Kavels per pagina:

Lotnummer 2110

Een kavel divers porselein, China en Japan

Bestaande uit een vaasje met drakendecor, h. 8 cm (schilfer aan binnenzijde), een gecontourneerd kopje met decor van insecten en florale motieven, h. 4 cm, ø 8 cm, een serie van drie kopjes met decor van krabben, h. 6 cm, ø 8 cm, een kopje met decor van krekel en bloemen, h. 5 cm, ø 7 cm, een gecraqueleerd schaaltje met decor van vogels en pioenrozen, ø 16 cm, en een serie van drie blauwwitte borden, ø 21.5 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 2111

Elf diverse cloisonné doosjes

Met diverse polychrome decors, h. 4.6-5.3 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2112

Een kavel diverse aziatica, 18e-20e eeuw

W.o. een vaasje met draak en parel decor, h. 5.2 cm, een geëmailleerd schaaltje - defecten, een Qianlong bord, ø 22 cm - randchipjes, etc.

Verkocht voor € 370

Lotnummer 2113

Een kom en een bloempot, China

Porselein met groen pauwenveer glazuur, h. 7.7 en 13 cm, ø 20 en 23.5 cm.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2114

Een kavel catalogi en boeken

Voornamelijk m.b.t. Chinese kunst en porselein.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2115

Twaalf trekpotjes en 3 kopjes, China

Vnl. Yixing aardewerk, max. h. 12 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 2116

Een wanli stijl kopje en een vierkant bakje, China

Blauwwit porselein, h. 5.8 en 7 cm, ø 9.5 en 10.5 cm - bakje met randchip.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2117

Twee blance de Chine kopjes en een trekpotje, China, vermoedelijk Kangxi

Porselein, h. 5.5 - 6.5 cm - één kopje met haarlijn en andere kopje met randchips, trekpotje met kleine haarlijn binnenzijde rand.

Verkocht voor € 320

Lotnummer 2118

Een paar kopjes, China

Porselein met decor van draken en feniksen, h. 5.5 cm, ø 7.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2119

Een theepot, China

Famille rose porselein met decor van vlinders en florale motieven, h. 14.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2120

Een theepot, China

Porselein met decor zotjes en een vrouw op dagbed, h. 15 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2122

Een rolwagen, China naar Kangxi voorbeeld

Blauwwit porselein met decor van reizigers, h. 42 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 2123

Een celadon steelvaas, China

Porselein, h. 36 cm.

Verkocht voor € 250

Lotnummer 2124

Een blanc de Chine pelgrimsfles, China

Porselein met reliëfdecor van feniksen en florale motieven, h. 16 cm - twee oren hebben bakfout scheuren.

Verkocht voor € 140

Lotnummer 2125

Een blanc de Chine beeld van Tara zittend op tempelleeuw, China

Porselein, h. 36.5 cm - enkele scheuren door bakfouten.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2126

Een schaaltje in de vorm van een lotusblad, China

Porselein, h. 8 cm, l. 15 cm - steel gelijmd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2127

Een tegel, China

Blauwwit porselein, 2.5 x 12.3 x 13.9 cm.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2128

Een tegel, China

Blauwwit porselein met decor van kraanvogels omringd door bloemen, 2.5 x 19.5 x 19.7 cm - chip.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2129

Twee plaquettes met decor van draken, China

Blauwwit porselein, 55 x 32.5 cm en 54 x 32.5 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 2130

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van feniksen, h. 49.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2131

Een paar dekselpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, deksels bekroond door tempelleeuwen, h. 48 cm - bakfouten.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 2132

Een grote theebus, China

Blauwwit porselein met decor van tempelleeuwen en oneindige knopen, h. 30.5 cm - deksel gelijmd.

Verkocht voor € 25

Lotnummer 2133

Een paar gemberpotten, China

Blauwwit porselein met decor van vogels en florale motieven, h. 29 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2136

Een druivenschotel, China

Blauwwit porselein, ø 40.5 cm - rand met enkele bakfouten.

Verkocht voor € 340

Lotnummer 2137

Een druivenschotel, China

Blauwwit porselein met vier vastgelijmde metalen appliques, ø 41.5 cm.

Verkocht voor € 300

Kavels per pagina: