Schilderijen, tekeningen en grafiek

Dinsdag 27 november, 18.30 uur.

Lotnummer 434

Een opticaprent "Salles des concerts" te Venetië

Deels handgekleurd, 24 x 39 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 435

Claude Weisbuch (1927-2014) - Ruiter in actie

Litho 112/300, 30 x 25 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 436

Rolf Münzner (1942) - "Vatertag"

R.o. gesigneerd en gedateerd '92, litho e.a., 37 x 50 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 437

Horacio García Rossi (1929-2012) - Geometrische compositie

R.o. gesigneerd en gedateerd 2 april 1981, gouache, 15 x 15 cm (aangekocht bij galerie De Sluis).

Verkocht voor € 170

Lotnummer 438

Jan van Vuuren (1871-1941) - Achter de boerderij

L.o. gesigneerd, houtskool, 28 x 18 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 439

Johann Georg Hertel (18e eeuw) - Ontwerpprent met zes grotesken

L.o. gemonogrammeerd in de plaat, gravure, 16 x 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 440

Germ de jong (1886-1967) - Bloemstilleven

R.o. gesigneerd en gedateerd 1917, olieverf op doek, 70 x 48 cm.

Te koop voor € 480

Lotnummer 441

Jacques Michel G. Dunoyer (1933-2000) - Frans landschap met klaprozen

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 38 x 46 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 442

Franse school 19e eeuw - Elegante scène in 18e eeuwse trant

Olieverf op paneel, 32 x 22 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 443

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met kruisbessen

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.

Te koop voor € 90

Lotnummer 444

Hollandse school eerste helft 20e eeuw - Rozen in pot

L.o. onduidelijk gesigneerd, marouflé, 30 x 18.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 445

Hollandse school 19e eeuw - Landschap met figuren op veldweg

Olieverf op paneel, 56 x 70 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 446

N. de Bruin - Vrachtschepen aan Amsterdamse kade

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 72 x 50 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 447

Een handgekleurde litho "Maison du Roi"

Met voorstelling van roodrokken te paard, naar ontwerp van David Lith, 27.5 x 21 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 448

Paul Citroen (1896-1983) - Twee paardenhoofden

L.o. gesigneerd, lithografie E.A., 50 x 63 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 449

Een handgekleurde topografische kaart van Nederland

"Septendecim Provinciae Germaniae Inferior enz." Pieter Schenk, 1704, 50 x 58 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 450

Een handgkleurde topografische kaart van Zweden e.o.

"Regni Sueciae in Omnes suas Subjacentes Provincias Accurate Divisi Tabula," Johann Baptist Homann, 1720, 49 x 57 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 451

Een kavel prenten

W.o. V.d. Velde, Leeuwarden, Paul Geissen, Jac Koenen, besneeuwd dorpje,en een etsje van de Lorelei.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 452

Wouterus Verschuur junior (1841-1936) - Paarden bij stal

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 17 x 24 cm.

Verkocht voor € 700

Lotnummer 453

Hendrick Hulk (1842-1937) - Schepen op kalm water

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 44 x 66 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 454

H. Koekkoek gesigneerd - Zeilscheepjes in ruw weer

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1856, 21 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 455

Jan Baptist Tetar van Elven (1805-1889) - Figuren in kerkinterieur

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 19.8 x 15 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 456

Pol Dom (1885 - 1978) - Stilleven met rozen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 27.2 x 22 cm

Verkocht voor € 150

Lotnummer 457

A. v.d. Heijden - Vijf spelende kittens

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 458

W.L.F. van Leeuwen - Moeder met kind in dorpsstraatje

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 16 cm.

Verkocht voor € 80