Alle 1970, alle monochroom, 2 zwarte, een rode, een roze en een gele, 4 x 60 x 60 cm en 42 x 42 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 50
R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 44 x 28 cm.
Verkocht voor € 30
19e eeuw, olieverf op koper, onderdeel van een kruisweg statie, aan achterzijde genummerd 14, 78 x 107 cm (schroefgaten langs rand van eerdere bevestiging).
Verkocht voor € 150
W.o. Sam Middleton, Laetitia de Haas, Vitor Pomar, Frank Rosen, Ferry Halewijn (tekeningen), Frank Lodeizen (gemende techniek, "Ode aan de oriëntatie van weet ik veel enzovoort" 1988), etc.
Verkocht voor € 30
R.o. en m.o. gesigneerd en beide gedateerd 1961, gouache op print, 16 x 21 cm.
Verkocht voor € 30
R.o gesigneerd en gedateerd '73, eigen druk 4/25, man op gazon roepend naar wasophangede vrouw, 40 x 49.5 cm, en r.o. gesigneerd en gedateerd '72, eigen druk 5/25, "Op 't gazon", 50 x 61 cm, scheur in papier maar niet door de druk, beide niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Een incomplete uitgave (8 van de 10): "Affiches de Henri de Toulouse-Lautrec. Dix reproductions en couleurs. Introduction par Willy Rotzler", Bâle, Les Éditions Holbein, Zwitserland 1946, daarbij een prent van een danseres met plumeau.
Verkocht voor € 40
W.o. vele ansichtkaarten en kalenderplaatjes
Verkocht voor € 82
R.o. gesigneerd en gedateerd '81, 130 x 120 cm.
Verkocht voor € 100
1e kwart 20e eeuw, niet gesigneerd, olieverf op doek, 36.5 x 57 cm (restauratie).
Verkocht voor € 80
26 x 34 cm.
Verkocht voor € 20
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 90 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op board, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 15
R.o. gesigneerd, pastel, 38 x 58 cm.
Verkocht voor € 60
R.o. gesigneerd, 11/25 "Duiveldansers Bolivia", 29 x 37 cm, en 15/40 minotaur, bok en demon, 34 x 43 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 40
L.o. gesigneerd, marouflé, 22 x 29.5 cm.
Verkocht voor € 40
Verguld hout en gips, binnenmaat: 27.5 x 23 cm.
Verkocht voor € 45
Zeer divers grafiek, daarbij een handgemaakte oorkonde en 2 gouaches gesigneerd Boukovsky.
Verkocht voor € 50
W.o. diverse 18e eeuwse gravures, niet ingelijst wel in passe-partouts.
Verkocht voor € 35
Niet ingelijst, wel in passe-partouts.
Verkocht voor € 420
R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op doek, 101 x 76 cm.
Verkocht voor € 30
Door Willem Baudartius, 1622, 19 x 26 cm.
Verkocht voor € 20
r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, acrylverf op board, 29 x 29 cm.
Verkocht voor € 150
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 80
R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1927, gemengde techniek, 22 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 60