Olieverfschets op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 20 x 30 cm - niet ingelijst, kopie of een voorstudie van werk geveild Christie's 7 maart 2000 nr. 430.
Te koop voor € 720
Aquarel, r.o. gesigneerd, 15 x 10 cm / 27.5 x 22.5 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 40 / 38 x 48 cm - barst in paneel.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2007, 27 x 49 cm / 30 x 53 cm.
Te koop voor € 160
W.o. een schets van clowns in het circus, kleine bloemstilleventjes en een fantasielandschap met meisje op eenhoorn, - inclusief monografie.
Te koop voor € 80
Ets, r.o. gesigneerd, 38 x 30 cm / 56.5 x 47 cm.
Te koop voor € 65
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 22 x 28 cm / 35 x 41 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd '74, 50 x 70 cm, 62.5 x 82.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (Kw..kasana?) gesigneerd en gedateerd 1951, 43 x 27 cm / 56 x 40 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 / 38.5 x 44.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd mogelijk Marguerite Carolina De Clercq (1857-1933) (einde signatuur niet zichtbaar), 85 x 60 / 93.5 x 68.5 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.
Te koop voor € 200
Zeefdruk 132/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 68.7 x 83 cm / 101.5 x 113 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '65, 26.7 x 35.3 cm / 45.6 x 54 cm.
Te koop voor € 200
"Harper's May"en "Palll Mall budget" uitgegeven door Ernest Maindron, 1897, incl. lijst: 37 x 27 cm.
Te koop voor € 160
"Concerts Ysaye," "Als ik kan" en "Van Velsen Fres. Bornhem" uitgegeven door Ernest Maindron, 1897, incl. lijst: 37 x 27 cm - 1 lijst defect.
Te koop voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd '55, 23 x 29 / 40.5 x 46.5 cm.
Te koop voor € 135
Aquarel, l.o. gesigneerd, 22.3 x 18.2 cm / 42.8 x 37.8 cm.
Te koop voor € 400
Gemengde techniek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 46 x 31 cm / 57 x 40 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 80 cm / 83 x 93 cm.
Te koop voor € 300
3x Zeefdruk 26/30, 30/40 en 10/23, r.o. onduidelijk (A. Wolf?) gesigneerd en gedateerd '73, 31 x 45 cm, 34 x 38 cm en 35 x 37 cm, incl. lijst: 45 x 64 cm.
Te koop voor € 65
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.3 x 40.4 cm / 66 x 56.4 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op paneel, l.o. mogelijk verpoetste signatuur, 29 x 24.5 / 42 x 38 cm.
Te koop voor € 180
Sepia - op boot in midden met monogram C.F. (of C.T.), 28 x 43 / 34 x 49 cm - papierschade.
Te koop voor € 90