Niet gesigneerd, marouflé, 26 x 35 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 440
Niet gesigneerd, marouflé, 23 x 29 cm, verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 550
1 x l.o. gesigneerd en gedateerd 1895, 1 x ongesigneerd, beide met voorstellingen m.b.t. de Spaanse overheersing, 26.5 x 44 cm en 40 x 25.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 400
Bestaande uit: 7 houtskooltekeningen, een aquarel, 3 etsen en een notitieboekje met enkele schetsen en vele aantekeningen, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 750
Duitse school einde 19e eeuw, olieverf op doek, 65 x 88.4 cm (binnenmaat lijst).
Verkocht voor € 55
L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 70
Niet gesigneerd, gouache, 27.5 x 22 cm.
Verkocht voor € 64
Voornamelijk etsen en kleurengravures, w.o. Hans van Dokkum.
Verkocht voor € 40
Alle onduidelijk gesigneerd, door dezelfde kunstenaar, meisje, jonge man met pet en huilend kind, 24.5 x 18.5 - 30 x 24 cm.
Verkocht voor € 35
Twee litho's uit Derrière Le Mirroir, no. 51, 1952, waarvan één ingelijst, 32 x 45 cm, lijst voorzien van museumglas. Daarbij Derrière Le Mirroir, no. 11 en 12, 1948.
Verkocht voor € 160
L.o. gesigneerd, gemengde techniek, 21.5 x 46.5 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 40