35 x 30.5 cm.
Verkocht voor € 90
Blauwwit aardewerk, met chinoiseriedecor van dames met parasol in tuin, bekroond door papegaaien, 4 stuks gemerkt, h. 40 cm, - randschilfers, 1 dekselornament gelijmd, 1 dekselvaas met chip.
Verkocht voor € 750
Blauwwit aardewerk, dame omgeven door florale motieven, h. 25 cm - afgeslepen, chips en barst.
Verkocht voor € 20
Blauwwit aardewerk met centraal decor van een hond en een landschap, in eikenhouten lijstje.
Verkocht voor € 50
Aardewerk, w.o. 4 delen van polychrome kwadraattegels met diervoorstellingen en een 4-pas tableau met fruit decor.
Verkocht voor € 100
"Over het natuurlijk verschil der wezenstrekken in menschen van onderscheiden landaart en ouderdom..." gedrukt bij B. Wild en J. Altheer, in contemporaine band - met handgeschreven opdracht: "Tweede prijs, den tweede classe, in het kunstbeoefenend gezelschap onder de zinspreuk "Kunstmin & Vermaak" toegewezen aan den heer E. Meijer d'Israel, 1809, H. Fock en H. Vinkeles Jansz. directeuren."
Verkocht voor € 240
Gedrukt bij Plantin Moretis, Antwerpen, in 19e-eeuwse leren band.
Verkocht voor € 220
"Biblia, Dat is De gantsche H. Schrifture, vervattende alle de Canonijcke Boecken des Ouden en des Nieuwen Testaments,"gedrukt bij Pieter en Hendrick Keur, Dordrecht, in contemporaine leren band met koperen klampen.
Verkocht voor € 180
Nummers: 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18.
Verkocht voor € 40
Brons, exemplaar met maskerons, h. 8.5 en exemplaar met gedecoreerd fries en oren, 10.2 cm - beide sterk afgesleten.
Verkocht voor € 60
W.o. port, wijn, sherry, cognac, etc.
Verkocht voor € 90
Groen glas en steengoed, h. 34 en 40 cm.
Verkocht voor € 60
Messing en glazen behuizing, h. 12 cm, in origineel met leer bekleed foedraal, h. 13 cm - uurwerk dient nagekeken te worden.
Verkocht voor € 90
Groen gepatineerd brons, onduidelijk gesigneerd, oplage 82/500, h. 20.5 cm.
Verkocht voor € 240
CD, Cassette en tuner, h. 37 cm.
Verkocht voor € 160
h. 70 cm.
Verkocht voor € 400
Spiegelglas in verguld houten omlijsting, ø 61 cm.
Verkocht voor € 40