Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 27 november, 18.30 uur.

Lotnummer 459

J. Hollestelle gesigneerd - De strandwandeling

Mogelijk Jacob Huybrecht Hollestelle (1858-1920) l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 21 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 460

Bridget Riley gesigneerd - Abstracte compositie

Mogelijk Bridget Riley (1931), gemengde techniek, studie met potlood en gouache, 7.5 x 7.5 cm (glas lijst ontbeekt).

Verkocht voor € 160

Lotnummer 461

V. Khmeluk gesigneerd - Bloemstilleven

Mogelijk Vasyl Khemeluk (1903-1986), r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 40 cm (niet ingelijst).

Te koop voor € 320

Lotnummer 462

D. Ubas - Plasgezicht met dorp op de achtergrond

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 92 x 126 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 463

Jan Deckers (1865-1942) - stilleven met schaal met fruit

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 53 x 67 cm.

Te koop voor € 120