Gouache, r.o. gesigneerd, 59 x 47 cm / 65 x 53 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 63.5 x 83.5 cm.
Te koop voor € 100
Handegkleurde kopergravure, Rob Morden 1722, 35.5 x 41.5 cm / 50 x 56 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.b. G. Mateh? gesigneerd, 23.8 x 18.2 cm / 32.4 x 26.4 cm.
Te koop voor € 60
Litho E.A. II/XXV, Mourlot voor State Russian Museum, Parijs, 59.5 x 49 cm / 87 x 67 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 23 x 16.5 cm / 38.5 x 32 cm.
Te koop voor € 360
Marouflé, r.o. gesigneerd, 19.6 x 28 cm / 31.5 x 39.7 cm.
Te koop voor € 120
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 50 x 31 cm / 81.5 x 61.5 cm.
Te koop voor € 150
Pastel, r.o. gesigneerd, 32 x 28.5 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 150
Marouflé, l.o. gesigneerd, 35 x 65 cm / 42.5 x 72.5 cm.
Te koop voor € 1200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 41 cm / 43.5 x 54.5 cm.
Te koop voor € 65
Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 33 x 27 cm / 53 x 47.5 cm.
Te koop voor € 250
Orgineel door Adriano Metio en Gerardo Freitag, uitgegeven door Blaeu te Amsterdam 1647, deze latere uitgave is in goede staat en fraai gekleurd, 33 x 43 / 63 x 73 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 23 x 28 / 32 x 39 cm - enkele stukjes verf losgelaten.
Te koop voor € 90
Litho naar een tekening uit 1949, 43 x 32.5 cm / 53.7 x 43.7 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 40 x 50 cm / 50.5 x 60.5 cm.
Te koop voor € 65
Ets E.A. r.o. hand gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 49 x 60 cm - verkleurd.
Te koop voor € 40
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 108 cm / niet ingelijst.
Te koop voor € 20
Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 24.5 x 18.5 cm / 31.5 x 26.5 cm.
Te koop voor € 180
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 67.5 x 54.5 cm / 73 x 60 cm.
Te koop voor € 90
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 50 / 81 x 61 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 72 cm / 56 x 92 cm.
Te koop voor € 900