Kavels per pagina:

Lotnummer 2084

Twee houten beelden

Een palissanderhouten Balinees beeld van een vrouw, h. 59 cm, en een deels rood en gezwart houten maternité beeld van een vrouwfiguur met hoge hoofdtooi, h. 70.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2085

Een kom, China

Messing, met gegraveerd decor van Fo-honden en florale motieven, h. 11.5 en ø 19 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2086

Een tribal art-stijl lectuurbak, daarbij 2 staffen

Hout, 1 staf ingelegd met been, h. lectuurbak met figuur van een man, h. 55-108 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2087

Twee jade boompjes en een wandstuk, China

H. boompjes: 35 en 47 cm, h. wandstuk: 41 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2088

Drie snijwerkjes met voorstellingen van mythologische strijders, China

Verguld en rood geschilderd hout, h. 27 - 34 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2089

Een kavel divers, voornamelijk China

Bestaande uit cloisonné gebruiksvoorwerpen en een beeld van een paard, h. 23 cm, drie miniatuur jade boompjes, twee jade snuifflesjes, een kistje en een kralenketting.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 2090

Een famille verte schotel, China

Polychroom porselein met decor van pauwen en pioenen, de rand met florale motieven en servetwerk, ø 36.5 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 2092

Een kavel diverse etnografica

Bestaande uit een BWG zilveren "fibula," Noord-Afrika, l. 12 cm, en 2 kralenwerkjes, w.o. een ceintuur, l. 61 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2093

Een kleine wierookbrander, China

Brons, aan onderzijde gemerkt met 6 karakter Xuande merk, h. 4.5 cm, ø 8 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 2094

Twee sculpturen, Javaanse man met haan en een salamander, Indonesië

Hout, h. man: 24.5 cm, l. salamander: 32.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2095

Een cloisonné vaasje, China

Met decor van draken, vogels en florale motieven, h. 18 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2096

Bestaande uit een kostbaarheden kistje, een terracotta boeddha hoofd, h. 32.5 cm, een yixing aardewerk trekpotje, (gelijmd), een bronzen olielamp naar archaïsch voorbeeld (één stuk zit los), een cloissoné schaaltje, bakje, vaasje en beeld van een vrouw op tempelleeuw en een paar bronzen beeldjes van zwanen.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 2097

Een tangka met voorstelling van een mandala, Tibet

43.5 x 33.5 cm / 58 x 47 cm - opgeplakt, los in lijst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 2098

Een kavel diverse etnografica, w.o. sieraden

W.o. een BWG zilveren ceintuur met carneool cabochons, hanger met davidster, beeldje van Ganesha, h. 8 cm, etc.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2099

Zes beeldjes van figuren, Vnl. Afrika

Diverse houtsoorten, w.o. Januskoppen, vruchtbaarheidsbeeldje, Ashanti figuur, etc., h. 14-30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 2100

Drie beeldjes en een masker, vnl. Afrika

Diverse houtsoorten, staande man- en vrouwfiguren, h. 23-27 cm, het masker met koper omkleed, l. 36 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2101

Zes diverse beelden, vnl. Afrika

Hout, w.o. een Bamana beeld van twee antilopes, h. 86 cm.

Verkocht voor € 66

Lotnummer 2102

Een serie van 6 borden, China 2e helft 18e eeuw

Blauwwit porselein met decor van florale motieven, ø 22 cm, - chips, haarlijnen, 1 bord gerestaureerd.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 2103

Een kavel divers porselein, China & Japan

Blauwwit en Imari, w.o. een - gekramde - theepot en een kom met decor van kraanvogels, ø 19 cm - diverse defecten en restauraties.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 2104

Een schildering met voorstelling van Zhinu en Niulang, China 1e helft 20e eeuw

Op zijde, met r.b. de tekst: "De hemelse zoon speelt zijn fluit en bestijgt het landschap. De herfstwind lokt de phoenix. Volgend jaar, op de 7e van de 7e, zullen zij elkaar weer ontmoeten. De ster van het weefstertje hangt altijd hoog aan de hemel." 32 x 43 cm - niet ingelijst, vlekje en scheurtje.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 2105

Twee schilderingen, China vroeg 20e eeuw

Op zijde, met voorstellingen van libelle en vlinder blij waterlelies, 30 x 43 cm / 37 x 52 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 2106

Een offsetdruk en een druk op zijde, China

Poes, 46 x 31 cm en een landschap, 54 x 34 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 2107

Een blanc de Chine beeld van een Guanyin

Porselein, h. 21 cm - defectje lotus en haar en minieme chip rechtsonder.

Verkocht voor € 1050

Lotnummer 2108

Een schoteltje en bord, China 18e/19e eeuw

Blauwwit porselein met decor van kostbaarheden en rand met decor van baarzen, ø 15.3 cm en decor van vogels en pioenen, ø 22.6 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 2109

Een kandelaar en een paar deurkloppers, China

Cloisonné en brons met maskeron decors, h. 39.5 en 23 cm.

Verkocht voor € 70

Kavels per pagina: