Kavels per pagina:

Lotnummer 382

Jean Lurcat (1892-1966) - Le Coq

Een druk naar een tapijt, 57 x 40 cm / 80 x 61 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 384

Johannes Josephus Garjeanne (1860-1930) - Twee stadsgezichten en twee boerderijtjes

4x gemengde techniek, l.o. en 1x r.o. gesigneerd, 54 x 44 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 385

Toegeschreven aan Johannes Anthonie Balthazar Stroebel (1821-1905) - Figuren in interieur

Olieverf op paneel, 16 x 21 cm / 32.5 x 37 cm.

Te koop voor € 360

Lotnummer 387

Naar Jean Cocteau - Nous croyons en l'Europe

Litho, 30 x 44 cm / 45.5 x 56.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 395

Hollandse school - Vier kittens en een mand

Marouflé, 50 x 60 cm / 68 x 78 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 398

Karel Sirag (1948) - "De rode rots"

Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 7531 en gedateerd 1975, 6 x 7 cm / 16 x 17.5 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 399

Karel Sirag (1948) - Miniatuur van een reptielenkopje

Olieverf op triplex, verso gesigneerd, genummerd 8019 en gedateerd 1980, 2 x 2.9 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 401

Sylvia Corstanje (1916) - "Westbroekpark"

Olieverf op papier, l.o. gesigneerd, 26 x 37 cm / 32 x 41 cm - geen glas aanwezig.

Te koop voor € 20

Lotnummer 408

Hollandse school - Portret van een man

Olieverf op paneel, r.o. onduidelijk gesigneerd, 31 x 24.5 cm / 44 x 38 cm.

Te koop voor € 60

Lotnummer 409

Willem Adrianus Fabri (1853-1925) - De paddenstoelenplukker

Aquarel, l.o. gesigneerd, 60.5 x 44 cm / 69 x 52 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 415

Hollandse school - Veldboeket in glazen vaas

Olieverf op karton, verso toegeschreven aan Theo Goedvriend, 29.5 x 24.5 cm / 44.5 x 35 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 420

Bram Tielen (1921-2009) - "Fietsenstalling (bewaakt)"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 39.3 x 49.3 cm / 56 x 66 cm.

Te koop voor € 600

Lotnummer 426

Willem Cornelis Rip (1856-1922) - Schepen op rivier

Aquarel, r.o. gesigneerd, 35.3 x 50.3 cm / 55.2 x 70.2 cm.

Te koop voor € 1200

Lotnummer 427

Jaap Weiland (1891-1970) - Parkgezicht

Gemengde techniek, l.o. gesigneerd en gedateerd '57, 23 x 33 cm / 45 x 55 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 429

H. van Riet (1883-1962) - Stilleven met fruit, bloemen en fles

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 32.5 x 40 cm / 55 x 62 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 430

Onduidelijk gesigneerd - Strijdende cavalerie

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 30 x 91 cm / 56 x 118 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 431

Johan Briedé (1885-1980) - "Spanderswoud Hilversum"

Olieverf doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1945, 40.5 x 30.5 cm / 54 x 44 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 432

Anton Nicolaas Marie 'Ton' Karssen (1945-2019) - "Rotterdams stadsgezicht met Wijnhaven"

Olieverf op verdoekt doek, r.o. gesigneerd, 40 x 50.5 cm / 58 x 68 cm.

Te koop voor € 1100

Lotnummer 435

Victor Bauffe (1849-1921) - Polderlandschap

Aquarel, r.o. gesigneerd, 34 x 51 cm / 49 x 66 cm.

Te koop voor € 250

Lotnummer 436

Willem van der Worp (1803-1878) - Stroompje langs boerderij

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 33 cm / 73 x 53.5 cm - bedoekt.

Te koop voor € 160

Lotnummer 437

Henri van Os - Delhez (1880-1976) - Magnoliatakken in vaas

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 72 x 62 cm.

Te koop voor € 500

Lotnummer 438

Theodor Soeterik (1810-1883) - Sleetje rijden in winters straatje

Aquarel, r.o. gesigneerd, 28.5 x 23.5 cm / 39.5 x 34.5 cm.

Te koop voor € 150

Lotnummer 441

Naar Abraham Hulk - Schepen op kalm water

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 41 x 58 cm / 57 x 73.4 cm.

Te koop voor € 160

Lotnummer 443

Jan Adriaan Marie van Anrooy (1901-1988) - " Bij 't Defilé Witte Singel Leiden, 7 dec. '33" en De regimentsmuziek speelt…."

2x gemengde techniek (houtskool en aquarel), beide l.o. gesigneerd en gedateerd '33 , 19.5 x 27 cm / 34 x 40.5 cm en 21.5 x 16 cm / 36 x 29 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 445

Niet gesigneerd, 18/19e eeuw - Bidden voor de maaltijd

Olieverf op paneel, 29 x 23.5 cm / 42.5 x 34.5 cm.

Te koop voor € 135

Kavels per pagina: