Blauwwit porselein, met 4 karakter Kangxi merk, met decor van lange lijzen in tuin, h. 26 cm.
Verkocht voor € 190
Bestaande uit een paar diepe borden, een paar roombordjes, een Imari kom, een kopje en een schotel - alle met defecten.
Verkocht voor € 160
Hoornen heft in de vorm van een vogel, in houten met hoornen schede, l. 50 cm.
Verkocht voor € 41
Hout, h. 26.5 en 28 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 50
H. 30 en 45 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 80
h. 50 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 120
Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).
Verkocht voor € 20
BWG, hangers, kettingen, oorbellen, een kokertje, etc. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985)
Verkocht voor € 80
Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10.5 cm, ø 21 cm - frittings.
Verkocht voor € 2600
Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10 cm, ø 21 cm - frittings en bodem heeft een bakfout met 2 haarlijnen.
Verkocht voor € 1400
Blauwwit porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven, beide vazen aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk, h. 23.5 cm - beide deksels beschadigd.
Verkocht voor € 470