Kavels per pagina:

Lotnummer 2027

Een krukje, Ashanti stijl

Hout, met gekartelde stijlen, mogelijk Ghana, h. 26 en b. 45 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2028

Een paar dekselpotten, daarbij een gemberpot, China 20e eeuw

Porselein, blauw fond met uitgespaard floraal decor van bloesemtakken, 2 dekselpotten, h. 32 cm, gemberpot, h. 15 cm - 1 deksel van van dekselpot heeft een haarlijn.

Verkocht voor € 800

Lotnummer 2029

Een kavel diverse beeldjes en archeologische artefacten

W.o. bronzen vaatjes, oesjabti, een bronzen munt, aardewerk kopje, etc.

Verkocht voor € 182

Lotnummer 2030

Een wierookbrander, China

Messing, h. 10.5 cm x b. 21.6 x d. 17 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2031

Een bord, China Qianlong

Blauwwit porselein, met decor van een boom en pioenen in tuin, waaromheen servetwerk, ø 23 cm - randfrittings.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2032

Een dekselvaas, China

Blauwwit porselein met decor van een havenstad, h. 33 cm - grote halschip gelijmd, deksel niet origineel.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2033

Vijf diverse pinangscharen / betelnotenknippers, Indonesië

Brons en messing, w.o. een exemplaar in de vorm van een Garoeda met ingelegd swastika decor - met houder - en een paard, l. 13.5 - 22.5 cm.

Verkocht voor € 65

Lotnummer 2034

Een Marano betelnotendoos, Philippijnen 19e eeuw

Brons met zilveren geometrisch inlegwerk, interieur met 3 compartimenten, h. 7.7 x b. 16.5 x d. 7.5 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2035

Brons met zilveren geometrisch inlegwerk, interieur met 3 compartimenten, h. 8 x b. 17.1 x d 8 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2036

Brons met zilveren geometrisch inlegwerk, boemerang vormig, interieur met 3 compartimenten, h. 5 x b. 20.7 x d. 6 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2037

Drie betelnotendozen, Philippijnen, vermoedelijk 19e eeuw

Brons met opgelegd filigrainwerk, een rechthoekig exemplaar met uitneembaar etage, en 2 octagonale geschakelde exemplaren, l. 14, 12.5 en en 9.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2040

Een huisaltaar, China

Deels rood en goud geschilderd gestoken iepenhout, met decor van feniksen en draken, aan binnenzijde een 2-delige stele met karakters, h. 33.5 x b. 17.5 x d. 8.5 cm - chipje basement.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2041

Een model van een Batakhuis, Sumatra 1e helft 20e eeuw

Geverfd hout, plantenvezel dak en interieur van gevlochten rotan, 2 etages, omgeving Tobameer, h. 39 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2042

Een paar gebombeerde vazen, China 2e kwart 20e eeuw

Met decor van vogels op bloesemtakken, h. 30 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2043

Een kavel divers Aziatica, voornamelijk China en Japan 20e eeuw

W.o. lakwerk kistjes, o.a. met parelmoer, lakwerk steelvaas, h. 29 cm, diverse Boeddha's, penseel met benen greep, spekstenen kommetje, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2044

Een serie van 9 shakudo fruitmesjes, Japan, Meiji

Diverse metalen, heften met diverse decors w.o. vlinders, bloemen en insecten, lemmet met merk, l. 20.5 cm, in cassette.

Verkocht voor € 203

Lotnummer 2045

Een balustervormig vaasje met zilveren monturen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van enerzijds figuren in landschap en anderzijds bloesem en vlinders, h. 21 cm - cracquelé, haarlijnen, montuur met deukjes.

Verkocht voor € 152

Lotnummer 2046

Acht snuifflesjes, China

Porselein en (opaline-) glas, w.o. een exemplaar in de vorm van een bloemenmand met hoornen dop, h. 6.8 - 8.6 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2047

Een verzameling Perzisch/Noord-Afrikaans aardewerk

Polychroom beschilderd, bestaande uit 4 flesjes, max. h. 17 cm, en 5 tegels.

Verkocht voor € 35

Lotnummer 2048

Een Ottomaans yataghan zwaard, 19e eeuw

Het gespleten handvat met filigrain ingelegd met koraal en glascabochons, in deels latoenkoperen schede, l. totaal 75 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 2049

Een zilveren (geur) verstuiver, Azië

1e gehalte, bekroond door een staande figuur van de godin Tara en twee pauwen, h. 25 cm.

Verkocht voor € 280

Lotnummer 2050

Een antiek olielampje, Japan

Hout en messing, voorzien van parelmoer inlegwerk met decor van figuren en dieren in landschap, gemerkt, h. 21 cm - vele manco's inlegwerk.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 2051

Een beeld van een bananenverkoper, Japen, 20e eeuw

Been, h. 34.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2052

Een boeddha beeld, Zuidoost-Azië

Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2053

Een diep bord, China, Kangxi, ca. 1700

Blauwwit porselein met decor van een jachtscène en voorzien van een geschulpte rand, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Chenghua merk, ø 20 cm - minieme randschilfers.

Verkocht voor € 370

Kavels per pagina: