Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd 1980, 26 x 39 cm / 46 x 59 cm. Smits was Nederlands bekendste ontwerper van militaire uniformen en emblemen. Daarnaast was hij ook bekend als illustrator. Voor veel publicaties (o.a. Armamentaria, het jaarboek van het Legermuseum, en de Legerkoerier het voorlichtings- en personeelsblad van de Koninklijke Landmacht) tekende hij platen van Nederlandse uniformen. In 1975 werd hij benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. Hij was verder drager van het Oorlogsherinneringskruis en het Verzetsherdenkingskruis.
Te koop voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 43 x 53.5 cm / 62 x 71.5 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op paneel, r.b. gesigneerd, 18.5 x 13.5 cm / 38 x 33.5 cm.
Te koop voor € 40
Gemengde techniek (aquarel en ecoline verf), m.o. gesigneerd, 27 x 19.5 cm.
Te koop voor € 200
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1925, 50 x 70 cm / 56 x 75.5 cm.
Te koop voor € 20
Marouflé, r.o. onduidelijk gesigneerd, 25 x 35 cm / 44 x 54 cm.
Te koop voor € 100
Olieverf op board, l.o. gesigneerd en gedateerd 1962, 40 x 30.5 cm / 56 x 46 cm.
Te koop voor € 20
Olieverf op blik, r.m. gemonogrammeerd, 22 x 34 cm / 30.5 x 42.5 cm.
Te koop voor € 120
Handgekleurde gravure, "Afbeeldinge van een fraaye Coupel-Kerk, uytgevonden door Mr. Nicolaas Listing, Advokaat, om op de Booter-markt alhier geplaatst te worden; beneffens de geheele Booter-markt, en alle de omleggende Huysen," 52 x 70 cm / 63 x 80 cm.
Te koop voor € 80
Olieverf op antiek paneel, niet gesigneerd, 27 x 36 cm / 43 x 51 cm - barst.
Te koop voor € 160
Olieverf op doek, niet gesigneerd, 22 x 27 cm / 30.5 x 36 cm.
Te koop voor € 80
Sepiatekening, r.o. gemonogrammeerd, 21 x 29 cm / 23 x 31 cm.
Te koop voor € 50
Aquarel, r.o. gesigneerd, 27 x 38 cm / 53 x 65 cm - verbleekt.
Te koop voor € 20
9 houtsnedes, alle r.o. gesigneerd met stempel, afmetingen afbeelding: 16.5 x 11.5 cm, afmetingen papier: 28 x 19.5 cm afmetingen passe-partout: 40 x 30 cm.
Te koop voor € 160