Olieverf op doek, r.o. onduidelijk gesigneerd, 46 x 38 cm / 57.5 x 49.5 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 27.5 x 37 cm / 47 x 55 cm.
Verkocht voor € 90
Olieverfschets op board, l.o. gemonogrammeerd, 15 x 20 cm / 29 x 34 cm.
Verkocht voor € 380
Olieverf op board, r.o. gesigneerd, 14.5 x 34 cm / 29 x 49 cm.
Verkocht voor € 240
Olieverf op paneel, l.o. gemonogrammeerd en verso gesigneerd en geannoteerd "aan R. Slagter 1904," 14 x 18 cm / 24 x 28 cm - barst in paneel, niet ingelijst.
Verkocht voor € 60
Gemengde techniek, l.o. gesigneerd, 25 x 34 cm / 40.5 x 51.5 cm.
Verkocht voor € 70
Gehoogde potloodtekening, l.o. gesigneerd en gedateerd 20/3/'50, 19 x 12.5 cm.
Verkocht voor € 100
W.o. een Japanse houtsnede, Jacoba van Bieren op valkenjacht, etc., daarbij een schilderijtje van een kraai in winterlandschap.
Verkocht voor € 80
Olieverf op doek, r.o. onduidelijk (W. Roland?) gesigneerd, 53.5 x 42.5 cm / 81 x 70 cm.
Verkocht voor € 300
Litho 7/35 (Romeins genummerd), m.o. gesigneerd, 65 x 50 cm / 66 x 51 cm.
Verkocht voor € 110
Marouflé, r.o. gemonogrammeerd, 39 x 49 cm / 49 x 59 cm.
Verkocht voor € 340
Olieverf op paneel, l.o. onduidelijk gesigneerd, 40.5 x 31 cm - niet ingelijst, barsten.
Verkocht voor € 25
Olieverf op doek, 25.4 x 29.5 cm / 39 x 43 cm.
Verkocht voor € 130
Olieverf op paneel, 22.3 x 27.9 cm / 34.7 x 40.8 cm.
Verkocht voor € 100
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 70.8 x 51.6 cm / 89.7 x 69.6 cm.
Verkocht voor € 220
Aquarel, l.o. gesigneerd en gedateerd 1929, 41.2. x 26.5 / 53.6. x 43 .6 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20 x 16 cm / 30 x 26 cm.
Verkocht voor € 420