Olieverf op paneel, valselijk H. v.d. Sande r.o. gesigneerd, 18 x 24 cm / 30 x 36 cm.
Verkocht voor € 40
Olieverf op paneel, r.o. gesigneerd, 20.5 x 30.5 cm / 34 x 43.5 cm.
Verkocht voor € 650
Voorzien van plexiglazen omlijsting, 70 x 180 cm.
Verkocht voor € 140
Olieverf op board, l.o. gesigneerd, 50 x 40 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 90
Ets, potlood gesigneerd, editie O. Felsing, Berlin, 29 x 30 cm / 40 x 54 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 400
Olieverf, niet gesigneerd, 25.5 x 35 cm - niet ingelijst.
Verkocht voor € 120
Olieverf op doek, verso gesigneerd dan wel toegeschreven, voorzien van tentoonstellingslabel Arti et Amicitiae, 1942, 60 x 43 cm / 76 x 58 cm - veel craquelures, kale plekjes.
Verkocht voor € 250
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 47 x 38 cm / 72 x 64 cm - retouches o.a. bij signatuur, monogram later toegevoegd.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd 1998, 36 x 61 cm / 45.5 x 70.5 cm.
Verkocht voor € 50
Litho 380/1250, postume druk, r.o. voorzien van 'Toulouse Lautrec Circle' droogstempel, 50.5 x 39 cm / 68.2 x 54.5 cm.
Verkocht voor € 150
Olieverf op paneel, niet gesigneerd, 31 x 43 cm / 49 x 60 cm.
Verkocht voor € 60
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 44 x 36 cm / 52 x 43 cm.
Verkocht voor € 300
Olieverf op board, r.o. onduidelijk (F. van Aken?) gesigneerd, 30 x 40 cm / 36 x 46 cm.
Verkocht voor € 50
Aquarel, l.o. gesigneerd, 18 x 25 cm / 33 x 40.5 cm.
Verkocht voor € 160
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd en gedateerd '82, 50 x 65 cm / 53 x 68 cm.
Verkocht voor € 45
Olieverf op doek, r.o. gesigneerd, 50.5 x 70.5 cm / 69.5 x 89.5 cm.
Verkocht voor € 300
Acrylverf op doek, l.o. gesigneerd, 61 x 91 cm / 63.5 x 93.5 cm.
Verkocht voor € 600
Verkocht voor € 460
Olieverf op board, 40 x 49.8 cm / 51.8 x 62.1 cm.
Verkocht voor € 400
Olieverf op doek, l.o. J.M. Boddeus gesigneerd en verso gedateerd 1943, 40 x 60 cm / 52.5 x 72.5 cm - gaatje in doek.
Verkocht voor € 60
Olieverf op doek, l.o. gesigneerd, 65 x 47 cm / 76 x 60 cm.
Verkocht voor € 320
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 26.2 x 25 cm / 33 x 31.8 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, r.o. P. Egmond gesigneerd en gedateerd 1894, - niet ingelijst, gaatjes in doek.
Verkocht voor € 50
Olieverf op paneel, l.o. gesigneerd, 40 x 50 cm / 58 x 68 cm.
Verkocht voor € 260
Olieverf op doek, r.o. gemonogrammeerd en gedateerd Nunspeet 1940, 46 x 31.5 / 52 x 36.5 cm.
Verkocht voor € 20