Met florale decors, China, Kangxi, ø 28.5 cm (1 met randchip, beide met minieme frittings).
Verkocht voor € 170
Een 5-delig porseleinen kaststel bestaande uit 3 balustervormige dekselvazen en 2 bekervazen, met wucai decor van zotjes, dekselvazen en pioenen, Kangxi gemerkt, latere periode, vermoedelijk ca. 1900, h. 25.5-27 cm (1 vaas gelijmd en kleine defectjes).
Verkocht voor € 650
van een vogel met knaagdier op het hoofd, h. 113 cm.
Verkocht voor € 100
Krab-en-baars decor, 27.5 cm (1 met haarlijn, 1 met randchip).
Verkocht voor € 440
Een Imari verte diep porseleinen bord met centraal decor van een Hollands echtpaar, ook wel "Governor Duff," naar Gouverneur-Generaal Diederik Duiven, China, Yongzheng, ca. 1730, ø 23.5 cm (enige plekjes in decor sleets).
Verkocht voor € 1500
Een paar Imari porseleinen borden met centraal decor van lotussen, de rand met decor van pioenen en servetwerk, China, 18e eeuw, ø 22.5 cm (1 met 2 minieme randchips).
Verkocht voor € 120
Met peterselie- en lotusdecor, China, Kanxgi, ø 21 cm (beide met frittings, 1 met centrale bakfout).
Verkocht voor € 190
China, midden 20 eeuw, h. 51 en l. 60 cm (enkele chipjes).
Verkocht voor € 200
Aquarel, 21 x 28.5 cm.
Verkocht voor € 380
Decor van kostbaarheden en florale motieven, h. 43 cm.
Verkocht voor € 120
Een paar met floraal decor en servetwerk en een groter exemplaar met floraal decor, landschappen in cartouches, servetwerk en Taoïstische symbolen, China, tweede helft 18e eeuw, l . 31 - 35 cm (frittings en het paar schalen met minieme chips).
Verkocht voor € 280
met decor van veldbloemen en servetwerk, China, ca. 1700, h. 14,5 en ø 30 cm (haarlijn, frittings, chip in standring).
Verkocht voor € 460
Blauwwit floraal decor, ø 8 en 12 en h. 5.5 cm (enkele minieme haarlijntjes en chipjes).
Verkocht voor € 800
Met decor van 5 bloemen en een krekel, met café-au-lait achterzijde, China, 1e helft 19e eeuw, ø 41 cm.
Verkocht voor € 550
Blauwwit porselein met centraal decor van bloempot en de randen in vlakverdeling, ø 31.5 cm (1 randchipje en bakfoutje).
Verkocht voor € 120
Een serie van 4 blauwwit porselein borden met floraal decor en bruine bies (1 met minieme chips) en een blauwwit bord met decor van bloemen en arabesken (2 haarlijnen en 2 chips), alle China, 18e eeuw, ø 22 cm.
Verkocht voor € 90
Een paar blauwwit porseleinen schotels met decor van pioenen en bamboe en randen met servetwerk, China, 18e eeuw, ø 31.5 cm (1 met haarlijn en chipje).
Verkocht voor € 150
Een blauwwit porseleinen trekpotje met landschapsdecor (gelijmde randchip en 1 haarlijn) en een roomkannetje met decor van pioenen (2 haarlijnen en fritting), China, 18/19e eeuw, h. 12 - 13 cm.
Verkocht voor € 80
Vier Kangxi schoteltjes: 3x floraal decor (enkele haarlijnen) en 1x krab en baars decor (haarlijn en fritting), daarbij een serie van 4 schoteltjes met decor van landschappen in cartouches en florale motieven (frittings), een schoteltje met decor van feniks omringd door vogels en florale motieven (gelijmd) en een dekselpotje met floraal decor, China, 17-19e eeuw, ø 9 - 14 cm.
Verkocht voor € 80
Aan onderzijde gesigneerd, Japan, h. 4 cm.
Verkocht voor € 100
Aan onderzijde gesigneerd, Japan, h. 4.5 cm.
Verkocht voor € 70
Kabuki scène, 36 x 23 cm (gaatjes en scheurtjes in papier), man en vrouw in interieur, 35 x 16 cm.
Verkocht voor € 100
twee blauwwit porseleinen kommen met decor van krab-en-baars, aan onderzijde met 4 karakters gemerkt, China 19e eeuw, h. 6.5 x ø 10.5 cm (kleine randschilfers en bakfoutjes).
Verkocht voor € 140
Japan, 18e eeuw, h. 9.5 cm (2 haarlijntjes in deksel).
Verkocht voor € 20
met florale motieven, ca. 1900, 28 x 35 cm.
Verkocht voor € 40