Kavels per pagina:

Lotnummer 107

Evert Moll (1878-1955) - Bedrijvigheid in de haven van Rotterdam

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 70.7 cm / 65.4 x 85.4 cm.

Te koop voor € 750

Lotnummer 111

Naar Peter Paul Rubens, 17e/18e eeuw - Kindermoord te Bethlehem

Olieverf op koper, niet gesigneerd, 84 x 104 cm - niet ingelijst.

Te koop voor € 640

Lotnummer 112

Herman Frederick Carel Ten Kate (1822-1891) - De opschepper (monnik, twee edelvrouwen en ridder op kasteelmuur)

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1869, 16 x 25.5 cm / 32 x 41 cm - foxing.

Te koop voor € 240

Lotnummer 113

Een 19e eeuwse portret miniatuur van Mozart

Maten incl. lijst: 10 x 9 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 115

Frederick Henry Henshaw (1807-1891) - Landschap met figuren en paarden

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 28 x 43 cm / 54 x 69.5 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 117

Ferdinand Lepié (1824-1883) - Monnik en misdienaar in gotisch kerkinterieur

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, 58.5 x 46.5 cm / 74.5 x 62 cm.

Te koop voor € 320

Lotnummer 118

Gustav Süs (1823-1881) - Meisje met schaap

Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 25 x 20 cm / 31.5 x 26.5 cm.

Te koop voor € 550

Lotnummer 119

Willy Sluiter (1873-1949) - Handwerkende vissersvrouw

Pastel, r.b. gesigneerd, 47.5 x 39 cm / 72 x 60 cm.

Te koop voor € 640

Lotnummer 121

Hollandse school, 19e eeuw - Genrevoorstelling van een wapenhandelaar in 17e eeuwse trant

Olieverf op paneel, 14.5 x 21 cm / 32.6 x 39 cm.

Te koop voor € 300

Lotnummer 123

Willm Frederik Noordijk (1887-1970) - Paarden, figuren en hooiwagen op binnenplaats

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.5 x 50.7 cm / 56.5 x 68 cm.

Te koop voor € 400

Lotnummer 124

Theo Kurpershoek (1914-1998) - Op de bouwplaats

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 49 x 35 cm / 67.5 x 54 cm - vouw middenover.

Te koop voor € 240

Lotnummer 130

Toegeschreven aan Jan van Vuuren - Straatje te Elburg

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 40 x 50 cm / 59 x 69 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 132

Hollandse school - Landschap met boerderijen tussen bomen

Marouflé, verso toegeschreven aan Willem Roelofs, 34 x 44 cm / 48.5 x 58.5 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 142

Jan Radersma (1948) - Drieluik met spinnenpoten

Te koop voor € 65

Lotnummer 143

Hollandse school, ca. 1880 - Kerkinterieur (Roermond?)

Aquarel, niet gesigneerd, 26 x 42 cm / 43.5 x 58.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 148

Victor Vasarely (1906-1997) - Calcis en Tilla

2 zeefdrukken, Editions du Griffon, Neuchâtel, Zwitserland, 35 x 28.5 cm (2x) / 37 x 30.5 cm (2x).

Te koop voor € 100

Lotnummer 152

Hollandse school - Rivierlandschap

Aquarel, niet gesigneerd, 24.5 x 37.5 cm / 38.5 x 52.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 156

Naar Adam Styka - Liefde onder de Noord-Afrikaanse zon

Olieverf op paneel, H. Naderali r.o. gesigneerd, 39 x 24 cm / 48 x 33 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 163

Veronica Nahmias (1954) - Familieportret met ballon

Ets 10/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 28.5 x 40 cm / 46.5 x 50.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 164

Twee aquarellen met militaire onderwerpen, 1886 en 1894

Een portret van man in uniform met 2 sterren aan boord, r.o. onduidelijk (G.A.F.?) gemonogrammeerd en gedateerd 1886 - hoekje r.b., niet ingelijst, 33.5 x 23 cm, en Hollandse school - een cavalerist te paard met nummer 12 op boord, r.o. Overeijnder gesigneerd en gedateerd 4 dec. 1894, 53 x 36 cm - hoekje l.b., vlekken, niet ingelijst.

Te koop voor € 200

Lotnummer 169

Hendrikus Elias Roodenburg (1895-1987) - Bloemstilleven

Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '75 en l.o. geadresseerd: 'voor Miekske 23 juli 1975', 37.5 x 49 cm / 50.5 x 61.5 cm.

Te koop voor € 70

Lotnummer 170

Fred Arends (1949) - Ijsvermaak

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 46 cm / 59.5 x 67 cm.

Te koop voor € 1250

Lotnummer 176

Hollandse school, 19e eeuw - Kindje met zonnehoed

Aquarel, niet gesigneerd, verso onduidelijk toegeschreven (Jan Hend. ... burg?) en gedateerd 1850, 24 x 18 cm / 29 x 23.5 cm - opgeplakt.

Te koop voor € 65

Lotnummer 187

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Brood, kaas, melk en pruimen

Te koop voor € 500

Lotnummer 188

Cornelis 'Kees' de Koning (1957) - Stilleven met vijgen in gevlochten mandje

Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 80 x 120 cm, 84 x 124 cm.

Te koop voor € 500

Kavels per pagina: