20 - 22 juni 2020

Meubels, curiositeiten en varia 1 (nrs. 500-999)

Timed-online, sluit zondag 21 juni v.a. 12.00 uur.


Layout:
Kavels per pagina:

Lotnummer 938

"Mand!"

Polychroom beschilderd aardewerk, Makkum, ca. 1900, ø 37 cm - haarlijn onderzijde, glazuurchips.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 35

Lotnummer 941

Een kwartrond bibliotheektrapje

Teakhout, h. 123 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 140

Lotnummer 942

Een opticavaas, mogelijk Copier, Leerdam jaren '20

Rookglas, ø 23 en h. 14 cm - rand mogelijk afgeslepen.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 30

Lotnummer 943

Harm Kamerlingh Onnes (1893-1985) - Drie vaasjes

Geglazuurd aardewerk, kannetje met gezicht '58, h. 5.5 cm, een bolvaasje '58, 9.5 cm, en een steelvaasje, h. 15.2 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 160

Lotnummer 945

Rudolf Schmotz-Metzner (1884-1965) - Jongetje met gans

Marmer, in de voet gesigneerd, h. 33 cm - gelijmd, chipje staart en snavel.

Kwaliteit: C

Verkocht voor € 20

Lotnummer 946

Een antiek kopje van een cherubijntje

Lindenhout, resten van gesso, l. 14.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 40

Lotnummer 948

Drie stuks antiek Perzisch textiel

Wol, handgeknoopt: kamelentas, 65 x 79 cm, een tentdoekfragment, 130 x 50 cm, en een kleedje, 130 x 72 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 105

Lotnummer 949

Een toiletset, vroege 20e eeuw

Groen kristal, ruitgeslepen, bestaande uit 2 dekseldozen, 2 flacons, h. 16 cm, ringenstandaard, zeepdoos en 2 platte schaaltjes - chipjes.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 35

Lotnummer 950

Een secretaire à abattant, midden 19e eeuw

Eikenhout, met bovenlade, onderstel met deurtjes, interieur voorzien van vakjes en laatjes, h. 160 x b. 102.5 x d. 45.5 cm - geen slot, schrijfveld afwezig.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 90

Lotnummer 951

Een beeldje van leeuw in gevecht met slang, en een reisikoontje

Lindenhout, l. 10.5 cm - manco's w.o. staart, en brons in houten omlijsting, met voorstelling van een Engel met het Christuskind, 8 x 7 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 40

Lotnummer 953

Een panelenkist, 17e-19e eeuw

Eikenhout, met deels gezwart gestoken geometrisch decor en cannelures, voorzien van zadeldak, h. 73 x b. 120 x d. 54 cm - samengesteld, slot ontbreekt.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 80

Lotnummer 954

Een Biedermeier commode, midden 19e eeuw

Eikenhout en grenenhout, 4-laads, h. 98 x b. 88 x d. 43 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 110

Lotnummer 955

Een staand horloge, Vaughan Watlington, Engeland ca. 1800

Uurwerk met wekkerfunctie, datumaanduiding en demper in eikenhouten kast bekroond door Atlas en bazuinspelende engelen, h. 230 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 150

Lotnummer 956

Een archiefkast, Gispen

Metaal, model 5600, naar ontwerp van André Cordemeyer, in 2 compartimenten, voorzien van 5 legplanken en 4 vakken met klep, h. 136 x b. 147 x d. 36 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 260

Lotnummer 957

Twee vintage wijnrekken, Tomado

Metaal, 75 flessen: h. 139 x b. 60 cm en 48 flessen: h. 136.5 x 54 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 958

Een vintage 3-slags ziekenhuis scherm, Oostwoud

Crèmekleurig buismetaal met wit stof en zwenkwieltjes, h. 172 x b. 62 - 182.5 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 85

Lotnummer 959

Een bibliotheek trapje/stoeltje

Berkenhout, uitklapbaar.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 80

Lotnummer 960

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 60 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 962

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 60 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 968

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 70 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 969

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 70 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 971

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 38 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 972

Een paar hanglampen met melkglazen bolkappen

h. 38 cm.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 60

Lotnummer 974

Een 12-armige, 13-lichts kroonluchter

Messing met melkglazen bolkappen, h. 150 cm, ø 100 cm - één arm gebroken.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 300

Lotnummer 975

Twaalf melkglazen bolkappen

h. ca. 20 cm, incl. één armatuur.

Kwaliteit: B

Verkocht voor € 30


Layout:
Kavels per pagina: