Hout, met gekartelde stijlen, mogelijk Ghana, h. 26 en b. 45 cm.
Verkocht voor € 45
Porselein, blauw fond met uitgespaard floraal decor van bloesemtakken, 2 dekselpotten, h. 32 cm, gemberpot, h. 15 cm - 1 deksel van van dekselpot heeft een haarlijn.
Verkocht voor € 800
W.o. bronzen vaatjes, oesjabti, een bronzen munt, aardewerk kopje, etc.
Verkocht voor € 182
Messing, h. 10.5 cm x b. 21.6 x d. 17 cm.
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein, met decor van een boom en pioenen in tuin, waaromheen servetwerk, ø 23 cm - randfrittings.
Verkocht voor € 60
Blauwwit porselein met decor van een havenstad, h. 33 cm - grote halschip gelijmd, deksel niet origineel.
Verkocht voor € 50
Brons en messing, w.o. een exemplaar in de vorm van een Garoeda met ingelegd swastika decor - met houder - en een paard, l. 13.5 - 22.5 cm.
Verkocht voor € 65
Brons met zilveren geometrisch inlegwerk, interieur met 3 compartimenten, h. 7.7 x b. 16.5 x d. 7.5 cm.
Verkocht voor € 160
Brons met zilveren geometrisch inlegwerk, interieur met 3 compartimenten, h. 8 x b. 17.1 x d 8 cm.
Verkocht voor € 160
Brons met zilveren geometrisch inlegwerk, boemerang vormig, interieur met 3 compartimenten, h. 5 x b. 20.7 x d. 6 cm.
Verkocht voor € 160
Brons met opgelegd filigrainwerk, een rechthoekig exemplaar met uitneembaar etage, en 2 octagonale geschakelde exemplaren, l. 14, 12.5 en en 9.5 cm.
Verkocht voor € 80
Deels rood en goud geschilderd gestoken iepenhout, met decor van feniksen en draken, aan binnenzijde een 2-delige stele met karakters, h. 33.5 x b. 17.5 x d. 8.5 cm - chipje basement.
Verkocht voor € 30
Geverfd hout, plantenvezel dak en interieur van gevlochten rotan, 2 etages, omgeving Tobameer, h. 39 cm.
Verkocht voor € 30
Met decor van vogels op bloesemtakken, h. 30 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. lakwerk kistjes, o.a. met parelmoer, lakwerk steelvaas, h. 29 cm, diverse Boeddha's, penseel met benen greep, spekstenen kommetje, etc.
Verkocht voor € 40
Diverse metalen, heften met diverse decors w.o. vlinders, bloemen en insecten, lemmet met merk, l. 20.5 cm, in cassette.
Verkocht voor € 203
Blauwwit porselein met decor van enerzijds figuren in landschap en anderzijds bloesem en vlinders, h. 21 cm - cracquelé, haarlijnen, montuur met deukjes.
Verkocht voor € 152
Porselein en (opaline-) glas, w.o. een exemplaar in de vorm van een bloemenmand met hoornen dop, h. 6.8 - 8.6 cm.
Verkocht voor € 190
Polychroom beschilderd, bestaande uit 4 flesjes, max. h. 17 cm, en 5 tegels.
Verkocht voor € 35
Het gespleten handvat met filigrain ingelegd met koraal en glascabochons, in deels latoenkoperen schede, l. totaal 75 cm.
Verkocht voor € 380
1e gehalte, bekroond door een staande figuur van de godin Tara en twee pauwen, h. 25 cm.
Verkocht voor € 280
Hout en messing, voorzien van parelmoer inlegwerk met decor van figuren en dieren in landschap, gemerkt, h. 21 cm - vele manco's inlegwerk.
Verkocht voor € 60
Been, h. 34.5 cm.
Verkocht voor € 120
Gepolychromeerd hout, h. 21.5 cm.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met decor van een jachtscène en voorzien van een geschulpte rand, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Chenghua merk, ø 20 cm - minieme randschilfers.
Verkocht voor € 370