Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '66, 40 x 50 cm / 48 x 57 cm.
Te koop voor € 160
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '78, 22 x 28.5 cm / 25 x 31 cm.
Verkocht voor € 80
Gouache, l.o. gesigneerd en gedateerd '73, 14 x 18 cm / 40.5 x 45.5 cm - verso opdracht ter gelegenheid van een huwelijksjubileum.
Verkocht voor € 60
Pastel, r.o. gesigneerd en gedateerd '04, 75 x 55 cm / 87.5 x 67.5 cm.
Verkocht voor € 130
Gravure, handgekleurd, 1723, 48.5 x 63 cm / 75.5 x 89 cm.
Te koop voor € 120
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 80 x 100 / 100 x 120 cm - enkele scheurtjes in doek.
Verkocht voor € 190
Olieverf op doek, onduidelijk C.M. van R.? gemonogrammeerd en gedateerd 1883, 29.5 x 39.5 cm / 31 x 41 cm.
Verkocht voor € 50
Olievef op paneel, r.o. gesigneerd, 31.5 x 25 cm /52 x 44.5 cm.
Te koop voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '37/57(?), 75 x 95.8 cm / 94.2 x 115 cm - lijst is groen geschilderd met werk in de lijst, hierdoor enige groene verf op doek aanwezig boven op het vernis, o.a. bij signatuur.
Verkocht voor € 800
Aquarel, l.o. gesigneerd, 22 x 29 / 46 x 52 cm.
Te koop voor € 450
Marouflé, l.o. gesigneerd, 15.5 x 25.5 cm / 18 x 28.7 cm.
Verkocht voor € 180
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 71 x 52.5 cm / 73.5 x 55 cm.
Verkocht voor € 340
Gouache, r.o. gesigneerd en gedateerd '46, 32 x 49.5 cm / 53.5 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 80
Gemengde techniek, l.o. en r.m. gesigneerd en gedateerd '51 en '56, 17 x 22 cm / 33 x 37 cm.
Te koop voor € 320
Pastel, r.b. gesigneerd en gedateerd april '15 met annotatie: "in: "Amoureuse" van Georges de Porto-Riche," actrice Maria Magdalena Müller als Germaine Fériaud, 61.5 x 48.5 cm / 67.5 x 54 cm - scheurtje r.m., ver buiten tekening
Verkocht voor € 900
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 42 x 34.5 cm / 63 x 55 cm.
Verkocht voor € 700
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 60 cm /61.5 x 72 cm.
Te koop voor € 1000
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 25 x 17.8 cm / 37.5 x 31 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 26.5 x 19.5 cm / 33 x 28 cm - paneel enigszins bol getrokken, kale plekjes.
Verkocht voor € 240
Olieverf op paneel, verso toegeschreven aan Tobias Verhaeght, 49 x 71 cm / 74.5 x 93.5 cm.
Verkocht voor € 700
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 52.5 x 37.5 / 59.5 x 45 cm.
Verkocht voor € 90
Affiche, ca. 1910, Geuze & Co's Drukkerij, Dordrecht, 52 x 40 cm / 75.5 x 64 cm.
Te koop voor € 300
Olieverf op paneel, r.o. J. de Herder gesigneerd, 21.5 x 31.5 cm / 35.5 x 45.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 22 x 20.5 cm / 32.5 x 32 cm.
Verkocht voor € 240
Aquarel, niet gesigneerd, mogelijk regio Egypte/ Noord Afrika, 23 x 36.5 cm / 35.5 x 48 cm.
Te koop voor € 160