Zes capucijner kopjes, 2 Quanlong schotels - beide gekramd - , ø 23 cm, daarbij een 20e eeuwse licht groen geglazuurde schotel met blauw decor - haarlijn - , ø 29.5 cm.
Verkocht voor € 440
Brons en cloisonné, h. 33 cm.
Verkocht voor € 60
W.o. bamboe, Asmat, l. 180 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein met blauwwit decor van pauwen en pioenen, h. 47 cm incl. houten hocker - haarlijnen.
Verkocht voor € 120
Blauwwit porselein met decor van strijders en wijsgeren, h. 46 cm - bakfoutjes.
Verkocht voor € 1000
Ingelegd met parelmoer, met voorstelling van 2 dames bij tempelcomplex met zwanenvijver, 4x 78.5 x 38.5 cm - enkele stukjes parelmoer manco.
Verkocht voor € 240
"Crackleware" porselein met blauw decor van wijsgeer, h. 21 cm.
Verkocht voor € 62
Brons, een wijsgeer op karbouw en zittende Guanyin, h. 17.3 en 10.4 cm.
Verkocht voor € 100
Flambé geglazuurd porselein, 3-lichts, op houten voet, h. 68 cm.
Verkocht voor € 700
Zwart geschilderd of geblakerd terracotta, met geprononceerd haar en gat bovenin, h. 25 cm - kleine voetchipjes.
Verkocht voor € 80
Polychroom porselein met decor van een adelaar met prooi bij rivier met waterval, ø 46 cm.
Verkocht voor € 50
Blauwwit porselein met decor van draken en pioenrozen, ø 25.5 cm, - chip, en polychroom decor van feniks in cartouche, h. 13 cm.
Verkocht voor € 20
Op rijstpapier, 41 x 51 cm en 50.5 x 65.5 cm incl. lijst.
Verkocht voor € 80
Porselein met famille rose decor van vogels en pioenrozen, gemerkt met dubbele ring, h. 76.5 cm.
Verkocht voor € 1100
De schede deels met latoenkoper omkleed, l. 38 cm, aan rijk gedecoreerde riem.
Verkocht voor € 40
Blauwwit porselein met wilgen decor, ø 23 cm - alle drie met haarlijnen/chips.
Verkocht voor € 60
Imari porselein, ø 20.5 - 21.5 cm - 2 borden met haarlijnen.
Verkocht voor € 120
W.o. een tinnen schenkkannetje, divers porselein w.o. celadon, beeldjes, rijstsnijder, etc.
Verkocht voor € 50
Porselein met blauwwit decor van florale motieven en gestileerde vlinders en vleermuizen, h. 22 cm - chip binnenrand.
Verkocht voor € 70
Bestaande uit een gestoken houten lampvoet, h. 40 cm, 6 hockers, ø 2-20 cm, 2 cloisonné vazen en een bakje, een olifant-vaas en een bronzen kopje met oor.
Verkocht voor € 100
Blauwwit porselein met floraal decor en zilveren monturen, l. 20.5 cm - randchip en chip aan deksel, oor gelijmd.
Verkocht voor € 70
Gepolychromeerd hout, h. 62.5 en 63 cm - defecten en vleugels van Garoeda ontbreken.
Verkocht voor € 80
Ivoor, houthakkende vader en zoon, gemerkt, h. 11 cm excl. houten voetstuk - defectjes en manco's.
Verkocht voor € 60
Twaalf nefriet bollen met zilverkleurige monturen, bekroond door figuren uit de Chinese dierenriem, h. 56.5 x 40 x d. 6 cm.
Verkocht voor € 60
Gestoken hout, 64.5 x 35 cm.
Verkocht voor € 20