Kavels per pagina:

Lotnummer 485

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Boomgroep

Niet gesigneerd, marouflé, 26 x 35 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 440

Lotnummer 486

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Hooitijd

Niet gesigneerd, marouflé, 23 x 29 cm, verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 487

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - Twee historiserende sepia's

1 x l.o. gesigneerd en gedateerd 1895, 1 x ongesigneerd, beide met voorstellingen m.b.t. de Spaanse overheersing, 26.5 x 44 cm en 40 x 25.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 488

Willem Hendrik van der Nat (1864-1929) - verzameling schetsen, aquarellen en aantekeningen

Bestaande uit: 7 houtskooltekeningen, een aquarel, 3 etsen en een notitieboekje met enkele schetsen en vele aantekeningen, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 489

Een monumentale vergulde lijst, daarin vissers in bosrijke omgeving

Duitse school einde 19e eeuw, olieverf op doek, 65 x 88.4 cm (binnenmaat lijst).

Verkocht voor € 55

Lotnummer 490

B. Medema (XX) - Moeder en dochter op landweg

L.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 491

Hollandse school - Nettenboetster

Niet gesigneerd, gouache, 27.5 x 22 cm.

Verkocht voor € 64

Lotnummer 494

Twaalf diverse grafische werken

Voornamelijk etsen en kleurengravures, w.o. Hans van Dokkum.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 495

Hollandse school - 3 pastel portretten

Alle onduidelijk gesigneerd, door dezelfde kunstenaar, meisje, jonge man met pet en huilend kind, 24.5 x 18.5 - 30 x 24 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 498

Geer van Velde (1898-1977), Twee composities

Twee litho's uit Derrière Le Mirroir, no. 51, 1952, waarvan één ingelijst, 32 x 45 cm, lijst voorzien van museumglas. Daarbij Derrière Le Mirroir, no. 11 en 12, 1948.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 499

Ina van Toor (1952), Bord met bloemen

L.o. gesigneerd, gemengde techniek, 21.5 x 46.5 cm, lijst voorzien van museumglas.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: