M.o. gesigneerd en gedateerd 1828, olieverf op doek, 33.3 x 43.5 cm.
Verkocht voor € 600
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 150
mogelijk AR gemonogrammeerd, marouflé, 64 x 54 cm.
Verkocht voor € 250
Kopergravure, herdruk uit 1945 ter gelegenheid van de studie van J. Belonje, "Het Hoogheemraadschap van de Uitwaterende sluizen in Kennemerland en West-Friesland, 1544-1944"., 53.5 x 68.5 cm.
Verkocht voor € 60
r.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 29.5 x 39 cm.
Verkocht voor € 1000
r.o. gesigneerd, 29 x 39 cm.
Verkocht voor € 1000
L.o. gesigneerd en gedateerd 1915, olieverf op doek, 46 x 61 cm (hoekje van lijst r.b. ontbreekt).
Verkocht voor € 3500
L.m. gesigneerd en gedateerd '63, olieverf op karton, 28 x 36 cm.
Verkocht voor € 120
R.o. gesigneerd en gedateerd '98, zeefdruk 109/200, 65 x 50 cm.
Verkocht voor € 300
l.o. gesigneerd en gedateerd '29, 56 x 85 cm.
Verkocht voor € 300
R.o. gesigneerd en gedateerd 1923, olieverf op doek, 60.4 x 43.2 cm.
Verkocht voor € 300
r.b. gesigneerd en gedateerd 1743, krijttekening, 24 x 31 cm (mist klein hoekje l.b., niet ingelijst).
Verkocht voor € 1800
L.o. gesigneerd, gemengde techniek, 52 x 70 cm.
Verkocht voor € 70
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 12 x 16 cm.
Verkocht voor € 800
M.o. gesigneerd en gedateerd 1970, kleurenlitho E.A. 20/20, 34 x 47 cm (barst in glas)
Verkocht voor € 110
L.o. D. de Vries gesigneerd, in 19e-eeuwse trant, olieverf op paneel, 20 x 25 cm.
Verkocht voor € 80
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 73 cm.
Verkocht voor € 1900
Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 18.3 x 24.5 cm.
Verkocht voor € 90
L.o. gemonogrammeerd en verso gedateerd 1914, olieverf op doek, 34 x 49 cm.
Verkocht voor € 70
L.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 17 x 24 cm.
Verkocht voor € 1100
R.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 32 x 58 cm.
Verkocht voor € 1500
Potloodtekening, l.o. gesigneerd, 29 x 37 cm (krasjes in papier).
Verkocht voor € 100
R.o. onduidelijk gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 470
Gerrebrandt van Staveren (1713-1801) ("Commissaris des Veeren" van Rotterdam op Duinkerken, Oostende, Brugge, Nijmegen, Arnhem, enz.) en Cornelia Angenita Dorothea van Herzeele (1726-1802), gehuwd op 27 juni 1751 te Rotterdam, olieverf op doek, 91 x 72 cm en 89.5 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 3000
R.o. gesigneerd en gedateerd '78, gemengde techniek, 21 x 18 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 600