litho, 41.5 x 33 cm (in passe-partout zonder lijst).

Verkocht voor € 100

Marc Chagall (1887-1985) - Nadruk van een affiche

Galerie Maeght juni-juli 1962, 68 x 52 cm (in passe-partout zonder lijst).

Verkocht voor € 70

Roy Lichtenstein (1923-1997) - We Rose up Slowly

Litho, handgesigneerd, 66.5 x 91.5 cm (in passe-partout zonder lijst).

Verkocht voor € 320

Lotnummer 35

Keith Haring (1958-1990) - Lucky Strike

Litho, 97 x 65.5 cm (in passe-partout zonder lijst)..

Verkocht voor € 100

Lotnummer 36

Francine - Een zomerse dag op het strand

L.o. gesigneerd, in ca. 1900 stijl, olieverf op board, 12 x 17 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 37

Tjeerd Bottema (1884-1940) - "Bij den haard"

R.o. gesigneerd, kleurenets, 40 x 30 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 40

Bernardus Johannes Blommers (1845-1914) - Kindje bij de haard met poes

Niet gesigneerd, verso toegeschreven door de dochter van de kunstenaar in 1931, olieverf op doek, 26 x 28 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 42

Hein Kever (1854-1922) - Handwerkende moeder en dochter in keuken

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50.5 x 67.5 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 43

Jan Lokhorst (1954) - "Olifanten"

R.o. gesigneerd en gedateerd '98, olieverf op doek, 100 x 120 cm.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 44

François Masami Nakayama (1898-1979) - Fuji

R.o. gesigneerd en gedateerd 1966, collagraph print 143/200, 45 x 31,5 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 47

Fred Schimmel (1928-2009) - Twee abstracte composities

Beide r.o. gesigneerd, gemengde techniek, 63 x 49 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 49

Henk Poeder (1964) - Muisje en vogels op besneeuwde takken

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 35 x 45 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 51

Dirk den Exter ( 1903-1953) - Boer

l.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 80 x 60 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 52

Anton Heijboer (1924-2005) - Vrouwen op het strand

M.o. gesigneerd, krijttekening, 36 x 39 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 54

Duitse school ca. 1720 - Portret van Elisabeth von Pelke-von Dobner

Olieverf op doek, 85 x 62.5 cm (restauraties).

Verkocht voor € 100

Lotnummer 55

Louis Stutterheim (1873-1943) - Het Weissenbruch-bruggetje te Noorden

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 27.5 x 37.2 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 57

Jacobus Bijtel (1893-1983) - Landschap met roeiboot in vaart

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 58

Alexei Alexeievich Harlamoff (1840-1922) - Minstreel in gedachten

M.o. gesigneerd, aquarel, 61 x 44 cm.

Verkocht voor € 2400

Lotnummer 60

Jacob Eduard van Heemskerck van Beest (1828-1894) - Scheepje voor de kust

R.o. gesigneerd en gedateerd 1863, olieverf op doek, 67 x 107 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 61

Banksy - "You lie rat"

Gesjabloneerd werk op papier, 30 x 20.5 cm, daarbij 2 "Bank of banksy" bankbiljetten n lijst, 7.5 x 14 cm.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 63

Peter Vos (1935-2010) - Harpijen

R.o. gesigneerd en gedateerd '77, ets 3/35, 15 x 12 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 67

Thomasine Adrienne Cornelder-Doffegnies (1865-1937) - Bloemstilleven

R.o. gesigneerd, pastel, 49 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 68

Gijsbertus Johannes van Overbeek (1882-1947) - Gezicht op de Wijnhaven te Rotterdam

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm (enige schade en loslatende verf, niet ingelijst).

Verkocht voor € 130

Lotnummer 69

Jan Hendrick Neuman (1819-1898) - Twee portretten van het echtpaar Ebeling/Strick van Linschoten

Voorstellende Anthony Ebeling (1828-1872) en Jkvr. Henrietta Cornelia Strick van Linschoten (1835-1892), r.m. en l.m. gesigneerd en gedateerd 1869, olieverf op doek, 105 x 80, incl. ovale vergulde gipsen en houten lijsten.

Verkocht voor € 900

Kavels per pagina: