Polychroom beschilderd aardewerk, Makkum, ca. 1900, ø 37 cm - haarlijn onderzijde, glazuurchips.
Verkocht voor € 35
Rookglas, ø 23 en h. 14 cm - rand mogelijk afgeslepen.
Verkocht voor € 30
Geglazuurd aardewerk, kannetje met gezicht '58, h. 5.5 cm, een bolvaasje '58, 9.5 cm, en een steelvaasje, h. 15.2 cm.
Verkocht voor € 160
Marmer, in de voet gesigneerd, h. 33 cm - gelijmd, chipje staart en snavel.
Verkocht voor € 20
Lindenhout, resten van gesso, l. 14.5 cm.
Verkocht voor € 40
Wol, handgeknoopt: kamelentas, 65 x 79 cm, een tentdoekfragment, 130 x 50 cm, en een kleedje, 130 x 72 cm.
Verkocht voor € 105
Groen kristal, ruitgeslepen, bestaande uit 2 dekseldozen, 2 flacons, h. 16 cm, ringenstandaard, zeepdoos en 2 platte schaaltjes - chipjes.
Verkocht voor € 35
Eikenhout, met bovenlade, onderstel met deurtjes, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 160 x b. 102.5 x d. 45.5 cm - geen slot, schrijfveld afwezig.
Verkocht voor € 90
Lindenhout, l. 10.5 cm - manco's w.o. staart, en brons in houten omlijsting, met voorstelling van een Engel met het Christuskind, 8 x 7 cm.
Verkocht voor € 40
Eikenhout, met deels gezwart gestoken geometrisch decor en cannelures, voorzien van zadeldak, h. 73 x b. 120 x d. 54 cm - samengesteld, slot ontbreekt.
Verkocht voor € 80
Eikenhout en grenenhout, 4-laads, h. 98 x b. 88 x d. 43 cm.
Verkocht voor € 110
Uurwerk met wekkerfunctie, datumaanduiding en demper in eikenhouten kast bekroond door Atlas en bazuinspelende engelen, h. 230 cm.
Verkocht voor € 150
Metaal, model 5600, naar ontwerp van André Cordemeyer, in 2 compartimenten, voorzien van 5 legplanken en 4 vakken met klep, h. 136 x b. 147 x d. 36 cm.
Verkocht voor € 260
Metaal, 75 flessen: h. 139 x b. 60 cm en 48 flessen: h. 136.5 x 54 cm.
Verkocht voor € 60
Crèmekleurig buismetaal met wit stof en zwenkwieltjes, h. 172 x b. 62 - 182.5 cm.
Verkocht voor € 85
Berkenhout, uitklapbaar.
Verkocht voor € 80
h. 60 cm.
Verkocht voor € 60
h. 60 cm.
Verkocht voor € 60
h. 70 cm.
Verkocht voor € 60
h. 70 cm.
Verkocht voor € 60
h. 38 cm.
Verkocht voor € 60
h. 38 cm.
Verkocht voor € 60
Messing met melkglazen bolkappen, h. 150 cm, ø 100 cm - één arm gebroken.
Verkocht voor € 300
h. ca. 20 cm, incl. één armatuur.
Verkocht voor € 30