Kavels per pagina:

Lotnummer 446

François Jules Henri Theodoor "Frans" Smits (1915-2006) - Diverse militairen in hun uniform

Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 26 x 39 cm / 46 x 59 cm. Smits was Nederlands bekendste ontwerper van militaire uniformen en emblemen. Daarnaast was hij ook bekend als illustrator. Voor veel publicaties (o.a. Armamentaria, het jaarboek van het Legermuseum, en de Legerkoerier het voorlichtings- en personeelsblad van de Koninklijke Landmacht) tekende hij platen van Nederlandse uniformen. In 1975 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was verder drager van het Oorlogsherinneringskruis en het Verzetsherdenkingskruis.

Te koop voor € 80

Lotnummer 451

Zuid-Europese school - Zeilscheepjes in baai

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43 x 53.5 cm / 62 x 71.5 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 452

Naar Richard Simkin (1840-1926) - Russische soldaten

Olieverf op paneel, r.b. gesigneerd, 18.5 x 13.5 cm / 38 x 33.5 cm.

Te koop voor € 40

Lotnummer 454

Anton Heyboer (1924-2005) - Spetter kip

Gemengde techniek (aquarel en ecoline verf), m.o. gesigneerd, 27 x 19.5 cm.

Te koop voor € 200

Lotnummer 455

Klasina Hinlopen (1905) - Landschap

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1925, 50 x 70 cm / 56 x 75.5 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 457

Hollandse school - Landschap met slootje en molen

Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25 x 35 cm / 44 x 54 cm.

Te koop voor € 100

Lotnummer 458

G. Henneveld - Boerderij

Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1962, 40 x 30.5 cm / 56 x 46 cm.

Te koop voor € 20

Lotnummer 464

ORI gemonogrammeerd - 17e eeuwse cavalerist en stervend paard op landweg

Olieverf op blik, r.m. gemonogrammeerd, 22 x 34 cm / 30.5 x 42.5 cm.

Te koop voor € 120

Lotnummer 472

Daniel Stoopendaal (1672-1729) - Een nooit gebouwde kerk op het Rembrandtplein te Amsterdam

Handgekleurde gravure, "Afbeeldinge van een fraaye Coupel-Kerk, uytgevonden door Mr. Nicolaas Listing, Advokaat, om op de Booter-markt alhier geplaatst te worden; beneffens de geheele Booter-markt, en alle de omleggende Huysen," 52 x 70 cm / 63 x 80 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 476

Hollandse school - Ijsvermaak bij toren

Olieverf op antiek paneel, niet gesigneerd, 27 x 36 cm / 43 x 51 cm - barst.

Te koop voor € 160

Lotnummer 477

Hollandse school - Roodborstje bij hulst

Olieverf op doek, niet gesigneerd, 22 x 27 cm / 30.5 x 36 cm.

Te koop voor € 80

Lotnummer 478

Vermoedelijk L.W.R. Wenkebach (1860-1937) - Jager in landschap

Sepiatekening, r.o. gemonogrammeerd, 21 x 29 cm / 23 x 31 cm.

Te koop voor € 50

Lotnummer 488

Wim van Aken (1933-2015) - "Franse bergen"

Aquarel, r.o. gesigneerd, 27 x 38 cm / 53 x 65 cm - verbleekt.

Te koop voor € 20

Lotnummer volgt

Frans Masareel (1889-1972) - La Ville

9 houtsnedes, alle r.o. gesigneerd met stempel, afmetingen afbeelding: 16.5 x 11.5 cm, afmetingen papier: 28 x 19.5 cm afmetingen passe-partout: 40 x 30 cm.

Te koop voor € 160

Kavels per pagina: