Kavels per pagina:

Lotnummer 191

(mogelijk) Marius Bauer (1867-1932) - Kinderen spelend op het strand

Olieverfschets op paneel, r.o. gemonogrammeerd, 20 x 30 cm - niet ingelijst, kopie of een voorstudie van werk geveild Christie's 7 maart 2000 nr. 430.

Te koop voor € 720

Lotnummer 192

Theo Bitter (1916-1994) - Oosterse vrouw met fruitschaal

Aquarel, r.o. gesigneerd, 15 x 10 cm / 27.5 x 22.5 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 196

Abraham Segaar (1888-1962) - Kippen in boomgaard met zicht op het dorp Noorden

Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 30 x 40 / 38 x 48 cm - barst in paneel.

Te koop voor € 120

Lotnummer 202

Wam Groot (1946) - Stilleven met appel en servet

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd 2007, 27 x 49 cm / 30 x 53 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 210

Ina Orbaan (1927) - Diverse werken, vnl. jaren '40

W.o. een schets van clowns in het circus, kleine bloemstilleventjes en een fantasielandschap met meisje op eenhoorn, - inclusief monografie.

Te koop voor € 80

Lotnummer 213

Tjeerd Bottema (1884-1940) - "Bij den haard"

Ets, r.o. gesigneerd, 38 x 30 cm / 56.5 x 47 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 214

Jean ROYER (XX) - Leeuw

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 22 x 28 cm / 35 x 41 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 217

Ab van Overdam (1937) - Landschap met wipmolen met Hollandse vlag

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd '74, 50 x 70 cm, 62.5 x 82.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 223

Aziatische school - Naiëf landschap met sawa's

Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (Kw..kasana?) gesigneerd en gedateerd 1951, 43 x 27 cm / 56 x 40 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 225

J.H. Jasper - Hollands wintertafereel

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 24 x 30 / 38.5 x 44.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 227

M. d. Cler gesigneerd - Struik met rode bloemen, mogelijk rode weigelia

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd mogelijk Marguerite Carolina De Clercq (1857-1933) (einde signatuur niet zichtbaar), 85 x 60 / 93.5 x 68.5 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 229

Gijsbertus Jan Sijthoff (1867-1949) - Lezend meisje en etend jongetje

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 51 x 41 cm / 67 x 57 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 232

Theo Mackaay (1950) - Figuur

Zeefdruk 132/150, r.o. gesigneerd en gedateerd '94, 68.7 x 83 cm / 101.5 x 113 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 250

Auguste de Lathouwer (1836-1915) - Boerderij tussen bomen

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd en gedateerd '65, 26.7 x 35.3 cm / 45.6 x 54 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 258

Twee litho's uit "Les Affiches Étrangéres"

"Harper's May"en "Palll Mall budget" uitgegeven door Ernest Maindron, 1897, incl. lijst: 37 x 27 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 259

Drie litho's uit "Les Affiches Étrangéres"

"Concerts Ysaye," "Als ik kan" en "Van Velsen Fres. Bornhem" uitgegeven door Ernest Maindron, 1897, incl. lijst: 37 x 27 cm - 1 lijst defect.

Te koop voor € 160

Lotnummer 261

Hollandse school jaren '50 - Grachtgezicht te Amsterdam met de Zuiderkerk op de achtergrond

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd en gedateerd '55, 23 x 29 / 40.5 x 46.5 cm.

Te koop voor € 135

Lotnummer 265

Pieter Adriaan C. Schipperus (1840-1929) - Gevangenpoort te Den Haag

Aquarel, l.o. gesigneerd, 22.3 x 18.2 cm / 42.8 x 37.8 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 267

Hollandse school - Vissersvrouwen te Volendam

Gemengde techniek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 46 x 31 cm / 57 x 40 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 268

Jo Strahn (1904-1997) - Boer met schaapskudde

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 80 cm / 83 x 93 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 272

Duitse school - Details van een lichaam achter stof

3x Zeefdruk 26/30, 30/40 en 10/23, r.o. onduidelijk (A. Wolf?) gesigneerd en gedateerd '73, 31 x 45 cm, 34 x 38 cm en 35 x 37 cm, incl. lijst: 45 x 64 cm.

Te koop voor € 65

Lotnummer 277

Frits Johan Goosen (1943) - Winterlandschap met schaatsers

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 24.3 x 30.5 cm / 43.7 x 49.2 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 285

Joannes Baptist Nicolaas van Gent (1891-1974) - Stilleven met veldbloemen in tinnen kant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.3 x 40.4 cm / 66 x 56.4 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 287

Hollandse school (XX, historiserend werk) - Amsterdamse jongensschool bij de Nieuwe kerk

Olieverf op paneel, l.o. mogelijk verpoetste signatuur, 29 x 24.5 / 42 x 38 cm.

Te koop voor € 180

Lotnummer 289

Romantische school 19e eeuw - Twee bootjes op bergrivier

Sepia - op boot in midden met monogram C.F. (of C.T.), 28 x 43 / 34 x 49 cm - papierschade.

Te koop voor € 90

Kavels per pagina: