Kavels per pagina:

Lotnummer 2138

Een rolwagen, China 19e eeuw

Blauwwit porselein, met 4 karakter Kangxi merk, met decor van lange lijzen in tuin, h. 26 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2139

Een kavel divers porselein, China 18e eeuw

Bestaande uit een paar diepe borden, een paar roombordjes, een Imari kom, een kopje en een schotel - alle met defecten.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 2140

Een golok, Indonesië, midden 20e eeuw

Hoornen heft in de vorm van een vogel, in houten met hoornen schede, l. 50 cm.

Verkocht voor € 41

Lotnummer 2143

Een paar Ashanti Akua'ba figuren, Ghana

Hout, h. 26.5 en 28 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2144

Twee babydragers, Kenyah Dayak, Borneo

H. 30 en 45 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2145

Een kralenrok, Kenyah Dayak, Borneo

h. 50 cm. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2146

Acht diverse hoedjes, China

Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985).

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2147

Een verzameling diverse voornamelijk zilveren juwelen, Tibet en omgeving

BWG, hangers, kettingen, oorbellen, een kokertje, etc. Collectie dr. H.H. Dingemans (1907-1985)

Verkocht voor € 80

Lotnummer 2149

Een kom, Kangxi, China

Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10.5 cm, ø 21 cm - frittings.

Verkocht voor € 2600

Lotnummer 2150

Een kom, Kangxi, China

Blauwwit porselein met reliëfdecor van een lotusbloem en schilderingen van diverse scènes met lange lijzen, lotusbladeren met schilderingen van bloemen, binnenzijde met centraal decor van spelende zotjes en rand met florale motieven, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk in dubbele cirkel, h. 10 cm, ø 21 cm - frittings en bodem heeft een bakfout met 2 haarlijnen.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 2151

Een paar dekselvazen, China, 19/20e eeuw

Blauwwit porselein met decor van vogels, vlinders en florale motieven, beide vazen aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Kangxi merk, h. 23.5 cm - beide deksels beschadigd.

Verkocht voor € 470

Kavels per pagina: