Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 29 x 37.5 cm / 35.5 x 43 cm.
Verkocht voor € 240
2 gravures, handgekleurd, "Curia Hollandiae Exterior” en “Curia Hollandiae Interior", 1649, 42 x 52 cm / 67 x 77 cm - gravure Binnenhof heeft 2 scheuren.
Verkocht voor € 460
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 24 x 40 / 42 x 58 cm.
Verkocht voor € 360
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 40 x 60 / 58 x 78 cm.
Verkocht voor € 750
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, verso genummerd 2, 30 x 24 cm / 51 x 41 cm - daarbij 2 monografieën m.b.t. de kunstenaar.
Verkocht voor € 1400
Gemengde techniek/collage, r.o. gesigneerd, 40 x 40.5 cm / 42.5 x 42.8 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 45.5 x 70.5 cm / 62.2 x 87 cm.
Verkocht voor € 460
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 45 x 60 / 55.5 x 70.5 cm, in originele lijst vervaardigd door Dirk Smorenberg - defecten, w.o. scheurtje en craquelé.
Verkocht voor € 1600
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 41 x 28.5 / 58.3 x 46 cm.
Verkocht voor € 750
Gouache, l.o. gesigneerd, 32 x 50 cm / 56 x 71 cm.
Verkocht voor € 150
Gravure, 25.5 x 33.5 cm / 39 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 60
Gravure, 23.5 x 32 cm / 39 x 47.5 cm.
Verkocht voor € 120
Aquarel, r.o. gesigneerd, 34.8 x 25 / 38.8 x 29 cm.
Verkocht voor € 190
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43 x 70 / 57 x 85 cm.
Verkocht voor € 850
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Olieverf op (olifant) ivoor, r.m. gesigneerd, 8 x 6 cm / 15.5 x 13 cm.
Verkocht voor € 600
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, met gezicht op Paleis op de Dam, 31 x 48 cm / 56 x 72 cm.
Verkocht voor € 1100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.2 x 60 cm / 58.2 x 78.7 cm.
Verkocht voor € 3000
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 100 / 91 x 121 cm.
Verkocht voor € 3400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm / 96 x 136 cm.
Verkocht voor € 1400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60.5 x 85 cm / 79.5 x 104.5 cm.
Verkocht voor € 550
Olieverf op paneel, r.o. met pseudoniem L. Ritschard gesigneerd, 16 x 22.5 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 / 43 x 53 cm.
Verkocht voor € 150
Gravure uit 1646, 29.5 x 37 / 57.4 x 64.4 cm.
Verkocht voor € 100
Beschilderd porselein, 8.2 x 6 cm, in messing lijstje, 12.5 x 9.5 cm.
Verkocht voor € 40