Pseudoniem van Adriaan Christiaan Willem Terhell (1863-1949), r.o. gesigneerd, olieverf op doek, 50 x 70 cm.
Verkocht voor € 80
Ca. 1730, topografische gravure, 26.5 x 35.5 cm.
Verkocht voor € 40
R.o. gesigneerd, houtskool, 67 x 48 cm.
Verkocht voor € 60
Alle gesigneerd, en gedateerd jaren '50 en '60, litho, houtsnede's, inkt, 49 x 40 tot 75 x 63 cm.
Verkocht voor € 160
L.o. in de plaat gesigneerd en gedateerd 1653, ets, vermoedelijk uit de tijd, tweede staat, 12.5 x 15 cm (herkomst G.J. Nieuwenhuizen Segaar).
Verkocht voor € 200
R.o. "Fr. Kant" gesigneerd, en getiteld "Hommage à Max van Mokum," olieverf op doek, 73.5 x 55 cm.
Verkocht voor € 80
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 40 x 30 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 60
Van amoureuze scènes, 13.5 x 10.5 cm.
Verkocht voor € 15
Te Amsterdam, niet gesigneerd, aquarel, 14.5 x 21 cm.
Verkocht voor € 30
R.o. in de plaat en hand gesigneerd, ets, 12 x 17 cm.
Verkocht voor € 20
R.o. gesigneerd, olieverf op board, 27 x 32 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 70
R.o. gesigneerd, ets 17/20, 15.5 x 15.5 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 150
R.o. gemonogrammeerd en gedateerd '78, litho 76/150, scheurtje in papier, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 64
R.o. gesigneerd, 3 kleurenetsen 27/40, (3x) 13.5 x 18 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 60
M.o. gesigneerd, litho 3/10, 1979, 18.5 x 9.5 cm, lijst voorzien van museumglas. De litho is vervaardigd voor de gelijknamige dichtbundel van Boudewijn Büch. Dit betreft 1 van de 10 losse exemplaren met Romeinse nummering.
Verkocht voor € 35
R.o. gesigneerd en gedateerd '96, hoogdruk boardsnede 59/100, 10 x 10 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 30
L.o. gesigneerd en r.o. gedateerd Bali '89, litho 16/100, 29 x 17.5 cm (niet ingelijst).
Verkocht voor € 160
Gesigneerde aquarellen, w.o. panorama's van Bogor, < 6.5 x 50 cm.
Verkocht voor € 25
M.o. gesigneerd en gedateerd '98, gemengde techniek, 18.5 x 13.5 cm, lijst voorzien van museumglas.
Verkocht voor € 70
niet gesigneerd, krijttekening, 30 x 57.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder en verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat.
Verkocht voor € 150
niet gesigneerd, gemengde techniek, 18.5 x 29.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder, barst in glas.
Verkocht voor € 160
niet gesigneerd, olieverf op paneel, 16.5 x 23.5 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder, verso met authenticiteitsverklaring van dochter Willy van der Nat
Verkocht voor € 600
Niet gesigneerd, aquarel, gezicht op het bergdorp Pancorbo te Spanje, 19.5 x 27 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 220
Niet gesigneerd, olieverf op paneel, 27 x 35 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 400
Niet gesigneerd, marouflé, 23 x 33 cm, uit de nalatenschap van de familie van de schilder.
Verkocht voor € 440