Aquarel, r.o. gemonogrammeerd, 23 x 30 cm / 42.5 x 50.5 cm.
Verkocht voor € 150
Marouflé, l.o. gesigneerd, 25 x 34 cm / 36 x 45 cm.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 60 x 50 cm / 74 x 63 cm.
Verkocht voor € 300
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1891, 29 x 36 / 46.7 x 53.2 - twee scheurtjes in papier.
Verkocht voor € 140
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, verso genummerd 221, 40.5 x 50.5 / 56.2 x 65.8 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50 x 80 cm / 70 x 100 cm.
Verkocht voor € 850
2x olieverf op board, l.o. gesigneerd, 20 x 15 cm / 26 x 22 cm.
Verkocht voor € 420
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.3 x 40.5 / 77.7 x 67.7 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 38 x 65 cm / 50 x 76.5 cm.
Verkocht voor € 2200
Olieverf op (verdoekt) doek, r.o. gesigneerd, 30.5 x 40.5 cm / 43.7 x 53.5 cm.
Verkocht voor € 110
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 45 x 50 cm / 57.5 x 62.5 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 9.5 x 14.2 / 21.6 x 26 cm.
Verkocht voor € 550
Kleurenets l.o. gesigneerd, eigen druk, 47 x 34.5 / 70 x 54 cm
Verkocht voor € 260
Marouflé, r.o. gesigneerd, mogelijk Middelburg, 31 x 56.5 cm / 54 x 79.5 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 60 x 70 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 30 x 40 cm / 37.5 x 47 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd en gedateerd '48, 14 x 20 cm / 34 x 39 cm.
Verkocht voor € 250
Aquarel, r.o. gesigneerd en gedateerd 1941, 43 x 38 cm / 61 x 55.5 cm - ontwerp voor de omslagillustratie van het gelijknamige boek van Ditha Holesch.
Verkocht voor € 1900
Aquarel en potlood, r.o. gesigneerd, 42.5 x 37 cm / 61 x 55 cm.
Verkocht voor € 1900
Houtsnede 34/100 e, r.o. gesigneerd, 12.5 x 11 / 25 x 22.5 cm.
Verkocht voor € 150
Marouflé, r.o. gesigneerd, 24.5 x 30.5 cm / 39 x 45 cm.
Verkocht voor € 120
Olieverf op paneel, 16.5 x 18.5 cm / 29.5 x 31.5 cm.
Verkocht voor € 70
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 13 x 18 cm / niet ingelijst.
Verkocht voor € 100
Handgekleurde kopergravure, Nicolaas Visscher, vermoedelijk 1665, 47 × 56 cm / 56 x 65.5 cm.
Verkocht voor € 280
Handgekleurde kopergravure, Cornelius Kribber, Utrecht 1751, 49.5 x 60 cm / 57 x 69.5 cm.
Verkocht voor € 300