Kavels per pagina:

Lotnummer 108

Thierry de Cordier (1954), Inktbloeding n° 2

Gesigneerd op bijbehorend blad en gedateerd 2002, offset litho 54/70, Ludion, Gent/Amsterdam, 39.5 x 28 cm, lijst voorzien van museumglas. Inclusief bijbehorende map, 79 x 56.5 cm.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 110

Gerrit van Jeveren (1904-1986) - Haags straattafereel met tram

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 18.5 x 24 cm.

Verkocht voor € 270

Lotnummer 111

Gerhard Arij Ludwig Morgenstjerne Munthe (1875-1927) - Vissersvolk op het strand bij bomschuit

l.o. gesigneerd, olieverf op doek, 94 x 136 cm.

Verkocht voor € 10000

Lotnummer 112

Bart Peizel (1887-1974) - Stuurman op vrachtscheepje

R.o. gesigneerd, olieverf op board, 28.5 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 200

Lotnummer 113

Bart Peizel (1887-1974) - Heidelandschap

R.o. gesigneerd en gedateerd 1910, olieverf op board, 30 x 21 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 117

Willem Jilts Pol (1905-1988) - Portret van een heer

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 55 x 45 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 118

Gerardus Johannes Delfgaauw (1882-1947) - Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 100 cm.

Verkocht voor € 900

Lotnummer 119

Johan Fredericus van den Berg (1939) - Benadering tot verandering IV

Verso gesigneerd, gestempeld en gedateerd 1970, tekening, oliekrijt op papier, 27 x 19 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 120

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met pruimen in mand

l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 13 x 18 cm (niet ingelijst).

Verkocht voor € 90

Lotnummer 121

Bervoets - Wilde kat

R.o. gesigneerd en gedateerd '61, olieverf op karton, 26 x 35 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 123

Christoph Weigel (1654-1725) - Rellen te Parijs

Gravure, voorstellende de introductie van het papiergeld en een portret van John Law, met opschrift: "Abbildung des auf der Strasse Quincampoix in Paris entstandenen so berühmten Actien-Handels" Neurenberg, ca. 1720, 32 x 39 cm (scheurtje).

Verkocht voor € 60

Lotnummer 125

Corneille (1922-2010) - Compositie met vogel, gezicht en slang

R.o. gesigneerd en gedateerd '78, litho e/a, 65 x 50 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 128

Engelse school - Stalinterieur met rustende koe

19e eeuw, olieverf op paneel, 25 x 30 cm (verso toegeschreven aan Henri Wadsworth Longfellow).

Verkocht voor € 110

Lotnummer 130

Ciano Siewert (1942) - Kerk en fabrieken aan het water

l.o. gesgineerd en gedateerd '69, aquarel, 34 x 52 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 131

Pablo Picasso - Visage de le paix

Litho, Editions Cercle d'Art, 23 x 18 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 136

Hollandse school, 19e eeuw, zeilschepen op kalm water

Olieverf op paneel, 25 x 43 cm, in vergulde verenlijst.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 137

Anton Heyboer (1924-2005) - Ranja drinkende dames op het strand

M.o. gesigneerd, gemengde techniek, 39.5 x 53 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 141

Henk Poeder (1964) - Twee strandtafereeltjes

Beide r.o. gesigneerd, 2x olieverf op board, beide 10.5 x 15.5 cm

Verkocht voor € 50

Lotnummer 142

P.H. Hendriks - Het pap ontbijt

r.o. gesigneerd, olieverf op doek, Larens interieur met moeder en drie kinderen waarvan 1 een baby, 50 x 60 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 146

Twee 19e-eeuwse rivierlandschappen bij schemering

olieverf op board, 32 x 38 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 147

Hollandse school - Bootjes op rivier

olieverf op board, 31.5 x 37 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 149

Onduidelijk gesigneerd - Kop van een vogel

R.o. gesigneerd en gedateerd 1901, olieverf op paneel, 7 x 8 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 155

Jurriaan Marinus Beek (1879-1965) - De Jaffa poort te Jeruzalem

R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 45.5 x 35.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 156

Carel Nicolaas Storm van 's-Gravesande (1841-1924) - 3 etsen

Alle r.o. gesigneerd, Molens, 6.5 x 9.5 cm, Schepen voor de kust, 6.5 x 10.5 cm, en Bomschuit, 9.5 x 7 cm (in 1 lijst).

Verkocht voor € 25

Lotnummer 158

Abraham Delfos (1731-1820), Acht Leidse poorten

8 gravures, 1762, (8x) 13 x 17 cm.

Verkocht voor € 200

Kavels per pagina: