Kavels per pagina:

Lotnummer 371

Onduidelijk gesigneerd - 5 geometrische zeefdrukken

Alle 1970, alle monochroom, 2 zwarte, een rode, een roze en een gele, 4 x 60 x 60 cm en 42 x 42 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 372

Gambirasio - Interieur

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 44 x 28 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 373

Italiaanse school - De Graflegging

19e eeuw, olieverf op koper, onderdeel van een kruisweg statie, aan achterzijde genummerd 14, 78 x 107 cm (schroefgaten langs rand van eerdere bevestiging).

Verkocht voor € 150

Lotnummer 374

Een map divers voornamelijk grafiek

W.o. Sam Middleton, Laetitia de Haas, Vitor Pomar, Frank Rosen, Ferry Halewijn (tekeningen), Frank Lodeizen (gemende techniek, "Ode aan de oriëntatie van weet ik veel enzovoort" 1988), etc.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 375

Ernst Vijlbrief (1934-2010) - Twee abstracte voorstellingen

R.o. en m.o. gesigneerd en beide gedateerd 1961, gouache op print, 16 x 21 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 379

Peter Bes (1945) - 2 aquatinten

R.o gesigneerd en gedateerd '73, eigen druk 4/25, man op gazon roepend naar wasophangede vrouw, 40 x 49.5 cm, en r.o. gesigneerd en gedateerd '72, eigen druk 5/25, "Op 't gazon", 50 x 61 cm, scheur in papier maar niet door de druk, beide niet ingelijst.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 380

Henri de Toulouse-Lautrec - diverse reproductie affiches

Een incomplete uitgave (8 van de 10): "Affiches de Henri de Toulouse-Lautrec. Dix reproductions en couleurs. Introduction par Willy Rotzler", Bâle, Les Éditions Holbein, Zwitserland 1946, daarbij een prent van een danseres met plumeau.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 382

Jan Toorop (1858-1928) - Diverse voornamelijk religieuze prenten

W.o. vele ansichtkaarten en kalenderplaatjes

Verkocht voor € 82

Lotnummer 383

Ruudt Wackers (1941) - Een jonge vrouw en haar kwelgeesten

R.o. gesigneerd en gedateerd '81, 130 x 120 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 384

Hollandse school - Riviergezicht met hooischuit

1e kwart 20e eeuw, niet gesigneerd, olieverf op doek, 36.5 x 57 cm (restauratie).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 385

Een 18e eeuwse gravure van de Oosterkerk te Amsterdam

26 x 34 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 387

Leo van Waegeningh (1899-1954) - De Tuinman

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 150 x 90 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 388

Zuid-Europese school - Vrouw in vissersboot

Olieverf op board, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 15

Lotnummer 389

Peter Cox (1912-1985) - Duinlandschap

R.o. gesigneerd, pastel, 38 x 58 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 390

Dick Stolwijk (1931) - 2 etsen

R.o. gesigneerd, 11/25 "Duiveldansers Bolivia", 29 x 37 cm, en 15/40 minotaur, bok en demon, 34 x 43 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 392

Jan Herman Coster (1846-1920) - Boerin op landweg langs het erf

L.o. gesigneerd, marouflé, 22 x 29.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 394

Een schilderijlijst

Verguld hout en gips, binnenmaat: 27.5 x 23 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 395

Een map divers grafiek en enkele gouaches

Zeer divers grafiek, daarbij een handgemaakte oorkonde en 2 gouaches gesigneerd Boukovsky.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 396

Een kavel divers grafiek - voornamelijk m.b.t. Warmond

W.o. diverse 18e eeuwse gravures, niet ingelijst wel in passe-partouts.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 397

Reinier Zeeman (c.1623-1667) - 5 etsen, alle marines

Niet ingelijst, wel in passe-partouts.

Verkocht voor € 420

Lotnummer 398

Hollandse school - portret van een staande heer met boek

R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1937, olieverf op doek, 101 x 76 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 400

Een 17e-eeuwse gravure: De belegering van Hardenberg

Door Willem Baudartius, 1622, 19 x 26 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 401

Albert Jan Cool (1947), strandvermaak

r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, acrylverf op board, 29 x 29 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 404

A. Tuckel - Stilleven met rozen, druiven en tinnen kan

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 406

Hollandse school - Mijnwerker bij lamplicht

R.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd 1927, gemengde techniek, 22 x 34.5 cm.

Verkocht voor € 60

Kavels per pagina: