Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 50.5 x 70.7 cm / 65.4 x 85.4 cm.
Te koop voor € 750
Olieverf op koper, niet gesigneerd, 84 x 104 cm - niet ingelijst.
Te koop voor € 640
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1869, 16 x 25.5 cm / 32 x 41 cm - foxing.
Te koop voor € 240
Maten incl. lijst: 10 x 9 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 28 x 43 cm / 54 x 69.5 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1867, 58.5 x 46.5 cm / 74.5 x 62 cm.
Te koop voor € 320
Olieverf op (verdoekt) doek, l.o. gesigneerd, 25 x 20 cm / 31.5 x 26.5 cm.
Te koop voor € 550
Pastel, r.b. gesigneerd, 47.5 x 39 cm / 72 x 60 cm.
Te koop voor € 640
Olieverf op paneel, 14.5 x 21 cm / 32.6 x 39 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 40.5 x 50.7 cm / 56.5 x 68 cm.
Te koop voor € 400
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '50, 49 x 35 cm / 67.5 x 54 cm - vouw middenover.
Te koop voor € 240
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 40 x 50 cm / 59 x 69 cm.
Te koop voor € 500
Marouflé, verso toegeschreven aan Willem Roelofs, 34 x 44 cm / 48.5 x 58.5 cm.
Te koop voor € 500
Te koop voor € 65
Aquarel, niet gesigneerd, 26 x 42 cm / 43.5 x 58.5 cm.
Te koop voor € 40
2 zeefdrukken, Editions du Griffon, Neuchâtel, Zwitserland, 35 x 28.5 cm (2x) / 37 x 30.5 cm (2x).
Te koop voor € 100
Aquarel, niet gesigneerd, 24.5 x 37.5 cm / 38.5 x 52.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, H. Naderali r.o. gesigneerd, 39 x 24 cm / 48 x 33 cm.
Te koop voor € 80
Ets 10/50, r.o. gesigneerd en gedateerd '81, 28.5 x 40 cm / 46.5 x 50.5 cm.
Te koop voor € 40
Een portret van man in uniform met 2 sterren aan boord, r.o. onduidelijk (G.A.F.?) gemonogrammeerd en gedateerd 1886 - hoekje r.b., niet ingelijst, 33.5 x 23 cm, en Hollandse school - een cavalerist te paard met nummer 12 op boord, r.o. Overeijnder gesigneerd en gedateerd 4 dec. 1894, 53 x 36 cm - hoekje l.b., vlekken, niet ingelijst.
Te koop voor € 200
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd '75 en l.o. geadresseerd: 'voor Miekske 23 juli 1975', 37.5 x 49 cm / 50.5 x 61.5 cm.
Te koop voor € 70
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 46 cm / 59.5 x 67 cm.
Te koop voor € 1250
Aquarel, niet gesigneerd, verso onduidelijk toegeschreven (Jan Hend. ... burg?) en gedateerd 1850, 24 x 18 cm / 29 x 23.5 cm - opgeplakt.
Te koop voor € 65
Te koop voor € 500
Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd, 80 x 120 cm, 84 x 124 cm.
Te koop voor € 500