Bestaande uit een vaasje met drakendecor, h. 8 cm (schilfer aan binnenzijde), een gecontourneerd kopje met decor van insecten en florale motieven, h. 4 cm, ø 8 cm, een serie van drie kopjes met decor van krabben, h. 6 cm, ø 8 cm, een kopje met decor van krekel en bloemen, h. 5 cm, ø 7 cm, een gecraqueleerd schaaltje met decor van vogels en pioenrozen, ø 16 cm, en een serie van drie blauwwitte borden, ø 21.5 cm.
Verkocht voor € 220
Met diverse polychrome decors, h. 4.6-5.3 cm.
Verkocht voor € 190
W.o. een vaasje met draak en parel decor, h. 5.2 cm, een geëmailleerd schaaltje - defecten, een Qianlong bord, ø 22 cm - randchipjes, etc.
Verkocht voor € 370
Porselein met groen pauwenveer glazuur, h. 7.7 en 13 cm, ø 20 en 23.5 cm.
Verkocht voor € 25
Voornamelijk m.b.t. Chinese kunst en porselein.
Verkocht voor € 320
Vnl. Yixing aardewerk, max. h. 12 cm.
Verkocht voor € 70
Blauwwit porselein, h. 5.8 en 7 cm, ø 9.5 en 10.5 cm - bakje met randchip.
Verkocht voor € 20
Porselein, h. 5.5 - 6.5 cm - één kopje met haarlijn en andere kopje met randchips, trekpotje met kleine haarlijn binnenzijde rand.
Verkocht voor € 320
Porselein met decor van draken en feniksen, h. 5.5 cm, ø 7.5 cm.
Verkocht voor € 160
Famille rose porselein met decor van vlinders en florale motieven, h. 14.5 cm.
Verkocht voor € 180
Porselein met decor zotjes en een vrouw op dagbed, h. 15 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met decor van reizigers, h. 42 cm.
Verkocht voor € 600
Porselein met reliëfdecor van feniksen en florale motieven, h. 16 cm - twee oren hebben bakfout scheuren.
Verkocht voor € 140
Porselein, h. 36.5 cm - enkele scheuren door bakfouten.
Verkocht voor € 180
Porselein, h. 8 cm, l. 15 cm - steel gelijmd.
Verkocht voor € 110
Blauwwit porselein, 2.5 x 12.3 x 13.9 cm.
Verkocht voor € 35
Blauwwit porselein met decor van kraanvogels omringd door bloemen, 2.5 x 19.5 x 19.7 cm - chip.
Verkocht voor € 180
Blauwwit porselein, 55 x 32.5 cm en 54 x 32.5 cm.
Verkocht voor € 400
Blauwwit porselein met decor van feniksen, h. 49.5 cm.
Verkocht voor € 180
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 48 cm - bakfouten.
Verkocht voor € 180
Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en oneindige knopen, h. 30.5 cm - deksel gelijmd.
Verkocht voor € 25
Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 29 cm.
Verkocht voor € 90
Blauwwit porselein, ø 40.5 cm - rand met enkele bakfouten.
Verkocht voor € 340
Blauwwit porselein met vier vastgelijmde metalen appliques, ø 41.5 cm.
Verkocht voor € 300