Model M1917, dolk en leren schede gelijk genummerd 8063 E, l. 37.5 cm, incl. schede.
Verkocht voor € 300
Molsvel, maat 57, in doos.
Verkocht voor € 80
De hoge hoed van molsvel, maat 56, met grijze handschoenen, in doos.
Verkocht voor € 50
Porselein, gesigneerd en gedateerd 11-2004, h. 25.5 cm.
Verkocht voor € 20
Spiegelglas in verguld houten en gipsen omlijsting, 60.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 45
Terracotta, rokende man op ezel, kruikenverkoper en een drinkebroer, h. 12.5-17 cm.
Verkocht voor € 40
Messing en glas, met decor van viooltjes, 5-lichts, h. 35 cm.
Verkocht voor € 40
Pastel over foto's, voorstellende Willem Dingeman Casteleyn (1869-1953) en Sara Maria de Rey (1870-1953), in deels vergulde gestoken lijsten, 62.5 x 57 cm.
Verkocht voor € 100
Porselein, 41 x 23 cm.
Verkocht voor € 20
Brons, l. 72 cm.
Verkocht voor € 380
Teakhout, uitklapbaar.
Verkocht voor € 80
Gepolychromeerde papiermaché, h. 29 en l. 32 cm.
Verkocht voor € 45
Vurenhout en papiermaché, h. 34 cm - tuigage vervangen.
Verkocht voor € 40
Verchroomd metaal, in hoogte verstelbaar, met roodglazen kap met zwarte swirl, max. h. 42.5 cm.
Verkocht voor € 90
Plateel, gemerkt VZ en 502, h. 11.3 x l. 33.5 x d. 20.5 cm, - gelijmde glazuur chip rand.
Verkocht voor € 80
Wengé, met koperen appliques, voorzien van Junghans uurwerk, h. 24 cm.
Verkocht voor € 30
Porselein, h. 17 cm.
Verkocht voor € 30
Gecraqueleerd porselein, h. 37 cm - twee niet opvallende haarlijnen.
Verkocht voor € 40
Gecraqueleerd porseleinen beeld van een schoenmaker, h. 18.5 cm, een bronskleurig kunststof buste van een vrouw, h. 20.5 cm, en een art nouveau stijl kannetje met glitter lusterglazuur, aan onderzijde onduidelijk gemerkt, h. 12.5 cm.
Verkocht voor € 20
Eikenhout met divers snijwerk, h. 63.5 x b. 110 cm.
Verkocht voor € 35