Meubels, curiositeiten en varia 1 (nrs. 500-999)

Kavels per pagina:

Lotnummer 976

Negen melkglazen bolkappen

h. ca. 26 cm.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 977

Een ikoon van Christus Pantocrator, Rusland 19e eeuw

35 x 30.5 cm.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 978

Een 5-delig kaststel, De Porceleyne Claeuw, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, met chinoiseriedecor van dames met parasol in tuin, bekroond door papegaaien, 4 stuks gemerkt, h. 40 cm, - randschilfers, 1 dekselornament gelijmd, 1 dekselvaas met chip.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 979

Een bekervaas met chinoiseriedecor, Delft 18e eeuw

Blauwwit aardewerk, dame omgeven door florale motieven, h. 25 cm - afgeslepen, chips en barst.

Verkocht voor € 20

Lotnummer 980

Een Wanli tegel en een mangaantegel, 17e en 18e eeuw

Blauwwit aardewerk met centraal decor van een hond en een landschap, in eikenhouten lijstje.

Verkocht voor € 50

Lotnummer 981

Een verzameling tegel tegels en fragmenten, 17e-19e eeuw

Aardewerk, w.o. 4 delen van polychrome kwadraattegels met diervoorstellingen en een 4-pas tableau met fruit decor.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 982

Een antiquarisch boekwerk m.b.t frenologie: Petrus Camper - Verhandeling, 1791

"Over het natuurlijk verschil der wezenstrekken in menschen van onderscheiden landaart en ouderdom..." gedrukt bij B. Wild en J. Altheer, in contemporaine band - met handgeschreven opdracht: "Tweede prijs, den tweede classe, in het kunstbeoefenend gezelschap onder de zinspreuk "Kunstmin & Vermaak" toegewezen aan den heer E. Meijer d'Israel, 1809, H. Fock en H. Vinkeles Jansz. directeuren."

Verkocht voor € 240

Lotnummer 983

Een antiquarisch boekwerk: Missale Romanum, 1620

Gedrukt bij Plantin Moretis, Antwerpen, in 19e-eeuwse leren band.

Verkocht voor € 220

Lotnummer 984

Een antiquarisch boekwerk: Statenbijbel, 1736

"Biblia, Dat is De gantsche H. Schrifture, vervattende alle de Canonijcke Boecken des Ouden en des Nieuwen Testaments,"gedrukt bij Pieter en Hendrick Keur, Dordrecht, in contemporaine leren band met koperen klampen.

Verkocht voor € 180

Lotnummer 985

Zestien antiquarische stripboeken: Bulletje en Bonestaak, vnl. jaren '50

Nummers: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.

Verkocht voor € 40

Lotnummer 986

Twee antieke vijzels

Brons, exemplaar met maskerons, h. 8.5 en exemplaar met gedecoreerd fries en oren, 10.2 cm - beide sterk afgesleten.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 987

Een verzameling van 44 flessen drank

W.o. port, wijn, sherry, cognac, etc.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 988

Een fles en een kruik, 19e eeuw

Groen glas en steengoed, h. 34 en 40 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 991

Een reisklok, Frankrijk tweede helft 19e eeuw, verkocht door Mappin Brothers, Regent street Londen

Messing en glazen behuizing, h. 12 cm, in origineel met leer bekleed foedraal, h. 13 cm - uurwerk dient nagekeken te worden.

Verkocht voor € 90

Lotnummer 993

Frank Letterie (1931) - Een beeld van moeder met kind

Groen gepatineerd brons, onduidelijk gesigneerd, oplage 82/500, h. 20.5 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 996

Een Bang & Olufsen Beosystem 2500 met Beolab 2500 speakers en Beolink 1000 afstandbediening

CD, Cassette en tuner, h. 37 cm.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 997

Een TV, Bang & Olufsen Beoplay V1, 40 inch, incl. afstandsbediening

h. 70 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 999

Een octagonale spiegel

Spiegelglas in verguld houten omlijsting, ø 61 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: