Kavels per pagina:

Lotnummer 528

Een kavel Amsterdamse school, mogelijk Conrad Fehn

Koper, bestaande uit twee dekseldozen, een pennenbakje, l. 33.5 cm, en een schotel met verso een gegraveerde inscriptie: 19 mri 1929, ø 33 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 529

Een smal boekenkastje, vroege 20e eeuw

Eikenhout, met 3 plankjes achter beglaasd deurtje, h. 101 x b. 26 x d. 28.5 cm.

Verkocht voor € 85

Lotnummer 530

Twee pauwenborden en een plooischotel, 18e/19e eeuw

Blauwwit en polychroom aardewerk, Porceleyne Claeuw, Delft en Tichelaar, Makkum, ø 23 - 34.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 531

Een drijfschaal, A.D. Copier, en een schaaltje, K.P.C. de Bazel, beide Leerdam

Drijfschaal: geel glas met tincraquelé, ø 34 cm, schaaltje: amberkleurig glas, b. 18 cm - enkele krassen.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 532

Een bakkersetagère met 4 plateaus, Tweede helft 20e eeuw

Gezwart hout, getorste stijlen, h. 74 en ø 4 x 24 cm.

Verkocht voor € 70

Lotnummer 534

Een staand horloge, Duitsland ca. 1930

In mahoniefineer kast met gebogen bovenkant, h. 195 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 535

Een zakkroon

Messing met gefacetteerde glazen kralen, 6-lichts, h. 75 cm, ø 38 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 536

Een klokkenstel, Pierre Lemasson Paris

Verguld brons, de pendule geflankeerd door twee 5-lichts kandelabers met dovers, met decor van grotesken, en arabesken, h. 51 en 62 cm.

Verkocht voor € 350

Lotnummer 538

Een 3-delig kaststel, Porceleyne Fles, Delft, 1975

Blauwwit aardewerk met floraal decor, max. h. 25.5 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 539

Een tafelklok, Warmink

Uurwerk met maanstand in houten kast met messing monturen, h. 33 cm.

Verkocht voor € 130

Lotnummer 540

Twee plantentafeltjes

Ronde marmeren bladen rustend op zwarte gietijzeren poten, h. 37 en 53 cm, ø 30.5 en 37.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 541

Een bankje, einde 19e eeuw

Eikenhout, mogelijk Pander, h. 107, b. 120 cm - rechter voorpoot beschadigd.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 542

Een beeld van een liggende Deense dog, ca. 1900

Brons, l. 19 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 543

Een stokbalans, ca. 1900

Smeedijzer en messing, l. 45 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 544

Een Dagobert stoel

Eikenhout, met gestoken rozetmotief in de rugregel.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 545

Een beeld van een krijger

Metaallegering, h. 54 cm - defecten, w.o. hoofd gelijmd.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 546

Een houtblokkenbak, vroege 19e eeuw

Messing, met smeedijzeren band en hengsel, h. 30 en ø 42 cm.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 547

Een paar art deco stijl boekensteunen

Wit porselein met gouden details, in de vorm van geknielde vrouwen, h. 23 cm.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 548

Een paar schalen met decor van het wapen van de familie Pitt

Crackleware aardewerk, een fruitschaal en een kom, h. 14 en ø 24.5 en 30 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 550

Een sluitgewicht

Brons, h. 9.8 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 551

Twee paarse art deco vazen, 2e kwart 20e eeuw

Deels geribd glas met optica effect, h. 22 en 32 cm - bolvaas met chip aan hals.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 552

Een Biedermeier chaise longue, Holland midden 19e eeuw

Mahoniefineer en met okerkleurig velours bekleding, rustend op voluterende pootjes, l. 140 cm.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 553

Een serie van 4 spijlenstoelen, ontwerp Tapiovaara voor Pastoe, jaren '60

Deels zwartgeschilderd teakhout, h. 85 cm.

Verkocht voor € 251

Lotnummer 554

Een Deens design salontafel, jaren '60

Teakhout, met etage, h. 43 x l. 150 x b. 52.5 cm.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 555

Een caféstoel, Oostenrijk ca. 1900

Beukenhout, de gestanste zitting met floraal motief.

Verkocht voor € 85

Kavels per pagina: