L.o. onduidelijk gesigneerd, pastel, 34 x 44 cm.
Verkocht voor € 240
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 46 x 26 cm.
Verkocht voor € 30
Door Pieter van der Aa, uit het boek “Dapper, Gedenkwaerdig bedryf,” 1670, 27 x 33 cm
Verkocht voor € 70
Aquarel, 24.5 x 17.5 cm.
Verkocht voor € 50
l.o. gemonogrammeerd, verso gesigneerd en gedateerd 1971, olieverf op papier, 43.5 x 36.5 cm (hoek van glas mist).
Verkocht voor € 220
L.o. gesigneerd en gedateerd 1943, olieverf op doek, 65 x 80 cm.
Verkocht voor € 120
13 en 14 kleuren zeefdruk op zijde, 1885/2000 en 1992/2000, Editions Latour, Martigny Frankrijk, 1991, 60 x 77 cm (2x), incl. certificaten.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd en gedateerd 1997, kleurenlitho 139/150, 76 x 83 cm.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd, litho 70/200, 34 x 45.5 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 160
Verso onduidelijk gesigneerd en gedateerd 4 augustus '90, acrylverf op board, 50 x 50 cm.
Verkocht voor € 80
R.o. gesigneerd, 2 pentekeningen, 13 x 5 en 16 x 5 cm.
Verkocht voor € 20
L.o. gesigneerd, gouache op zeefdruk, 70 x 70 cm (vermoedelijk overgeschilderd).
Verkocht voor € 15
R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 27.5 x 38 cm.
Verkocht voor € 170
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 19 x 21 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 40
R.o. gesigneerd en gedateerd 1983, kleurenets 15/50, 23.4 x 24.9 cm.
Verkocht voor € 70
L.m. gesigneerd en gedateerd 1983, kleurenets 11/12, 22.4 x 17.6 cm.
Verkocht voor € 80
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
R.o. gesigneerd, gouache, 58 x 46 cm.
Verkocht voor € 160
R.o. gesigneerd en annotatie: Ede, olieverf op board, 30 x 40 cm.
Verkocht voor € 80
l.o. gesigneerd en gedateerd 25-12 '84, aquarel 50 x 34 cm (glas gebarsten).
Verkocht voor € 20
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 15 cm.
Verkocht voor € 70
R.o. gesigneerd en gedateerd '72, spraypaint op board, 85 x 127 cm, kras op linker tiet.
Verkocht voor € 90
Ingelijst in blauwe lijsten, jaren '90, 40 x 52 cm (incl. lijst).
Verkocht voor € 10
R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 24.5 x 48.5 cm.
Verkocht voor € 200
A.S. l.o. gemonogrammeerd, acryl op doek, 90 x 120 cm, niet ingelijst.
Verkocht voor € 70