Kavels per pagina:

Lotnummer 2241

3 diverse Imari trekpotjes, China en Japan 18/19e eeuw

polychroom gedecoreerd porselein, h. 10-13 cm (de pompoenvormige met defecte tuit).

Verkocht voor € 480

Lotnummer 2242

5 borden, serie van 4 schoteltjes, een kopje en een schoteltje, China/Japan 18e eeuw

Polychroom beschilderd porselein.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2243

Vier diverse series kopjes en schoteltjes, China en Japan Imari 18e en 19e eeuw

39 stuks polychroom gedecoreerd porselein (defectjes).

Verkocht voor € 200

Lotnummer 2244

Een ceremoniële hoofdtooi, vermoedelijk Indonesië

Rijkgesneden en versierd, vervaardigd uit noot, L. ca. 100 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2245

3 dissels, 5 stenen bijlen en een rieten pijlenkoker

Vermoedelijk Papoea Nieuw Guinea.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2246

6 diverse slagwapens, Zuidoost Azië

W.o. enige oude exemplaren, L. 60 - 70 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2247

Bogen, speren en pijlen, w.o. Papoea Nieuw Guinea

L. tot 208 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2248

4 diverse oude krissen, Indonesië vroege 20e eeuw

Eén exemplaar in verzilverde schede, L. 47.5 - 53.5 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 2249

Divers blauwwit porselein, w.o. China 18/19e eeuw

6 kopjes en 8 schoteltjes met Lange Lijs decor, 3 diverse schoteltjes en 7 diverse kommetjes, defecten.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2250

Vier 'boeren ming' (gember)potten, Zuid-Oost Azië 18/19e eeuw

1 met koord, h. 7.5-16.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2251

Een Famille rose dekselvaas op zwart fond, China 1e helft 20e eeuw

Porselein met decor van paradijsvogels op bloemtakken, h. 24 cm, deksel gelijmd.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2252

Cloisonné vaasje, Japan 20e eeuw

Met decor van adelaar bij woeste zee, h. 15 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2253

Een beeldje van een zittende Boeddha, Zuid-Oost Azië

Brons, "vrouwelijke Boeddha", mogelijk antiek, h. 10 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2254

Vijf diverse oude Chinese munten, mogelijk antiek

Koper, vier ronde, ø 2.2-7.8 cm, en een ovale, l. 4.2 cm, alle met een vierkant centraal gat en met reliëf decor van karakters.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2255

Een geribd gouden offerschaaltje, bokor, met losse voetring

22 krt., met Javaanse/Balinese inscriptie, Indonesië, 19e eeuw, ø 8.5 en 12.5 cm, 148.7 gram. Afkomstig uit de verzameling van J.M. Goslings 1878-1954.

Verkocht voor € 4600

Lotnummer 2256

Een kavel divers porselein, China, 17-20e eeuw

Blauwwit: bord met drakendecor, ø 24 cm, schoteltje met figuur, ø 14 cm (haarlijn), kopje met floraal decor, h. 4.6 cm, diep bord met floraal decor, ø 21 cm (haarlijn en frittings), roombordje met floraal decor, ø 16 cm (gelijmd), kom met decor van figuren, h. 7 cm, ø 15.5 cm, polychroom: dekseldoos met decor van vrouw en zotje, h. 5 cm (deksel gelijmd ).

Verkocht voor € 150

Kavels per pagina: