Floraal decor, 4 x 6.5 cm.
Verkocht voor € 40
Beide met reliëfdecor van Boeddha geflankeerd door 2 figuren en voorzien van houten voetstukjes, h. ca. 24 cm.
Verkocht voor € 130
Vier medaillons met floraal gravé decor, h. 15 cm.
Verkocht voor € 40
Met blauwwitte decors van draken en florale motieven, China/Japan, vnl. 19e eeuw, h. 16-21 cm (defecten en restauraties).
Verkocht voor € 15
Wit- en goudkleurig geschilderd hout, Bali, h. 81.5 cm.
Verkocht voor € 35
H. 34 - 63 cm.
Verkocht voor € 25
Porseleinen snuiffles met decor van tempelleeuwen, h. 6 cm, glazen snuiffles met floraal reliëfdecor, h. 6.5 cm, cloisonné vaas met decor van feniks en draak, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 20
Trekpot met 6 kopjes en pattipan, l. 18.5 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met decor van draken en florale motieven, samengesteld, h. 21 - 22.5 cm, één vaas met chip en deksel niet origineel.
Verkocht voor € 170
Polychroom porselein met decor van boeddhisten, h. 34 cm.
Verkocht voor € 140
Een Batak medicijnkoker, h. 33 cm, een benen betelstamper, l. 22 cm en een gebedsmolen, l. 24 cm.
Verkocht voor € 40
Cracquelé glazuur, met polychroom decor van strijders, China, vroege 20e eeuw, ø 38.5 cm.
Verkocht voor € 100
Met decor van karakters en bloesemtak met vogel, l. 21 cm.
Verkocht voor € 150
Blauwwit porselein, met krab en baars decor, (1 kom met chip en haarlijn, 1 schotel met randchip).
Verkocht voor € 400
Blauwwit porselein met peterseliedecor in vlakverdeling, China, 19e eeuw, ø 13.5 cm (randchipjes).
Verkocht voor € 80
Bestaande uit 9 diverse kopjes, w.o. een serie van 4, en een schotel met decor van Joosje te paard, China, vnl. Kangxi, 18e eeuw, ø 5.5-13.5 cm (defectjes).
Verkocht voor € 400
W.o. een Kangxi bolvaasje met lange lijzendecor (haarlijn), Boeren Ming, en balustervormig vaasje met floraal decor, h. 5.4-9 cm (defectjes).
Verkocht voor € 900
Beschilderde varkenshuid, China, jaren '30, wolfachtige figuur, 41 x 26 cm en dame in kimono, 39 x 22 cm (maten incl. lijst).
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met peterseliedecor (defecten).
Verkocht voor € 480
Amsterdams bont (enkele defectjes).
Verkocht voor € 140
Decor van landschap en floraal decor, ø 35 cm (barst, haarlijn binnen de standring en randschilfers)
Verkocht voor € 190
Polychroom beschilderd porselein, ø 40.7 cm.
Verkocht voor € 30
Blauwwit porselein met Lange Lijs decor, lotusvormig, ø 21 cm (één exemplaar met haarlijn)
Verkocht voor € 280
Blauwwit gedecoreerd porselein (defecten)
Verkocht voor € 100
Alle blauwwit gedecoreerd porselein (defecten).
Verkocht voor € 70