Deels gegraveerd en beschilderd been, China, 1e helft 20e eeuw, h. 39 en 41 cm (defectjes en manco's).
Verkocht voor € 50
Twee diverse porseleinen borden (vissenbord gebarsten), een Kutani steelvaas, h. 25 cm, en een vierkantige serveerschaal, Qianlong (chip), China/Japan, 18e-19e eeuw.
Verkocht voor € 25
Vier blauwwitte schoteltjes, een kom met Amsterdams bont decor (gekramde chip), twee kommetjes en een schaal met floraal decor, China, 17 - 20e eeuw, ø 10 - 15.5 cm.
Verkocht voor € 40
Bestaande uit 8 diverse kommetjes en schoteltjes, Zuid-Oost Azië, 17e-19e eeuw, ø 11.2-14.1 cm.
Verkocht voor € 120
Met Kanton decor van figuren in cartouches, waaromheen florale motieven, China, ca. 1900, ø 37.5 cm.
Verkocht voor € 100
Bronskleurig gepatineerd ijzer, China, h. 109 cm (1 puntje kam afgebroken).
Verkocht voor € 200
Met decor van mensen en figuren, vermoedelijk Dogon, West-Afrika, begin/midden 20e eeuw, 56 x 41 cm.
Verkocht voor € 60
Staande op lotustroon, h. 145
Verkocht voor € 70
Met decor van een hagedis en gezicht, vermoedelijk Dogon, West Afrika, midden 20e eeuw, 177 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit gedecoreerd porselein, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 80
Met famille rose floraal en drakendecor op groen fond, China, h. 32.5 cm.
Verkocht voor € 70
Afgezet met fries met gravédecor, op 3 poten met houten deksel, China, ca. 1700, h. 21 cm (incl. hocker met defectjes).
Verkocht voor € 440
De handvatten en pootjes in de vorm van fabeldieren, rondom voorzien van gravédecor China, ca. 1700 (1 pootje gesoldeerd), h. 16 cm (inclusief bijbehorende hocker).
Verkocht voor € 650
Iran, vermoedelijk, Safavidische periode, vroege 17e eeuw, 23,5 x 19 cm. Conditie: de beginpagina’s van de inleiding ontbreken. Uitgebreide illuminatie van de openingspagina’s en 6 miniaturen in redelijke tot goede staat. Niet-originele, waarschijnlijk 18e-eeuwse lakband met bloemdecoraties aan binnen- en buitenzijde van de platten, met aanzienlijke schade door houtworm. In moderne cassette.
Verkocht voor € 2700
Blauwwit porselein met decor van figuren en florale motieven, h. 31 cm, vaas met gelijmde chip en deksel met chips.
Verkocht voor € 35
Met scepter, China, 20e eeuw, h. 37 cm (defectjes aan handen en scepter).
Verkocht voor € 15
Mer decor van van een musicerend gezelschap, deels met ivoor ingelegd, Japan, vroege 20e eeuw, 17.5 x 25.5 cm (defectjes).
Verkocht voor € 20
Met floraal en geometrisch decor, China, 19e eeuw, ø 29 cm.
Verkocht voor € 122
Dees handgekleurd, Japan, ca. 1900, 21 x 30 cm.
Verkocht voor € 30
Zwart goud en rood lakwerk, met floraal en vogeldecor, 50 x 30 cm.
Verkocht voor € 20
Met centraal decor van pioenen, bamboe, en pagode in landschap, China, 19e eeuw, ø 23 cm (2 met haarlijnen).
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van gelukssymbolen en florale motieven, China 20e eeuw, h. 23 cm.
Verkocht voor € 50
Penselenpot voorzien van gesneden decor met twee voorstellingen: figuren in bamboebos en figuren bij huisje omgeven door dennenbomen, h. 36 cm, één sculptuur van Boeddha, h. 36.5 cm en één sculptuur van een figuur staand op mythologische wezens, h. 20.5 cm, China, ca. 1900.
Verkocht voor € 80
Collier voorzien van BWG zilveren tussenstukjes en deels onedele sluiting, l. 52 cm, ø van armband: 7.5 cm.
Verkocht voor € 130
Polychroom decor met vlinders en florale motieven, h. 21 cm.
Verkocht voor € 40