r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 97.5 x 79.5 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 650
m.o. gemonogrammeerd en gedateerd 1910, olieverf op board, 19 x 30 cm.
Verkocht voor € 1900
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 40 x 50 cm.
Verkocht voor € 200
r.o. onduidelijk gesigneerd (W. S...), olieverf op paneel, ca. 1925, figuren op Haagse straat met bomenrij en gele tram, vermoedelijk Brouwersgracht, 44 x 36 cm.
Verkocht voor € 180
L.m. gesigneerd en gedateerd '59, olieverf op karton, ovaal, 20 x 28 cm.
Verkocht voor € 64
l.o. gesigneerd, gewassen inkttekening, 24 x 33 cm.
Verkocht voor € 550
Litho uit "La revolte des anges", plaat nr. 43, gedrukt door Mourlot, Parijs, 1951, 22 x 21 cm.
Verkocht voor € 360
r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 88 x 72 cm.
Verkocht voor € 120
L.o. gesigneerd en gedateerd 1931, marouflé, 23.5 x 34.5 cm.
Verkocht voor € 160
Ets 20/50, 2e staat, uit Series 347, 14.5 x 20 cm.
Verkocht voor € 550
Gewassen inkttekening, niet gesigneerd, mogelijk een Bentvueghel, hertenjacht in Italianiserend landschap, 26.5 x 21.5 cm.
Verkocht voor € 200
R.o. gesigneerd en gedateerd 1914, aquarel, 24 x 35 cm (glasplaat ontbreekt).
Verkocht voor € 260
Litho-affiche van Mourlot, gedateerd 1964, 77 x 52 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 140
r.o. gesigneerd, kleurenets, 32 x 37 cm.
Verkocht voor € 40
mogelijk Jan Hermanus Melcher-Tilmes (1874-1920), olieverf op paneel, 30 x 24 cm.
Verkocht voor € 320
olieverf op paneel, 28.5 x 46 cm.
Verkocht voor € 240
vroege 20e eeuw, W. Versteegh gesigneerd, olieverf op paneel, 14.5 x 17.5 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, 50 x 60 cm.
Verkocht voor € 200
r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 60 x 80 cm.
Verkocht voor € 1100
l.o. gesigneerd, olieverf op paneel, 20 x 25 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en gedateerd '16, 40 x 66 cm.
Verkocht voor € 400
R.o. gesigneerd, olieverf op doek, 73 x 56 cm.
Verkocht voor € 900
l.o. gesigneerd, olieverf op doek, 29 x 40 cm.
Verkocht voor € 250
R.o. gesigneerd en gedateerd '85, gemengde techniek, 26 x 18 cm.
Verkocht voor € 100
R.o. handgesigneerd en l.o. in de plaat gemonogrammeerd, kleurenhoutsnede 114/150, 51 x 30 cm.
Verkocht voor € 80