Een palissanderhouten Balinees beeld van een vrouw, h. 59 cm, en een deels rood en gezwart houten maternité beeld van een vrouwfiguur met hoge hoofdtooi, h. 70.5 cm.
Verkocht voor € 90
Messing, met gegraveerd decor van Fo-honden en florale motieven, h. 11.5 en ø 19 cm.
Verkocht voor € 20
Hout, 1 staf ingelegd met been, h. lectuurbak met figuur van een man, h. 55-108 cm.
Verkocht voor € 40
H. boompjes: 35 en 47 cm, h. wandstuk: 41 cm.
Verkocht voor € 150
Verguld en rood geschilderd hout, h. 27 - 34 cm.
Verkocht voor € 190
Bestaande uit cloisonné gebruiksvoorwerpen en een beeld van een paard, h. 23 cm, drie miniatuur jade boompjes, twee jade snuifflesjes, een kistje en een kralenketting.
Verkocht voor € 45
Polychroom porselein met decor van pauwen en pioenen, de rand met florale motieven en servetwerk, ø 36.5 cm.
Verkocht voor € 50
Bestaande uit een BWG zilveren "fibula," Noord-Afrika, l. 12 cm, en 2 kralenwerkjes, w.o. een ceintuur, l. 61 cm.
Verkocht voor € 20
Brons, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Xuande merk, h. 4.5 cm, ø 8 cm.
Verkocht voor € 360
Hout, h. man: 24.5 cm, l. salamander: 32.5 cm.
Verkocht voor € 20
Met decor van draken, vogels en florale motieven, h. 18 cm.
Verkocht voor € 30
Bestaande uit een kostbaarheden kistje, een terracotta boeddha hoofd, h. 32.5 cm, een yixing aardewerk trekpotje, (gelijmd), een bronzen olielamp naar archaïsch voorbeeld (één stuk zit los), een cloissoné schaaltje, bakje, vaasje en beeld van een vrouw op tempelleeuw en een paar bronzen beeldjes van zwanen.
Verkocht voor € 120
43.5 x 33.5 cm / 58 x 47 cm - opgeplakt, los in lijst.
Verkocht voor € 20
W.o. een BWG zilveren ceintuur met carneool cabochons, hanger met davidster, beeldje van Ganesha, h. 8 cm, etc.
Verkocht voor € 40
Diverse houtsoorten, w.o. Januskoppen, vruchtbaarheidsbeeldje, Ashanti figuur, etc., h. 14-30 cm.
Verkocht voor € 30
Diverse houtsoorten, staande man- en vrouwfiguren, h. 23-27 cm, het masker met koper omkleed, l. 36 cm.
Verkocht voor € 40
Hout, w.o. een Bamana beeld van twee antilopes, h. 86 cm.
Verkocht voor € 66
Blauwwit porselein met decor van florale motieven, ø 22 cm, - chips, haarlijnen, 1 bord gerestaureerd.
Verkocht voor € 150
Blauwwit en Imari, w.o. een - gekramde - theepot en een kom met decor van kraanvogels, ø 19 cm - diverse defecten en restauraties.
Verkocht voor € 100
Op zijde, met r.b. de tekst: "De hemelse zoon speelt zijn fluit en bestijgt het landschap. De herfstwind lokt de phoenix. Volgend jaar, op de 7e van de 7e, zullen zij elkaar weer ontmoeten. De ster van het weefstertje hangt altijd hoog aan de hemel." 32 x 43 cm - niet ingelijst, vlekje en scheurtje.
Verkocht voor € 90
Op zijde, met voorstellingen van libelle en vlinder blij waterlelies, 30 x 43 cm / 37 x 52 cm.
Verkocht voor € 190
Poes, 46 x 31 cm en een landschap, 54 x 34 cm.
Verkocht voor € 40
Porselein, h. 21 cm - defectje lotus en haar en minieme chip rechtsonder.
Verkocht voor € 1050
Blauwwit porselein met decor van kostbaarheden en rand met decor van baarzen, ø 15.3 cm en decor van vogels en pioenen, ø 22.6 cm.
Verkocht voor € 110
Cloisonné en brons met maskeron decors, h. 39.5 en 23 cm.
Verkocht voor € 70