Kavels per pagina:

Lotnummer 912

Een stormdolk, Nederland WOI/WOII

Model M1917, dolk en leren schede gelijk genummerd 8063 E, l. 37.5 cm, incl. schede.

Verkocht voor € 300

Lotnummer 913

Een hoge hoed, Pelger Den Haag

Molsvel, maat 57, in doos.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 914

Een hoge hoed, 2 fezzen, een vilten hoed, een dameshoed

De hoge hoed van molsvel, maat 56, met grijze handschoenen, in doos.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 915

Frits Damave (XX) - Zuivelmeester karnemelk

Porselein, gesigneerd en gedateerd 11-2004, h. 25.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 917

Een halspiegel, Frankrijk 19e eeuw

Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting, 60.5 x 50.5 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 918

Een bankje, 19e eeuw

Eikenhout, h. 48.5 x b. 168 cm.

Verkocht voor € 126

Lotnummer 919

Drie figuurtjes, Grasso Italië

Terracotta, rokende man op ezel, kruikenverkoper en een drinkebroer, h. 12.5-17 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 920

Een Art Nouveau stijl 3-armige hangkroon

Messing en glas, met decor van viooltjes, 5-lichts, h. 35 cm.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 921

Een paar portretten in fraaie lijsten

Pastel over foto's, voorstellende Willem Dingeman Casteleyn (1869-1953) en Sara Maria de Rey (1870-1953), in deels vergulde gestoken lijsten, 62.5 x 57 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 922

Een ovale schaal, Mythos, Paul Wunderlich, Rosenthal, Duitsland

Porselein, 41 x 23 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 923

Een scheepskanon, draaibas of lantaka, 17/18e eeuw

Brons, l. 72 cm.

Verkocht voor € 380

Lotnummer 924

Een bibliotheek trapje/stoeltje

Teakhout, uitklapbaar.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 925

Niloc Pagen (1960) - Slang

Gepolychromeerde papiermaché, h. 29 en l. 32 cm.

Verkocht voor € 45

Lotnummer 926

Een antieke paardenkar en een pop in uniform

Vurenhout en papiermaché, h. 34 cm - tuigage vervangen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 927

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 455

Lotnummer 928

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 929

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 810

Lotnummer 930

Een opgezette paradijsvogel

l. ca. 50 cm.

Verkocht voor € 110

Lotnummer 931

Een bureaulamp

Verchroomd metaal, in hoogte verstelbaar, met roodglazen kap met zwarte swirl, max. h. 42.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 932

Een Nieuwe Kunst presenteerschaal, J.W. Mijnlieff

Plateel, gemerkt VZ en 502, h. 11.3 x l. 33.5 x d. 20.5 cm, - gelijmde glazuur chip rand.

Verkocht voor € 80

Lotnummer 933

Een Nieuwe Kunst schoorsteenpendule

Wengé, met koperen appliques, voorzien van Junghans uurwerk, h. 24 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 934

Een art deco stijl schaal gedragen door een zittende pierrot, Taste Seller by Sigma, Italië

Porselein, h. 17 cm.

Verkocht voor € 30

Lotnummer 935

Een art deco beeld van een papegaai

Gecraqueleerd porselein, h. 37 cm - twee niet opvallende haarlijnen.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 936

Twee diverse beeldjes en een kannetje

Gecraqueleerd porseleinen beeld van een schoenmaker, h. 18.5 cm, een bronskleurig kunststof buste van een vrouw, h. 20.5 cm, en een art nouveau stijl kannetje met glitter lusterglazuur, aan onderzijde onduidelijk gemerkt, h. 12.5 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 937

Een bordenrek

Eikenhout met divers snijwerk, h. 63.5 x b. 110 cm.

Verkocht voor € 35

Kavels per pagina: