Kavels per pagina:

Lotnummer 94

Evert Jan Ligtelijn (1893-1975) - Rustende boer aan vaart

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 29 x 37.5 cm / 35.5 x 43 cm.

Verkocht voor € 240

Lotnummer 96

Joan Blaeu (1599-1673) - Binnenhof en Buitenhof te Den Haag

2 gravures, handgekleurd, "Curia Hollandiae Exterior” en “Curia Hollandiae Interior", 1649, 42 x 52 cm / 67 x 77 cm - gravure Binnenhof heeft 2 scheuren.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 98

Frits Johan Goosen (1943) - "Amsterdam Oosterdok"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 24 x 40 / 42 x 58 cm.

Verkocht voor € 360

Lotnummer 99

Frits Johan Goosen (1943) - "Zoutkamp"

Olieverf op doek, l.o. gesigneerd en verso gedateerd '92, 40 x 60 / 58 x 78 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 100

Jo Delahaut (1911-1992) - Compositie met rood, groen en blauw

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '91, verso genummerd 2, 30 x 24 cm / 51 x 41 cm - daarbij 2 monografieën m.b.t. de kunstenaar.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 101

Jan Hendrik Wolkers (1925-2007) - Geometrische compositie

Gemengde techniek/collage, r.o. gesigneerd, 40 x 40.5 cm / 42.5 x 42.8 cm.

Verkocht voor € 400

Lotnummer 102

Henk Leurs (1890-1956) - Dorpsgezicht met stompe toren

Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 45.5 x 70.5 cm / 62.2 x 87 cm.

Verkocht voor € 460

Lotnummer 103

Dirk Smorenberg (1883-1960) - Waterlelies in de Stille Plas te Loosdrecht

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 45 x 60 / 55.5 x 70.5 cm, in originele lijst vervaardigd door Dirk Smorenberg - defecten, w.o. scheurtje en craquelé.

Verkocht voor € 1600

Lotnummer 104

Cornelis Raaphorst (1875-1954) - Bloemen plukken

Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 41 x 28.5 / 58.3 x 46 cm.

Verkocht voor € 750

Lotnummer 105

Ferry Slebe (1907-1994) - Kermis

Gouache, l.o. gesigneerd, 32 x 50 cm / 56 x 71 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 106

Een kaart van Rotterdam, ca. 1600

Gravure, 25.5 x 33.5 cm / 39 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 60

Lotnummer 107

Een kaart van Amsterdam, ca. 1600

Gravure, 23.5 x 32 cm / 39 x 47.5 cm.

Verkocht voor € 120

Lotnummer 108

Johannes Weiland (1856-1909) - De geleerde

Aquarel, r.o. gesigneerd, 34.8 x 25 / 38.8 x 29 cm.

Verkocht voor € 190

Lotnummer 109

Arthur Feudel (1857-1929) - Uitwatering bij Katwijk

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 43 x 70 / 57 x 85 cm.

Verkocht voor € 850

Lotnummer 110

Cornelis de Wit (1949) - Stilleven met citroen op tinnen bord

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 112

Naar Josef Karl Stieler, ca. 1900 - Miniatuurportret van keizerin Elisabeth van Oostenrijk en Hongarije (Sissi)

Olieverf op (olifant) ivoor, r.m. gesigneerd, 8 x 6 cm / 15.5 x 13 cm.

Verkocht voor € 600

Lotnummer 113

Jan Hillebrand Wijsmuller (1855-1925) - De Nieuwezijds Voorburgwal vóór de demping in 1884

Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, met gezicht op Paleis op de Dam, 31 x 48 cm / 56 x 72 cm.

Verkocht voor € 1100

Lotnummer 114

Willem Hendrik van der Nat (1865-1929) - Herderin met schaapskudde op de hei

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 41.2 x 60 cm / 58.2 x 78.7 cm.

Verkocht voor € 3000

Lotnummer 115

Frederick Arends (1949) - Wintertafereel in 19e eeuws trant

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70 x 100 / 91 x 121 cm.

Verkocht voor € 3400

Lotnummer 117

August Johannes Le Gras (1864-1915) - Jachthonden in open veld

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 100 cm / 96 x 136 cm.

Verkocht voor € 1400

Lotnummer 119

Wilhelm Hambüchen (1869-1939) - Schelpenvisser

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60.5 x 85 cm / 79.5 x 104.5 cm.

Verkocht voor € 550

Lotnummer 120

Hubert Sattler (1817-1904) - De wandeling

Olieverf op paneel, r.o. met pseudoniem L. Ritschard gesigneerd, 16 x 22.5 cm - niet ingelijst.

Verkocht voor € 160

Lotnummer 121

Berend Jan Brouwer (1872-1936) - "Driemolenpolder"

Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 / 43 x 53 cm.

Verkocht voor € 150

Lotnummer 122

Matthaeus Merian (1593-1650) - Groninga

Gravure uit 1646, 29.5 x 37 / 57.4 x 64.4 cm.

Verkocht voor € 100

Lotnummer 125

Een miniatuurportret van een meisje met bal

Beschilderd porselein, 8.2 x 6 cm, in messing lijstje, 12.5 x 9.5 cm.

Verkocht voor € 40

Kavels per pagina: