"Septendecim Provinciae Germaniae Inferior enz." Pieter Schenk, 1704, 50 x 58 cm.
Verkocht voor € 160
"Regni Sueciae in Omnes suas Subjacentes Provincias Accurate Divisi Tabula," Johann Baptist Homann, 1720, 49 x 57 cm.
Verkocht voor € 50
W.o. V.d. Velde, Leeuwarden, Paul Geissen, Jac Koenen, besneeuwd dorpje,en een etsje van de Lorelei.
Verkocht voor € 30
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 17 x 24 cm.
Verkocht voor € 700
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 44 x 66 cm.
Verkocht voor € 1100
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1856, 21 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 130
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 19.8 x 15 cm.
Verkocht voor € 200
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27.2 x 22 cm
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 16 cm.
Verkocht voor € 80
Mogelijk Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920) l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 21 cm.
Verkocht voor € 100
L.o. gesigneerd, gewassen inkt, 21.5 x 35 cm.
Verkocht voor € 70