met cirkelmotief, Nigeria, l. 29 cm.
Verkocht voor € 40
met reliëfdecor van vogels en bloesemtakken, de grepen in de vorm van feniksen, China, 20e eeuw, h. 43 cm.
Verkocht voor € 100
China, vermoedelijk 19e eeuw, h. 19 cm (kleine chipjes aan voetstuk en scepter defect).
Verkocht voor € 100
China ca. 1900, h. 15.5 cm.
Verkocht voor € 30
Zuid-Sumatra, late 19e/vroeg 20e eeuw, ca. 80 x 73 cm (1 met gaatje).
Verkocht voor € 440
Twee gesneden djati houten beelden van herten met hoge getorste geweien, 1 met kalf aan haar voeten, Bali tweede helft 20e eeuw, h. 44 cm (1 gewei aan bovenzijde beschadigd).
Verkocht voor € 35
China, h. 70 cm.
Verkocht voor € 280
met ivoren tenen, ogen en slagtanden, h. 30 en 45 cm (slagtanden dienen opnieuw te worden vastgelijmd).
Verkocht voor € 200
met decor van bamboe, onderzijde gemerkt met artemisiablad, Kangxi, (1 met chipje en haarlijn en enkele met minieme frittings), daarbij een balustervormig dekselvaasje met floraal en vogedelcor, alle China, h. 13 cm.
Verkocht voor € 150
met decor van figuren en vogels in landschap, Japan vroege 20e eeuw, ø 37 cm (glazuur sleets).
Verkocht voor € 30
Rood gelakt hout met grijsmarmeren bovenplaatje, China tweede helft 20e eeuw, h. 62 x ø 25.5 cm.
Verkocht voor € 100
China, eerste helft 20e eeuw, h. 57 cm.
Verkocht voor € 1250
Vier schaaltjes en een pot met diverse decors, w.o. karakters en figuren, China 19/20e eeuw, h. 5-14 cm (pot met chip).
Verkocht voor € 90
Met centraal decor van pioenen en kostbaarheden,de randen met florale motieven en vlinders, China, Qianlong, 18e eeuw, ø 23 cm (1 bord met chipje, 1 met kleine en 1 met grote haarlijn).
Verkocht voor € 150
Met 4 karaktermerk, China 19e eeuw, ø 25 cm (2 chipjes).
Verkocht voor € 100
met floraal decor, China, 18e eeuw, h. 12.5 cm, op houten hockertjes (deksels defect en niet origineel).
Verkocht voor € 50
met decor van Guanyin, vlinders en lotusbloemen, China, 19e/vroege 20e eeuw, 23.5 x 9 cm.
Verkocht voor € 90
met florale motieven en gouden slakjes in de randen China, 18e eeuw, ø 24 cm (1 met chipje, 1 met gelijmde chip en 1 met haarlijn).
Verkocht voor € 150
decor van zilveren chrysant op rood fond, 1e helft 20e eeuw, 27 x 40 cm.
Verkocht voor € 30
gemerkt met 4 karakter merk, China ca. 1900, ø 25 (bakfout en chipje).
Verkocht voor € 90
Decor met huisje in landschap en florale motieven, China, 18e eeuw, monturen met gravé decor, Holland, 19e eeuw, h. 9.5 cm.
Verkocht voor € 130
Zijkanten van kom met decor van figuren en bodem van de binnenkant met decor van zotjes, China, Kangxi. Hengsel met floraal gravé decor, Holland, 1865, ø 14.5 cm (enkele minieme chipjes).
Verkocht voor € 170
Blauwwit decor met qilins in cartouches en florale motieven, h. 22 cm, op houten hocker.
Verkocht voor € 800