Kavels per pagina:

Lotnummer 449

Een handgekleurde topografische kaart van Nederland

"Septendecim Provinciae Germaniae Inferior enz." Pieter Schenk, 1704, 50 x 58 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 450

Een handgkleurde topografische kaart van Zweden e.o.

"Regni Sueciae in Omnes suas Subjacentes Provincias Accurate Divisi Tabula," Johann Baptist Homann, 1720, 49 x 57 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 451

Een kavel prenten

W.o. V.d. Velde, Leeuwarden, Paul Geissen, Jac Koenen, besneeuwd dorpje,en een etsje van de Lorelei.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 452

Wouterus Verschuur junior (1841-1936) - Paarden bij stal

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 17 x 24 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 453

Hendrick Hulk (1842-1937) - Schepen op kalm water

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 44 x 66 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 454

H. Koekkoek gesigneerd - Zeilscheepjes in ruw weer

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1856, 21 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 455

Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1889) - Figuren in kerkinterieur

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 19.8 x 15 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 456

Pol Dom (1885 - 1978) - Stilleven met rozen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27.2 x 22 cm

Verkocht voor € 150

Lotnummer 457

A. v.d. Heijden - Vijf spelende kittens

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 458

W.L.F. van Leeuwen - Moeder met kind in dorpsstraatje

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 16 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 459

J. Hollestelle gesigneerd - De strandwandeling

Mogelijk Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920) l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 21 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer volgt

Otto Dicke (1918-1984) - Orvelte (Drenthe)

L.o. gesigneerd, gewassen inkt, 21.5 x 35 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: