Kavels per pagina:

Lotnummer 334

Naar Max Liebermann - Een park in Parijs

L.o. onduidelijk gesigneerd, pastel, 34 x 44 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 336

Aloys de Lignière (1891-1963) - Figuur in straatje met poort

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 46 x 26 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 339

Een 17e-eeuwse gravure: De god Vitek of Ninifo

Door Pieter van der Aa, uit het boek “Dapper, Gedenkwaerdig bedryf,” 1670, 27 x 33 cm

Verkocht voor € 70

Lotnummer 341

Toegeschreven aan Willem van den Berg (1886-1970) - Tronie van een visser

Aquarel, 24.5 x 17.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 343

Karel Bleyenberg (1913-1981) - compositie met blauwe figuur

l.o. gemonogrammeerd, verso gesigneerd en gedateerd 1971, olieverf op papier, 43.5 x 36.5 cm (hoek van glas mist).

Verkocht voor € 220

Lotnummer 344

Raymond Verstraeten (1874-1947) - Vlaams winterlandschap

L.o. gesigneerd en gedateerd 1943, olieverf op doek, 65 x 80 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 345

Twee reproducties van Salvador Dali - L'angélus architectonique de Millet, Heure triangulaire

13 en 14 kleuren zeefdruk op zijde, 1885/2000 en 1992/2000, Editions Latour, Martigny Frankrijk, 1991, 60 x 77 cm (2x), incl. certificaten.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 346

Willem van Scheijndel (1952-2017) - "Californië"

R.o. gesigneerd en gedateerd 1997, kleurenlitho 139/150, 76 x 83 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 348

Constant (1920-2005), Twee dieren

R.o. gesigneerd, litho 70/200, 34 x 45.5 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 349

Italiaanse school - "Portofino"

Verso onduidelijk gesigneerd en gedateerd 4 augustus '90, acrylverf op board, 50 x 50 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 350

Ton Pape (1916-2003) - Figuren en maskers

R.o. gesigneerd, 2 pentekeningen, 13 x 5 en 16 x 5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 351

Corneille (1922-2010) - Vrouw met vogel en kat

L.o. gesigneerd, gouache op zeefdruk, 70 x 70 cm (vermoedelijk overgeschilderd).

Verkocht voor € 15

Lotnummer 354

Willem Karel Nakken (1835-1926) - Boerenvolk bij molenpaard

R.o. gesigneerd, gemengde techniek, 27.5 x 38 cm.

Verkocht voor € 170

Lotnummer 355

Marinus Heijnes (1888-1963) - Waterlelies in Hollands landschap

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 19 x 21 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 40

Lotnummer 356

Jan Montijn (1924-2015) - Rocks of Heaven

R.o. gesigneerd en gedateerd 1983, kleurenets 15/50, 23.4 x 24.9 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 357

Jan Montijn (1924-2015) - Flowers in Mindanao

L.m. gesigneerd en gedateerd 1983, kleurenets 11/12, 22.4 x 17.6 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 359

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met lichtroze roos

L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 361

Emile Henri Bernard (1868-1941) - Parkgezicht

R.o. gesigneerd, gouache, 58 x 46 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 362

Henk Poeder (1964) - Houten soldaat en knikkers

R.o. gesigneerd en annotatie: Ede, olieverf op board, 30 x 40 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 363

Ruudt Wackers (1941) - Sneeuwstorm, Schweiz

l.o. gesigneerd en gedateerd 25-12 '84, aquarel 50 x 34 cm (glas gebarsten).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 364

Henk Poeder (1964) - IJsvogel op tak

R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 15 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 366

Albert Robbe (1943) - Tieten

R.o. gesigneerd en gedateerd '72, spraypaint op board, 85 x 127 cm, kras op linker tiet.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 368

Acht kleurenfoto's, zwanen

Ingelijst in blauwe lijsten, jaren '90, 40 x 52 cm (incl. lijst).

Verkocht voor € 10

Lotnummer 369

André van der Vossen (1893-1963) - Maskers

R.o. gemonogrammeerd, aquarel, 24.5 x 48.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 370

Hollandse school - Amsterdams grachtgezicht met woonarken

A.S. l.o. gemonogrammeerd, acryl op doek, 90 x 120 cm, niet ingelijst.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: