polychroom gedecoreerd porselein, h. 10-13 cm (de pompoenvormige met defecte tuit).
Verkocht voor € 480
Polychroom beschilderd porselein.
Verkocht voor € 110
39 stuks polychroom gedecoreerd porselein (defectjes).
Verkocht voor € 200
Rijkgesneden en versierd, vervaardigd uit noot, L. ca. 100 cm.
Verkocht voor € 20
Vermoedelijk Papoea Nieuw Guinea.
Verkocht voor € 120
W.o. enige oude exemplaren, L. 60 - 70 cm.
Verkocht voor € 110
L. tot 208 cm.
Verkocht voor € 30
Eén exemplaar in verzilverde schede, L. 47.5 - 53.5 cm.
Verkocht voor € 130
6 kopjes en 8 schoteltjes met Lange Lijs decor, 3 diverse schoteltjes en 7 diverse kommetjes, defecten.
Verkocht voor € 80
1 met koord, h. 7.5-16.5 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein met decor van paradijsvogels op bloemtakken, h. 24 cm, deksel gelijmd.
Verkocht voor € 50
Met decor van adelaar bij woeste zee, h. 15 cm.
Verkocht voor € 70
Brons, "vrouwelijke Boeddha", mogelijk antiek, h. 10 cm.
Verkocht voor € 50
Koper, vier ronde, ø 2.2-7.8 cm, en een ovale, l. 4.2 cm, alle met een vierkant centraal gat en met reliëf decor van karakters.
Verkocht voor € 50
22 krt., met Javaanse/Balinese inscriptie, Indonesië, 19e eeuw, ø 8.5 en 12.5 cm, 148.7 gram. Afkomstig uit de verzameling van J.M. Goslings 1878-1954.
Verkocht voor € 4600
Blauwwit: bord met drakendecor, ø 24 cm, schoteltje met figuur, ø 14 cm (haarlijn), kopje met floraal decor, h. 4.6 cm, diep bord met floraal decor, ø 21 cm (haarlijn en frittings), roombordje met floraal decor, ø 16 cm (gelijmd), kom met decor van figuren, h. 7 cm, ø 15.5 cm, polychroom: dekseldoos met decor van vrouw en zotje, h. 5 cm (deksel gelijmd ).
Verkocht voor € 150