Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.
Te koop voor € 50
4x gemengde techniek, l.o. en 1x r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, 16 x 21 cm / 32.5 x 37 cm.
Te koop voor € 360
Litho, 30 x 44 cm / 45.5 x 56.5 cm.
Te koop voor € 150
Marouflé, 50 x 60 cm / 68 x 78 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 7531 en gedateerd 1975, 6 x 7 cm / 16 x 17.5 cm.
Te koop voor € 160
Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 8019 en gedateerd 1980, 2 x 2.9 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op papier, l.o. gesigneerd, 26 x 37 cm / 32 x 41 cm - geen glas aanwezig.
Te koop voor € 20
Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 31 x 24.5 cm / 44 x 38 cm.
Te koop voor € 60
Aquarel, l.o. gesigneerd, 60.5 x 44 cm / 69 x 52 cm.
Te koop voor € 40
Olieverf op karton, verso toegeschreven aan Theo Goedvriend, 29.5 x 24.5 cm / 44.5 x 35 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39.3 x 49.3 cm / 56 x 66 cm.
Te koop voor € 600
Aquarel, r.o. gesigneerd, 35.3 x 50.3 cm / 55.2 x 70.2 cm.
Te koop voor € 1200
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd '57, 23 x 33 cm / 45 x 55 cm.
Te koop voor € 50
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32.5 x 40 cm / 55 x 62 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 91 cm / 56 x 118 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 40.5 x 30.5 cm / 54 x 44 cm.
Te koop voor € 500
Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 cm / 58 x 68 cm.
Te koop voor € 1100
Aquarel, r.o. gesigneerd, 34 x 51 cm / 49 x 66 cm.
Te koop voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 33 cm / 73 x 53.5 cm - bedoekt.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 72 x 62 cm.
Te koop voor € 500
Aquarel, r.o. gesigneerd, 28.5 x 23.5 cm / 39.5 x 34.5 cm.
Te koop voor € 150
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 41 x 58 cm / 57 x 73.4 cm.
Te koop voor € 160
2x gemengde techniek (houtskool en aquarel), beide l.o. gesigneerd en gedateerd '33 , 19.5 x 27 cm / 34 x 40.5 cm en 21.5 x 16 cm / 36 x 29 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op paneel, 29 x 23.5 cm / 42.5 x 34.5 cm.
Te koop voor € 135