Kavels per pagina:

Lotnummer 294

Jan Makkes (1935-1999) - Stadsgezicht met ophaalbrug

Gouache, r.o. gesigneerd, 59 x 47 cm / 65 x 53 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 295

Hendricus Balman - Strandgezicht met schelpenvisser bij bomschuiten

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50 x 70 cm / 63.5 x 83.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 299

Een kaart van Surrey

Handegkleurde kopergravure, Rob Morden 1722, 35.5 x 41.5 cm / 50 x 56 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 300

Europese school - Stilleven met klok op dressoir

Olieverf op paneel, r.b. G. Mateh? gesigneerd, 23.8 x 18.2 cm / 32.4 x 26.4 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 305

Naar Kazimir Malevich - Figuur

Litho E.A. II/XXV, Mourlot voor State Russian Museum, Parijs, 59.5 x 49 cm / 87 x 67 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 310

Louise Eugenie Steffens (1841-1865) - Moeder en dochter in interieur

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 23 x 16.5 cm / 38.5 x 32 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 330

Wouter van Smorenburg (1880-1918) - Polderschuit

Marouflé, r.o. gesigneerd, 19.6 x 28 cm / 31.5 x 39.7 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 335

Mogelijk Harm Kamerlingh Onnes - "Jan & Gert"

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 50 x 31 cm / 81.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 338

Jan Bleys (1868-1952) - Bloemstilleven met papegaaitulpen in bolvaas

Pastel, r.o. gesigneerd, 32 x 28.5 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 40

Lotnummer 339

Jeroen J. Damstra (1898-1963) - Eendenfamilie aan de waterkant

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 150

Lotnummer 340

Adriaan Philippus la Rivière (1857-1941) - "Regenachtig Rotterdam met paard en koetsje"

Marouflé, l.o. gesigneerd, 35 x 65 cm / 42.5 x 72.5 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 341

J. Klinkenberg - Kerkinterieur met 17 eeuwse figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 72 x 57.5 cm / 90 x 75.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 342

Jan van den Brink (1895-1966) - Moeder en kind interieur

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 41 cm / 43.5 x 54.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 349

Marinus Adrianus Koekkoek (1807-1868/70) - Vrouw en vee in landschap

Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 33 x 27 cm / 53 x 47.5 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 351

Een nadruk van een kaart van Friesland, "Frisia Occidentalis" uit de Blaeu-Atlas

Orgineel door Adriano Metio en Gerardo Freitag, uitgegeven door Blaeu te Amsterdam 1647, deze latere uitgave is in goede staat en fraai gekleurd, 33 x 43 / 63 x 73 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 352

Europese school - Het oneerbare voorstel

Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 23 x 28 / 32 x 39 cm - enkele stukjes verf losgelaten.

Te koop voor € 90

Lotnummer 362

Naar Henri Matisse - Nu accroupi de dos

Litho naar een tekening uit 1949, 43 x 32.5 cm / 53.7 x 43.7 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 363

Henk Poeder (1964) - Drie knikkers, rood, wit en blauw

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / 18 x 23 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 366

Meinert Volkers (1927-2000) - "Landschap in Twente"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1975, 40 x 50 cm / 50.5 x 60.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 369

Toon de Jong (1879-1978) - "Tjalk voor Dordrecht"

Ets E.A. r.o. hand gesigneerd, 30 x 40.5 cm / 49 x 60 cm - verkleurd.

Te koop voor € 40

Lotnummer 370

Indische school - Landschap met meer en vulkaan

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 108 cm / niet ingelijst.

Te koop voor € 20

Lotnummer 371

Petrus Marius Molijn (1819-1849) - Portret van een jongen

Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 24.5 x 18.5 cm / 31.5 x 26.5 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 372

Hollandse school - Regenachtig straatje met figuren

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 67.5 x 54.5 cm / 73 x 60 cm.

Te koop voor € 90

Lotnummer 375

François Jacob Diederich Boers (1914-1987) - Arabische vrouwen met baby aan de maaltijd

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 50 / 81 x 61 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 380

Constantia Arnola Balwé (1863-1954) - Rozen op tinnen bord

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 36 x 72 cm / 56 x 92 cm.

Te koop voor € 900

Kavels per pagina: